Dziś jest: Piątek, 6 grudnia 2019, godzina 00:20
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Jak uruchomic diablo kilka razy

Odpowiedź

Temat: Jak uruchomic diablo kilka razy

stecuss
Wiadomość [#1]: 28.12.2007 o 15:15

Konto skasowane

Wita wiem ze post jest dlugi ale proszze o pomoc
z gory zaznaczam ze chce odpalic diablo 2 razy ale tylko w jednym celu zeby przerzucic sam sobie bezpiecznie itemy oraz zeby robic sobie taxi te dwa cele mam na mysli wiec wydaje mi sie ze odpalenie diablo w tym celu jest absolutnie legit nie wiem co na to szefostwo bn, czy za wejscie z dwoch gier na to samo konto groza konsekwencje w postaci bana ? usuniecia konta itp ? oczywiscie nie nmam tu na mysli wchodzenia dwa razy ta sama postacia tylko diwema roznymi ale z jednego konta.
Posiadam dwa orginalne cd-keye wiem ze jest to konieczny warunek, ktory spelniam, niej wiem tylko w jaki sposob odpalic dwa razy diablo
jak instaluje 2 razy gre w dwoch roznych lokalizacjach to zawsze gdy jest uruchomione jedno nie moze sie wlaczyc drugie bo pisze ze : "jedna kopia gry jest juz uruchomiona", slyszalem tez ze mowylogowac siezna to zrobic w windowsie xp przez instalacje jednej gry przy zalogowanym jednym uzytkowniku i przelaczyc na drugiego uzytkownika nastepnie tam zainstalowac drugie diablo i wtedy sie da ale jest to metoda ktora chcialbym pominac gdyz za duzo zabawy z przelaczaniem tyc h uzytkownikow, zwlaszcza ze pamietam ze jest prostsza metoda ktorej niestety niepamietam i dlatego prosze o pomoc jezeli ktos wie jak uiruchomic diablo 2 razy i wejsc na bn prosze o pomoc z gory dzieki za pomoc i za przeczytanie tego dlugiego postusmiley.gif

Bosek
Wiadomość [#2]: 28.12.2007 o 17:28

Konto skasowane

mój kumpel tak robi (bo mamy 6 cd-kaybiggrin.gif )

się dowiem i jutro ci napisze
ale trzeba mieć program co odpala diablo bez płyty , czy cos takiego :no cd a drugi do zmieniania cd-keyów

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :