Dziś jest: Wtorek, 14 lipca 2020, godzina 10:41
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Ogólna tablica o Diablo II Mam problem polączyc sie z battlenetem w systemie vista

Odpowiedź

Temat: Mam problem polączyc sie z battlenetem w systemie vista

baster_felek
Wiadomość [#1]: 12.01.2008 o 08:28

Konto skasowane

Witam.....

Moj problem jest taki ze taki ze jak wlanczam battle net wyskakuje mi jakis tam blad.... Na początku to w ogole diablo 2 nie moglem odpalic na viscie... Ściaglem patch 1.11b i diablo chodzi ale zeby grac przez battlenet to sie nie da... crying.gif sad.gif

Prosze co trzeba zrobic zeby grac na viscie w diablo 2 na battlenecie..... confused.gif?
z góry dzieki....

Pozdrawiam.......

Dravius
Wiadomość [#2]: 12.01.2008 o 12:34

Konto skasowane

Po 1.Czy bład wyskakuje Ci na wszystkich krainach? (domyślam sie, ze tak, ale trzeba się upewnić smiley.gif )
Po 2. Napisz z łaski swojej jaki to bład

[Edycja Dravius - 12.01.2008 o 12:36]

Muminki Cię znają, muminki Cię śledzą, muminki Cię złapią, zabija i zjedzą!! wink.gif
Army of Honor Clan
baster_felek
Wiadomość [#3]: 12.01.2008 o 12:36

Konto skasowane

HEh nie wiemdlaczego ale wczoraj walczylem caly dzien a dzisiaj jak nigdy nic po paru kombinacjach sie wlączylo...... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifDbiggrin.gifbiggrin.gif

Dravius
Wiadomość [#4]: 12.01.2008 o 12:37

Konto skasowane

Tak sie z ciekawosci spytam. Jakich kombinacjach?

Muminki Cię znają, muminki Cię śledzą, muminki Cię złapią, zabija i zjedzą!! wink.gif
Army of Honor Clan
baster_felek
Wiadomość [#5]: 12.01.2008 o 14:59

Konto skasowane

zaktalizowalem viste ponownie zainstalowalem patch 1.11 b i zaczelo trybic... biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :