Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 14:59
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Proszę o szybka pomoc

j_23
Wiadomość [#1]: 23.01.2008 o 10:56

Konto skasowane

Gram w Diablo juz 3 lata. W piatek tj. 18-tego stycznia 2008, przy próbie połaczenia z BN dostałem komunikat, że nie moge sie połaczyć z BN i muszę sie skontaktować z dostawcą usług internetowych. Co mam zrobić, przeinnstalowałem Windows XP, oraz 3 razy Diablo II LOD. Ciągle to samo. Grę mam oryginalną. Mam 3 CD keye - z kazdym to samo. Łącze - kabel, internet działa normalnie. Czy może trzeba coś ustawić w windowsie. Sam juz nie wiem. Liczę na pomoc. Może ktoś miał już coś takiego. Plzcrying.gif

Kamallo
Wiadomość [#2]: 23.01.2008 o 12:37

Konto skasowane

j_23 napisał
Gram w Diablo juz 3 lata. W piatek tj. 18-tego stycznia 2008, przy próbie połaczenia z BN dostałem komunikat, że nie moge sie połaczyć z BN i muszę sie skontaktować z dostawcą usług internetowych. Co mam zrobić, przeinnstalowałem Windows XP, oraz 3 razy Diablo II LOD. Ciągle to samo. Grę mam oryginalną. Mam 3 CD keye - z kazdym to samo. Łącze - kabel, internet działa normalnie. Czy może trzeba coś ustawić w windowsie. Sam juz nie wiem. Liczę na pomoc. Może ktoś miał już coś takiego. Plzcrying.gif

Jest to typowy komunikat mówiący o tym, że Diablo nie może uzyskać dostępu do sieci internet. Przyczyną może być np. blokowanie przez firewalla (wystarczy odblokować Diablo w jego opcjach) - WinXP i wyżej mają standardowo włączony swój systemowy "firewall" o ile go sam nie wyłączysz, gdy używasz lepszego firewalla.

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
j_23
Wiadomość [#3]: 23.01.2008 o 12:48

Konto skasowane

Niestety nic nie pomogło. Dodałem Diablo do wyjatków w zaporze XP a potem wyłaczyłem całkiem to g...wno. Nic nie dało. Proszę Cię bardzo o pomoc. confused.gif confused.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :