Dziś jest: Czwartek, 14 listopada 2019, godzina 23:12
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Ogólna tablica o World of Warcraft !!! Pojedyncze Pytania na temat WOWa (jesli cos jest nie warte nowego tematu pisz TUTAJ) !!! 2.5

Odpowiedź

Temat: !!! Pojedyncze Pytania na temat WOWa (jesli cos jest nie warte nowego tematu pisz TUTAJ) !!! 2.5

Pierwsza     <<   <   ... | 428 | 429 | 430 | 431 | 432 | 433 | 434 | 435 | 436 | ...  >   >>     Ostatnia
myslin1
Wiadomość [#8621]: 21.01.2013 o 15:04

Konto skasowane

Gdzie Ty widziałeś tą promocję?

Kazak77
Wiadomość [#8622]: 21.01.2013 o 17:01

Konto skasowane

Gram na Starter Edition, podczas logowania wyskakuje mi okienko w którym mam do wyboru przejście do sklepu lub kontynuowanie na trialu. Jak klikam na przejście do sklepu, to wyświetla mi się że w koszyku mam Battle Chesta który kosztuje 5 Euro, jednak gdy wchodzę do sklepu bezpośrednio przez battleneta to pokazuje się normalna cena (15 Euro). Kupię dzisiaj albo jutro żeby potwierdzić że na 100% tyle kosztuje. Kupiłbym wczoraj ale PayPal ma problem z moją kartą a weryfikacja przez konto trwa trochę dłużej.

atylla3
Wiadomość [#8623]: 21.01.2013 o 17:53

Konto skasowane

hiron napisał
gdzie sie ustawia aby po wykonaniu misji pokazywałó mi ile dostaje reputacji ??

Wejdź w opcje chatu i zaznacz żeby na wybranym przez ciebie kanale pokazywało reputację.

nabonid
Wiadomość [#8624]: 21.01.2013 o 18:11

Konto skasowane

Kazak77 napisał
Kiedy kończy się obecna promocja Battle Chest za 5 Euro?

[Edycja Kazak77 - 20.01.2013 o 21:54]

To byla swiateczna promocja. Swieta, swieta i po swietach.

Kazak77
Wiadomość [#8625]: 21.01.2013 o 18:58

Konto skasowane

No właśnie też tak myślałem, bo ostatnie info było z grudnia, ale gra mnie kieruje na tą stronę- http://images34.fotosi(...)bbad.jpg (ss bo bezpośredni link nie działa).

Havo
Wiadomość [#8626]: 22.01.2013 o 20:32

Konto skasowane

Upgrade konta ze starter edition pozwoli mi grac systemem RAF?
Jak tak to szukam chetnego do gry na BL po stronie hordy gra w godz. wieczornych oczekuje pomoc w goldzie

myslin1
Wiadomość [#8627]: 22.01.2013 o 20:53

Konto skasowane

Na założone konto nie da się wysłać RaF'a. Musiałbyś założyć konto z linku, który dostałbyś od osoby zapraszającej. No chyba, że chodzi Ci o wysyłanie RaF'ów przez Ciebie, to możesz o ile nie założyłeś konta na PL.

Havo
Wiadomość [#8628]: 22.01.2013 o 20:56

Konto skasowane

Konto moge zawsze nowe zrobić bo mam tylko starter

Drops
Wiadomość [#8629]: 23.01.2013 o 16:56

Konto skasowane

jakie setupy 2v2 radzą sobie najlepiej na arenach w pandarii?

Nafur
Wiadomość [#8630]: 23.01.2013 o 23:26

Konto skasowane

Hej.

Jak interpretowac Binds on Battle.net account jezeli chodzi o te zetony w pandari dajace bonus do reputacji. Czy jezeli wykupie takowe na postaci ktora mam w hordzie to beda one dzialac na Aliancie? Na tym samym serwerze oczywiscie

EDIT: Oka juz mi na /1 powiedzieli ;) Bedzie dzialac na aliancie .

[Edycja Nafur - 23.01.2013 o 23:31]

Narcy
Syrj
Wiadomość [#8631]: 25.01.2013 o 22:28

Konto skasowane

Witam
Jaki realm wybrać na nową postać (80 lvl)? Zależy mi na dobrych, aktywnych i ogarniętych polskich gildiach PVE. Czy na burning legion nie jest za bardzo polaczkowato?

stuntmenmike
Wiadomość [#8632]: 25.01.2013 o 22:51

Konto skasowane

Co to znaczy polaczkowato?Na BL-u sa najlepsze polskie gildie i polskich gildii jest najwiecej

Syrj
Wiadomość [#8633]: 25.01.2013 o 22:54

Konto skasowane

Polaczkowato znaczy, że jest masa nieogarniętych, flejmujących sarmatów, coraz częściej spotykane w całym internecie niestety. Niech będzie burning legion więc, tylko horda czy alliance?

stuntmenmike
Wiadomość [#8634]: 25.01.2013 o 22:58

Konto skasowane

Najlepsze gildie sa po stronie hordy

A Masy nieogarnietych flejmujacych sarmatów sa wszedzie teraztongue.gif

[Edycja stuntmenmike - 25.01.2013 o 23:00]

Reap3r0
Wiadomość [#8635]: 26.01.2013 o 15:04

Konto skasowane

Nie moge rozgryść nowego LFR , a dokładniej systemu loota , nie widac ITM , dostaje worek z kasą i jeszcze to losowanie .

Pyt 1. Czy losowanie dotyczy itm z loota czy dodatkowego
Pyt.2 Dlaczego nie widac co polecialo z bossa

Mam tez kilka pytan odnosnie reputacji , obecnie wykonuje daily dla golden latus ( honored) , oraz the klaxxi ( revered) nie mam zadnych questów dla Shado- Pan dlaczego??

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
BlekDef
Wiadomość [#8636]: 26.01.2013 o 16:08

Konto skasowane

Reap3r0 napisał
Nie moge rozgryść nowego LFR , a dokładniej systemu loota , nie widac ITM , dostaje worek z kasą i jeszcze to losowanie .

Pyt 1. Czy losowanie dotyczy itm z loota czy dodatkowego
Pyt.2 Dlaczego nie widac co polecialo z bossa

Mam tez kilka pytan odnosnie reputacji , obecnie wykonuje daily dla golden latus ( honored) , oraz the klaxxi ( revered) nie mam zadnych questów dla Shado- Pan dlaczego??

Ad. 2
Daily u Shado-pan i August Celestials odblokowują się po wbiciu revered w Golden Lotus.

Ad. loot
Żeby uniknąć ninjowania Blizz wymyślił, że na LFRze gra teraz indywidualnie rozpatruje, czy ktoś coś dostał, czy nie. Więc może być tak, że 25 osób coś dostanie, a może być i tak, że 25 osób dostanie złoto. Aczkolwiek pewnie jest tam jakaś ustalona minimalna liczba osób, która coś dostanie.
Następnie, jak już będziesz mieć to szczęście i gra zdecyduje, że coś dostałeś, item jest losowany z puli itemów, które lecą z danego bossa dla speca, w którym go zabiłeś. Więc nie ma problemu, żeby zapisać się jako DPS na LFRa, a bossa bić w specu tankowym lub healowym i dostać item potrzebny dla takiego speca.
Dodatkowo za robienie daily dostajesz lesser charmy, których 90 możesz raz w tygodniu zamienić na 3 złote. Tutaj dochodzi drugi system, który działa też w raidach na normalu i heroicu. Za jedną monetę z danego bossa możesz wykonać dodatkowy roll rodem z LFRa. Czyli gra najpierw sprawdza, czy w ogóle coś dostałeś, a jeśli tak, to losuje z puli itemów, które lecą z danego bossa dla speca, w którym go zabiłeś. I tak, można dostać 2x złoto.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Glosa
Wiadomość [#8637]: 28.01.2013 o 08:45

Konto skasowane

Generalnie 2 x złoto pojawia się bardzo często :P
Częściej nawet niż słowa komentarza, które wypowiesz czyli "K....RWA ZNOWU". Bo przecież ile można kląć?!

wirro
Wiadomość [#8638]: 28.01.2013 o 11:48

Konto skasowane

mam takie pytanko

mam dwa konta na te same dane, chciałbym je połączyć i tutaj pytanie jak z achivmentami ?? (chodzi mi na przykład o ilość killi czy eventy ) orientuje się ktoś ?

wirro

......
Lvkk
Wiadomość [#8639]: 29.01.2013 o 09:15

Konto skasowane

Dostaniesz achivy i mounty. Ale musisz sie zalogowac na oba konta. Ja np. dalem sora na stare bo tylko o achi mi chodzilo. Mounty pvp sie nie sharuja. Robiac np wszystkie eventy do fioletowego proto moge dokonczym to co brakuje na obecnym koncie i calkiem inna postacia. Ofc wymagany jest skan dowodu. No i przy logowaniu bedziesz mial dwie licencje do wyboru

Dostaniesz achivy i mounty. Ale musisz sie zalogowac na oba konta. Ja np. dalem sora na stare bo tylko o achi mi chodzilo. Mounty pvp sie nie sharuja. Robiac np wszystkie eventy do fioletowego proto moge dokonczym to co brakuje na obecnym koncie i calkiem inna postacia. Ofc wymagany jest skan dowodu. No i przy logowaniu bedziesz mial dwie licencje do wyboru

oko123
Wiadomość [#8640]: 29.01.2013 o 23:22

Konto skasowane

Panowie jak mam konto z Polski to mogę dać komuś rafa ? Chodzi mi o raf na rozpoczęcie gry żeby z kimś pograć na tym zwiększonym expie. Nie chodzi mi o żadne darmowe dni grania tylko te bonusy z grania w duecie.

[Edycja oko123 - 29.01.2013 o 23:49]

REKLAMA
Strona 432 z 442.
Pierwsza     <<   <   ... | 428 | 429 | 430 | 431 | 432 | 433 | 434 | 435 | 436 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :