Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 14:56
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Mefisto bez questu

snookerplayer
Wiadomość [#1]: 08.01.2008 o 21:48

Konto skasowane

Mam pytanie w jaki sposób da się ubijac Mefista bez zaliczania Questa ?

magikdelowe
Wiadomość [#2]: 08.01.2008 o 22:37

Konto skasowane

Bez rozbicia tej kuli nie wejdziesz do kazamatów.Przykro mi potluczony.gif

Bosek
Wiadomość [#3]: 09.01.2008 o 10:56

Konto skasowane

da się obejść jeżeli gra się w min. 2 graczy.
jeden robi Ci taxi , od razu daje wp do travincal a pużniej do mefapotluczony.gif

DonMateo
Wiadomość [#4]: 09.01.2008 o 15:50

Konto skasowane

Ale musisz zabić przy tym wysoka rade, i tym samym zaliczy ci 5 questa (a o ile wiem, to ta kula zniewolenia- czy jak temu na imie- jest powiazana z tym questem)

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
gejkiller
Wiadomość [#5]: 09.01.2008 o 17:22

Konto skasowane

jemu chodzi o zabijanie mefa bez zaliczenia questa - żeby zawsze był quest drop z niego. Była o tym mowa w temacie o sorce classic. Znaczy ja tam nie wiem jak się to robi smiley.gif

Lerajas
Wiadomość [#6]: 09.01.2008 o 19:08

Konto skasowane

to robota dla 2 graczy
idziesz do travincal z innym graczem który zniszczy na twoich oczach rade
pozniej on wchodzi przez portal do grobowca mefista i otwiera Ci tp

Kamallo
Wiadomość [#7]: 13.01.2008 o 01:25

Konto skasowane

gejkiller napisał
jemu chodzi o zabijanie mefa bez zaliczenia questa - żeby zawsze był quest drop z niego. Była o tym mowa w temacie o sorce classic. Znaczy ja tam nie wiem jak się to robi smiley.gif

Grę zakłada postać mająca do zabicia mefa, ubija go natomiast postać, która już tego questa zaliczyła. Aby questa nie zaliczyło twórcy gry (czy tez innym postaciom mającym tego questa aktywnego), najlepiej wyjść z party albo z gry.

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Sivy11
Wiadomość [#8]: 14.01.2008 o 08:08

Konto skasowane

o prosze widze ze ktos na LOD tez tak gra i ma racje to najszybszy sposob do wzbogacenia sie w krotkim czasie... osobiscie gram tak na classicu i na LOD i uwazam ze to genialne rozwiazanie dla postow bez stuffu...
jak zrobic za kazdym razem quest drop mefa? najproscie zrobic sorc dopchac ja do 3 a hell(z zaliczeniem rady) i sa dwa rozwiazania teraz... jesli mamy 2 kopie D2 to najlepiej zrobic drugiego posta np. BO babe - mowie o nim bo ja gram tylko HC wiec jest to bardzo przydatna postac - i dopchac go do 4a hell - w ten sposob baba ma zaliczonego mefa i zaklada gre dla naszej sorc, ktora ma zawsze w ten sposob quest mefa diablotin.gif , jesli nie mamy dwoch kopi to joinujemy sie do gier typu - 4a hell, cs run, brh, 5a exp itd. gdzie z zalozenia nie powinno byc mozliwosci zaliczenia mefa... dla pewnosci sprawdzamy czy w questach pisze nam ze nie mozemy tego wykonac jak tak to lejemy mefa jak nie to szukamy innej gry... w taki sposob mozna sie dorobic w ciagu jednego dnia latania stuffu dla kilku postaci... ja w 10h grania znalazlem 3 ssy, 2 shako, 5 ocu, 2 arachy, chyba z 5 viperow i tone innego sprzetu... tak samo robi sie quest dropa z baala ale to wymaga dopchania naszego barba do 5a hell i zaliczenia mu baala i On zawsze zaklada gre - ale baala ciezko sie robi jak sie nie ma dobrej sorc z dobrze ubranym mercem... mozna hammerem ale dla mnie to uj nie MF...

pozdro Sivy

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :