Dziś jest: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, godzina 11:59
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Audio

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Master_dYoda
Wiadomość [#161]: 25.05.2010 o 18:35

Tak na wszelki wypadek: HD25-1 (albo 25-1 II) - NIE SP!

"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
PM Email
Piger
Wiadomość [#162]: 25.05.2010 o 21:29

Mistrz Teorii

Master_dYoda napisał
Zrekabluj je.

Uhm sory jestem laikiem, jak to zrobić?
Co do senków, to może uznacie to za głupotę, ale nie przepadam za tym materiałem, który tworzy tą elipsę co otacza ucho. Jak zakładam to jest takie same(wulg.)owe uczucie jak się słyszy pocierany styropian.

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem."
PM Email
Master_dYoda
Wiadomość [#163]: 25.05.2010 o 22:15

W wersji HD25-1 II są 2 rodzaje padów: welurowe i skórzane / skóropodobne (nie pamiętam dokładnie - dawno temu je miałem w swoich rękach).

Co do rekablingu: http://forum.mp3store.(...)hawkach/ gdzieś w tym temacie jest dokładnie opisane jak to zrobić (w sensie który kabel połączyć z czym) - nie chcę mi się tego szukać smiley.gif. Jak zrobisz to samemu / poprosisz znajomego to wyjdzie to zdecydowanie taniej. Sam kabel (polecany w tamtym temacie - Conducfil SONOLENE 3014) kosztuje ~3,5zł / m (do zrobienia 1m kabla do słuchawek potrzebne Ci 2x 1m) - http://www.allegro.pl/item1(...)il.html. Do tego dochodzi wtyk ~6,5zł. Np. Neutrik NYS231BG (prawdopodobnie trzeba będzie rozwiercić lekko "nakrętkę") i ewentualnie koszulki termokurczliwe i jakiś oplot kabla.

[Edycja Master_dYoda - 25.05.2010 o 22:17]

"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
PM Email
Piger
Wiadomość [#164]: 25.05.2010 o 22:23

Mistrz Teorii

Tylko nie wiem czy to w tym jest problem, a nie gdzieś w środku. Bo jak pisałem, kombinować z położeniem kabla musiałem tuż przy nasadzie słuchawki.

PM Email
Raven
Wiadomość [#165]: 25.05.2010 o 22:25

Jesli odpowiednie ulozenie kablo dawalo rezultat to mam dla Ciebie dwie wiadomosci.
Wymiana kabla da skutek.
Nie potrafisz uzywac sluchawek.

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" G. K. Chesterton
"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
PM Email
Piger
Wiadomość [#166]: 25.05.2010 o 23:38

Mistrz Teorii

Rozwiniesz drugą wiadomość?potluczony.gif

PM Email
Raven
Wiadomość [#167]: 26.05.2010 o 22:11

Niszczysz rzeczy.

"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
PM Email
Piger
Wiadomość [#168]: 27.05.2010 o 12:38

Mistrz Teorii

-_- Chodziło mi o jakieś porady, co mam z nimi robić, żeby służyły dłużej, bo jakoś nie przypominam sobie, żebym rzucał je o ściany.

PM Email
erruth
Wiadomość [#169]: 13.07.2010 o 15:59

Be cool.

misie, poleccie mi jakies znosne glosniki do komputera za 100-150zl, moga byc dwa, bo i tak glownie do sluchania muzyki

feels good man
PM Email
Vegosan
Wiadomość [#170]: 14.07.2010 o 10:00

Papararara

modecom mc-s1 ,tanie i daja rade

albo jakies geniusy

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
PM Email
wilgotna14
Wiadomość [#171]: 18.07.2010 o 13:38

Konto skasowane

logitech X-530

mam od chyba 3 lat i jestem mega zadowolony.

BlekDef
Wiadomość [#172]: 01.03.2011 o 18:53

Konto skasowane

Dobra, serious business. Da się gdzieś na rynku dostać przedłużacz mini jack z wbudowanym regulatorem głośności lub ewentualnie sam regulator? Bo niestety po ponad roku uznałem, że dość jebania się z regulatorem w przedłużaczu od moich słuchawek, gdzie jak przez przypadek ruszę pokrętłem, to później muszę czasami nawet 5 minut się bawić z ustawianiem go, żeby dźwięk był w obu słuchawkach i to dobry. Google zawiodło. Jedyne, co się dowiedziałem, że za regulator robi potencjometr, ale ze mnie żaden elektryk, więc kupno samego potencjometru (pytanie jeszcze jakiego), podłączenie z jednej strony kabla, z drugiej strony wejścia dla mini jacka, dorobienie gałki i obudowy to ostateczność zupełna już. Podpięcie słuchawek na samym przedłużaczu odpada, bo wtedy wszędzie muszę głośność na minimum ustawiać, a i tak czasami jeszcze za głośno jest Cylon_anim.gif

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
eniek
Wiadomość [#173]: 09.03.2011 o 13:32

Mialem kiedys taki sam wzmacniacz i jest jak na wiek poprostu super do kompa wzupelnosci wystarczy.zeby podlaczyc do kompa musisz miec kabel din 5 bolcow i z drogiej strony jack 35 mm
to ze charczy ci dzwiek to moze byc przyczyna taka
1 przesterowany dzwiek z komputera ,te wzmacniacze sa bardzo wrazliwe i mocno znieksztalcaja jak jest za silny i zbyt ubarwiony sygnal z kompa
2 czesta przyczyna jest tez to ze potencjometry sa juz zajechane i nie przewodza tak jak nowe , pozatym przelaczniki glosnikow i wyboru sygnalu tez lubia nie laczyc
3 sprawa i w sumie ta od ktorej powinienes zaczac to sprawdzenie czy dobrze podlaczyles wtyczke din z tylu pod odpowiednie gniazdo ,np na wejszie sygnalu z cd,kompa magnetofonu jest napiecie 2 v a na gramofonowe 30 mv
to jest taki wzmacniacz od etiudy

Dobry KALKULATOR UBEZPIECZENIA
PM Email
BlekDef
Wiadomość [#174]: 01.05.2011 o 01:49

Konto skasowane

Z potencjometrem sobie już dawno poradziłem, wystarczyło nasmarować trochę. Ale teraz inny problem. Jakieś 10 minut temu ujebał mi się prawy głośnik w słuchawkach potluczony.gif Luzem trzyma się na kablu tylko, a głowie jeszcze siedzi. Spróbuję to skleić wszystko, powinno się udać, ale na wszelki wypadek wolę się spytać.

Jakie są teraz dobre słuchawki do grania, oglądania filmów i słuchania muzyki? Tak do 200zł. SteelSeries Siberia V2 (czyli nowszy model moich, z których jestem bardzo zadowolony)? Coś innego od SteelSeries? Jakieś Plantronicsy? Sennheiser? Sony? Ważne, żeby dobrze zakrywały uszy. Mikrofon nie jest koniecznie wymagany (mam luzem z obecnych słuchawek), a jeśli jest dołączony, to dobrze by było, żeby nie był zintegrowany ze słuchawkami.

[Edycja BlekDef - 01.05.2011 o 01:49]

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
erruth
Wiadomość [#175]: 28.05.2011 o 01:38

Be cool.

czesc chlopaki, jakie sluchawki byscie polecili do sansy clip+? jeszcze mi nie przyszedl (juz zamowilem), ale podobno gra dosc cieplo, wiec nie chce kupic czegos co by go jeszcze bardziej zamulilo w(wulg.). dokanalowe raczej, nigdy nie moglem sie do takich przekonac, ale postanowilem walczyc ze slabosciami. jakby cos ten to mam fiio e7, no ale nie wiem czy do dokanalowych w ogole bylby potrzebny, nie wiem, nie znam sie.

a no, jakies takie koło stówki, myślę. i tak mam strasznie mało pieniędzy w tym miesiącu :o

feels good man
PM Email
Raven
Wiadomość [#176]: 28.05.2011 o 15:19

Head-Direct RE-2 125zl

PM Email
REKLAMA
Strona 9 z 9.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :