Dziś jest: Środa, 23 października 2019, godzina 18:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Arena / Bg , z czym to sie je

deymos
Wiadomość [#1]: 06.06.2008 o 16:10

Konto skasowane

A dokładniej:

Kiedy zaczac grac na bg? oczywiscie dla przyjemnosci pogram troche na 19 levelu ale czy jest sens grac wiecej? (jestem priest jakby co)

Na arenie nie zamierzam grac narazie czy to blad? czy poczekac do 70 levela?

I na koniec jakie są korzyści z grania na arenach/bg , wiem że można wymieniac honor na przedmioty , czy te przedmioty faktycznie sa warte zachodu?

Entreri
Wiadomość [#2]: 06.06.2008 o 16:27

Konto skasowane

Do 70 nie ma co marnować czasu na bg/random areny.
Na arenach w ustalonych teamach mozesz grać od 70, wcześniej tez mozesz, ale będziesz miał losowo dobieranego partnera do areny.

Honor możesz wymienić na przedmioty i tak, opłaca się to ;)
Na lvlach ;

19, 29, 39, 49, 59, 69. Możesz wpaść na bg aby wyfarmic jakieś przedmioty.

Na 70 możesz zacząć wymienić swój honor na sety ( obecnie dostępny jest S1, niedługo będzie dostępny także S2 ). Cena takiego setu to chyba około 60 -70k. honoru.

A sprzęt typu 'gladiator' jest do zdobycia poprzez rozgrywanie aren. ( 2vs2, 3vs3, 5vs5 ) Za określoną ilość arena points dostępna jest określona część danego setu.

Igor
Wiadomość [#3]: 06.06.2008 o 16:28

Konto skasowane

kiedy zechcesz smiley.gif mi sporo to dało jak robiłem Priesta, sporo można sobie sprawdzić jak sie ma żywego przeciwnika a nie głupi komp.
a jak nie chce Ci się łazić codziennie na każdym kolejnym lvlu, to pozaglądaj sobie na 29,39,49... wtedy jesteś w najlepszym momencie, żeby to przezyć smiley.gif

na 70 dużo szybciej nałapiesz honoru, wiec wczesniejsze łazenie pod względem zarobku ma średni sens, ale jak wyżej pisąłem, sporo się można nauczyć o własnej klasie smiley.gif

są warte zachodu, ale jak powyżej - po 70 nabijesz odpowiednią ilośc honoru stosunkowo szybko, podczas, gdy zarobek z łażenia na lvlu 20 jest maleńki biggrin.gif ale jak pójdziesz sobie raz na kilka dni na 10 minut to włażac na 70 lvl już bedziesz miał sporo naciułane, wiec jakiś zysk z tego jest, przy niewielkim nakladzie pracy. ja zazwyczaj właże w nocy, jak juz wystawię aukcje, odwiedzę trenerów itd. itp. to raz na Arathie wskocze na 10 minut i spac smiley.gif zwłaszcza, że daily quest czesto udaje się złapac na BG wiec zarobek jakis z tego niewielki jest.

edit pod gorkę smiley.gif

byles szybszy smiley.gif
ale cos tam sie oplaca, exp za daily questy jest całkiem zacny smiley.gif no i jednak honoru nieco wpada smiley.gif

[Edycja Igor - 06.06.2008 o 16:31]

deymos
Wiadomość [#4]: 07.06.2008 o 15:29

Konto skasowane

Dzięki. Jeszcze jedno małe pytanko :P

Jest gdzieś spis wszystkich przedmiotów do kupienia za honor ?

Ok chyba znalzłem smiley.gif
http://eu.wowarmory.com/pvprewards.xml

[Edycja deymos - 07.06.2008 o 16:13]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :