Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 16:25
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Set gladiatora

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
blebleh
Wiadomość [#21]: 20.04.2008 o 12:26

Konto skasowane

wyobrażasz sobie żeby system analizował gear każdego gracza przy tylu jego partach?
możesz trafić na gości w fulll s3 albo full greenach, losowo dobiera, stara sie niby według ratingu teamow ale jak nie ma graczy w jakiś granicach to losuje z wyższych niższych niż normalnie
a co do tego czy daje rade, no to daje ale sie nie łudź że odrazu będziesz ownowal 2k+ ratingi, miedzy s1 a s2 to przepaść była można powiedzieć, miedzy s2 a s3 już nie specjalna, parę części, w każdym razie da się grać w s1;d

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
Amok
Wiadomość [#22]: 20.04.2008 o 12:50

Konto skasowane

no i wlasnie o taka odpowiedz chodzilo,dziekismiley.gif

SemaiPL
Wiadomość [#23]: 24.04.2008 o 12:22

Konto skasowane

Janizar napisał
Zawsze mozna by bylo rywalizowac o miano najlepszego w swojej klasie Dlatego mysle ze areny 1v1 niekoniecznie musialy by byc skazane na porazke tym bardziej ze napewno znalazlo by sie sporo chetnych na taka rozgrywke. Wiadomo ze w kazdej klasie byly by top buildy ale nieoszukujmy sie to nie quake tutaj nigdy sam skill niebedzie decydowal o wygranej. Wprowadzajac osobna klasyfikacje dla najlepszych graczy danej klasy moglo by byc calkiem fajnie. A gladiator za honor to jedyne sensowne rozwiazanie a Ci co ubijali swoj s1 na arenach zyskali cos co nawet bardzo szybkie wykoxanie s1 na bg niezastapi , Doswiadczenie.

Jedyna sensowana wypowiedź w temacie.
Balans (i to nawet niekoniecznie mówię o grze) ogólnie polega na tym że jak się przykłada wagę do jednej strony dźwigni to do drugiej też trza przyłożyć.
Jeśli blizz wprowadza nowe napakowane przedmioty S3 to dość oczywiste jest że nie może być to jednyna wprowadzona zmiana.

Ja rozumiem że ten kto zdobył S1 na arenie może się czuć oszukany, ale doświadczenie jest cenne i teraz łatwiej zdobyć s2,3.

Jeśli zaś chodzi o 1vs1 no to jest tak jak z kolorami. Zielony jest ładny czy brzydki?
No jeśli znajdzie się minimum dwóch zawodników ktzórzy stwierdzą że 1vs1 jest OK i będą się w to bawić to 1vs1 jest dobrym pomysłem.

Temu komu się to podobać nie będzie, nie będzie się w to bawił.
Finito.

W moim odczuciu pomysł świetny.

ChiKuSho
Wiadomość [#24]: 24.04.2008 o 14:43

Konto skasowane

Jak chca moga robic arene 1v1 .. free itemz ftw

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
KWAKWA
Wiadomość [#25]: 24.04.2008 o 15:33

Konto skasowane

ta rogal na rogala w 90% przypadkach wygrywa ten ktory otworzy gg.

Gladiator Udgratzz
Squstion
Wiadomość [#26]: 25.04.2008 o 13:09

Konto skasowane

SemaiPL napisał
Zielony jest ładny czy brzydki?

brzydki!!!!

a z tymi rogalami na tym wlasnie to polega. Ten ktoremu siadze crit / resistnie / Rozpocznie ma wieksze szanse na wygranie. I Tylko o to chodzi tak naprawde;/

War 70 - afk
ChiKuSho
Wiadomość [#27]: 25.04.2008 o 13:51

Konto skasowane

Czyli w 75% fart

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
SemaiPL
Wiadomość [#28]: 25.04.2008 o 15:08

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
Czyli w 75% fart

Czy Twoje stwierdzenie ma oznaczać że kilku graczy na świecie którzy są uznawani za najlepszych to są tylko ludzie którzy mają największego farta? Taki Nesaj par example.

ChiKuSho
Wiadomość [#29]: 25.04.2008 o 16:07

Konto skasowane

Mowie tutaj o end game mirrorach ... w przypadku lock vs lock to jest to kto wiecej resistnie i komu wejdzie wiecej instant SB ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
SemaiPL
Wiadomość [#30]: 25.04.2008 o 16:19

Konto skasowane

Tzn ja również mówię o mirrorach - nie tylko, ale również.

Innymi słowy jeśli gracz legenda np Nesaj (grający rogalem) spotka się z innym highly skilled rogalem. To w takim przypadku można by było powiedzieć że zwycięstwo Nesaja jest w 75% zasługą tylko farta?

KWAKWA
Wiadomość [#31]: 25.04.2008 o 16:31

Konto skasowane

tak

Gladiator Udgratzz
SemaiPL
Wiadomość [#32]: 25.04.2008 o 16:35

Konto skasowane

KWAKWA napisał
tak

Odważne stwierdzenie.
Ja bym tak nie powiedział, ale... jeśli masz racaję to fartowny człek z tego Nesaja coolgleamA.gif

ChiKuSho
Wiadomość [#33]: 25.04.2008 o 18:24

Konto skasowane

Nie slyszalem o klasyfikacji 1v1 nigdy ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
blebleh
Wiadomość [#34]: 25.04.2008 o 22:58

Konto skasowane

SemaiPL napisał
KWAKWA napisał
tak

Odważne stwierdzenie.
Ja bym tak nie powiedział, ale... jeśli masz racaję to fartowny człek z tego Nesaja coolgleamA.gif

skillem sie pewnie chłop nie różni specjalnie od innych high skill rogulców, po prostu pare filmów, zbieg okoliczności i wyszło że on jest niby najlepszy rogulec, a w mirrorach by to i tak od farta zależało czy wygra on czy inny

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
rogalx
Wiadomość [#35]: 15.05.2008 o 19:46

Konto skasowane

Witam, moje pytanie może nie być na temat ale, jednak postanowiłem złożyć tutaj mój post. chodzi o pytanie, gdzie mogę znaleźć wszystkie części do rare setu pvp (70lvl dla rogala po stronie hordy)? Wiem że w lower city jest jeden i drugi thrallmar. Z góry dzięki.smiley.gif

[Edycja rogalx - 15.05.2008 o 19:47]

ChiKuSho
Wiadomość [#36]: 15.05.2008 o 20:17

Konto skasowane

sha'tar, keepers of time, cenarion circle

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
evilkitty
Wiadomość [#37]: 16.05.2008 o 10:16

Konto skasowane

Amok napisał
ja gralem pve wczesnije,ale teraz chyba sobie zrobie odskocznie i pobawie sie w areny
mam pytanie, czy jak zdobede gladiator set,to bede wlaczyl na arenie tez z ludzmi ktorzy maja s1,czy moze mi trafic team ubrany w s3
jak to wyglada z doborem przeciwnikow?
i czy wogole ten gladiator set da rade na poczatek

Nie mozesz walczyc z teamem z o 150 mniejszym/wiekszym ratingiem niz twoj.

Usefirstaid - <Bloodpact> Burning Blade EU - 80 Troll Priest - Retired
Angrykitty (aka Evilkitty) - Chromaggus/Burning Legion/Bronzebeard/Doomhammer EU - 80 Night Elf Druid - Retired
Icecolddude - Vek'nilash EU - 70 Blood Elf Hunter - Retired

Total time /wasted: 180+ days.
CaiusCosades
Wiadomość [#38]: 20.05.2008 o 15:48

Konto skasowane

a czy za gre na battleground bede mogl uzbierac jakis set?

baran27
Wiadomość [#39]: 20.05.2008 o 15:58

Konto skasowane

Tak na dzien dzisiejszy jest to s1 czyli gladiator.Niedługo ma byc za honor s2.A tak na marginesie wie ktos kiedy? Mam 75k honoru i musze wydawac na kamyczki zeby sie nie marnowalobiggrin.gif

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Kranwe
ChiKuSho
Wiadomość [#40]: 20.05.2008 o 17:25

Konto skasowane

lol z tego co wiem to i tak mozna miec jeden epic gem za honor na raz zalozony

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź