Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 16:52
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft Ogólna tablica o StarCrafcie todo_xD i lechu44 robią burdel na BW POL-1

Temat został zamknięty.

Temat: todo_xD i lechu44 robią burdel na BW POL-1

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
DEVA.station
Wiadomość [#1]: 10.04.2008 o 20:23

Konto skasowane

Witam wszystkich, chciałbym poruszyć w tym temacie kwestie dwóch zjebów, którzy od jakiegoś czasu terroryzują swoją głupotą kanał BROOD_WAR_POL-1.
Te (wulg.)one ciecie (todo_xD, lechu44) podają się za adminów i (wulg.)ą ciągle coś o banowaniu, widać że mają nieżle najebane pod kopułą. Tego typu zabawy uprwaiają już
z 3 tygodnie albo i więcej. Połowa ludzi z POL-1 toczy z tymi (wulg.)ami małą wojnę, no life'owe (wulg.) nawet nie grają w SC tylko (wulg.)ają wszystkich na channelu.

Chciałbym zjednoczyć grupę ludzi która przepędzi tych lachonów w pizdu. Chętnie dojechał bym te (wulg.) po numerze ip...

Daje parę Zrzutów ekranu z kanału aby udowodnić jakimi lamusami są te 13 letnie brzdące.

BTW jak jesteście na BN i widzicie gdzieś tych pajaców to jechać ich niemiłosiernie.

Pozdro All

[Edycja DEVA.station - 10.04.2008 o 20:41]

[Edycja DEVA.station - 10.04.2008 o 20:43]

TheDragon
Wiadomość [#2]: 10.04.2008 o 20:32

Konto skasowane

/squelch i po problemie...

This is Sparta Madness!!!
BlekDef
Wiadomość [#3]: 10.04.2008 o 21:14

Konto skasowane

/ignore krótsze :P

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Dana
Wiadomość [#4]: 12.04.2008 o 21:46

Konto skasowane

Z checia im d(wulg.) znam kilka tekstow;)juz nie zyjauzi2.gif

DEVA.station
Wiadomość [#5]: 18.04.2008 o 15:31

Konto skasowane

ok z lechem już jest spoko.

aha i jeszcze jeden cwel co sie napina: AnalnyGrzmot

chciał aby o nim było na tym forum, no to jest.

Będzie jeszcze więcej o todzie, ludzie na pol-1 zaczęli już przerabiać go na miazgę.

uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif

anlny kur.ewko przerobię cię na nawóz
po.gif

Footman
Wiadomość [#6]: 19.04.2008 o 23:59

Konto skasowane

OMG ludzie dziwni jestescie. Najlepszym sposobem na zwalczenie takich delikwentow to zignorowanie ich. Co to za zabawa wkurzac wszystkich na chacie, jezeli nikt nie reaguje? "Jechaniem po nich" tylko pogorszycie sprawe.

"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
grzgorz
Wiadomość [#7]: 12.05.2008 o 13:33

Konto skasowane

Raz widziałem jak sie todo przymknął. Ktoś rzucił jakąś wrzute i tak ze 3 osoby cały czas ją wpisywały. Zagłuszyli go totalniebiggrin.gif Nawet nie pisknął

Bart_Illidan
Wiadomość [#8]: 13.05.2008 o 14:00

Konto skasowane

hahahah ah ah ah ah ah aha ha ha hahahahahhaa sry zazwyczaj nie wbijam na tablice o sc ale jak zobaczylem ten temat to wymieklem, omg ale masz problemy koles xD ignoruj nubkow i tyle ;p albo wbij na na pol-1 frozen thronowe tam 24h jada po sobie i jakos nikt nie robi problemu XD

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
kucyk_pony
Wiadomość [#9]: 14.05.2008 o 21:15

Konto skasowane

taaa, skad ja to znam ;] oni maja pozywke z tego, ze im odpowiadamy, jak juz ktos wspomnial. wiec najlepiej ich ignorowac. todo nie zwraca uwagi, moze nie jest swiadom tego, ze wszyscy po nim jezdza.
mnie np. z niewiadomych powodow dzisiaj zaczeli bluzgac od kurew ;] jak to zobaczylam to dostalam bialej goraczki, no ale coz, na gowniarzy nic nie pomoze. chyba, ze znacie ich adresy ;)

SlowMotion
Wiadomość [#10]: 30.05.2008 o 21:23

Konto skasowane

Ten caly Lechu44 nie jest wcale glupi, czasem pisze bardzo madre teksty psychologiczne, ale naprawde madre, chlop powinien byc jakims naukowcem hehe a nie przed kompem siedziecbiggrin.gifbiggrin.gif

[Edycja SlowMotion - 30.05.2008 o 21:23]

Ale ty jestes lama czlowieku (mowie do deva.station), najpierw mowisz o nich dzieci NEO, a potem chcesz ich dojechac po IP, jak niby lamerze chcesz ich dojechac po IP, skoro w Neostradzie IP sie codziennie zmienia, a nawet jak maja stałe, to i tak co najwyzej namierzysz MAX, osiedle, w jakim sie znajduja, i co naslesz na nich ruska mafie zeby ich przetrzepała tylko dlatego ze kilka razy zasmiecili gowno warty channel na internecieconfused.gif
sam jestes porypany........wole todo_xd i lechu44 niz tego ktory ich potepia, czlowieku to jest internet, musisz wszystkim sie przejmowacconfused.gif
to ze np todo_xd napisze ze jeste PREZYDENTEM, to wy dzieci odrazu sie o to kłucicie przez kolejne pół dnia...
zal mi ciebie deva.station, zajmij sie soba dzieciak

TheDragon
Wiadomość [#11]: 30.05.2008 o 21:29

Konto skasowane

SSamknyjCye tHen Temmaccikk, bo ffstyt

SlowMotion
Wiadomość [#12]: 31.05.2008 o 23:56

Konto skasowane

aaaa.
i jeszcze jedno

napisales "chcem udowodnic jakimi lamusami sa te brzdace"
... no ziomek , poraza mnie twoja prostota, jezeli "TY" uwazasz ze bluzganie kogos w internecie lub jego glupie pisanie, odzwierciedla go
w rzeczywistosci to znaczy ze masz problem z odroznieniem plaszczyzny miedzy kontaktami cybernetycznymi a realnymi - takby stwierdzyl psycholog,
no to wizyte masz juz z glowy
smiley.gif

krecik123
Wiadomość [#13]: 01.06.2008 o 00:28

Konto skasowane

debil tylko sie debilami przejmuje
what it is still open? :F

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
TheDragon
Wiadomość [#14]: 01.06.2008 o 11:59

Konto skasowane

SlowMotion napisał
takby stwierdzyl psycholog,
no to wizyte masz juz z glowy

mmm... ciekawe co by pan psycholog powiedzial o tobie :p

SlowMotion
Wiadomość [#15]: 01.06.2008 o 13:42

Konto skasowane

"mmm... ciekawe co by pan psycholog powiedzial o tobie tongue.gif"

nawet nie brał bym pod uwage tego co by o mnie powiedział,
bo wiekszosc ludzi mysli w zupełnie inny sposob niz ja, nie pojał by mnie, nawet
jakby widział czarno na białym moje zachowanie, gdyz pod maska iluzji
miałoby zupełnie inne intencje....

pozatym, jezeli do psychologa przychodzi osoba ponadprzecietna, wyraznie wyrozniajaca sie od "stada" wtedy
jezeli chciałby mnie zrozumiec i opisac, musiałby mnie poznac od zera, moje najgłebsze cechy, czego oczywiscie by nie uswiadczył.
Z przecietniakami sprawa jest inna, jezeli psycholog chce takiego zrozumiec, wystarczy ze przeczyta kodeks prawny, albo ksiazke
z problemami zwyklych ludzi, czyli "złamane serce", "psychoza" "problemy emocjonalne" itd i bedzie wiedział wszystko.

DEVA.station
Wiadomość [#16]: 02.06.2008 o 09:50

Konto skasowane

widze pajacu ze sie w sama pore obudziles, sprawdz na date zalozenia tematu. acha i jezeli nawet nie wiesz co sie dzieje na tym kanale, to po co sie odzywasz?

Nuan
Wiadomość [#17]: 02.06.2008 o 10:48

Konto skasowane

SlowMotion napisał
(...)
nawet nie brał bym pod uwage tego co by o mnie powiedział,
bo wiekszosc ludzi mysli w zupełnie inny sposob niz ja, nie pojał by mnie, nawet
jakby widział czarno na białym moje zachowanie, gdyz pod maska iluzji
miałoby zupełnie inne intencje....

pozatym, jezeli do psychologa przychodzi osoba ponadprzecietna, wyraznie wyrozniajaca sie od "stada" wtedy
jezeli chciałby mnie zrozumiec i opisac, musiałby mnie poznac od zera, moje najgłebsze cechy, czego oczywiscie by nie uswiadczył.
Z przecietniakami sprawa jest inna, jezeli psycholog chce takiego zrozumiec, wystarczy ze przeczyta kodeks prawny, albo ksiazke
z problemami zwyklych ludzi, czyli "złamane serce", "psychoza" "problemy emocjonalne" itd i bedzie wiedział wszystko.

A, to Ty jesteś z tych co to w książkach piszą że uważają się za wyjątkowych, ponadprzeciętnych i jedynych w swoim rodzaju? Psychologowi w takim razie wystarczy otworzyć odpowiedni rozdział...

N.U.A.N.: Networked Unit Assembled for Nullification
Never Trust A Smiling Cat
Bart_Illidan
Wiadomość [#18]: 02.06.2008 o 14:27

Konto skasowane

haha ten topic mnie poraza :d

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
erruth
Wiadomość [#19]: 02.06.2008 o 15:29

Konto skasowane

Hehe.

feels good man
Rain
Wiadomość [#20]: 02.06.2008 o 15:47

Konto skasowane

ruska mafija przyjechala wraz z kolega Kunta bierzemy 10 kafli od jednego w(wulg.)u... dawac adressy hahaha.gif

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :