Dziś jest: Poniedziałek, 13 lipca 2020, godzina 06:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Skelemancer - help

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Healer
Wiadomość [#1]: 26.12.2007 o 22:33

Konto skasowane

Witam , stworzylem sobie Skelemancera i mam nim 63lvl , mam dane:
Szkielety : max
Wladania Szkieletamie : max
reszte w drzewku przywolan 1
od zwiekszenia obrazen do zniedolezenia 1
1 zeby i 1 wybuch zwlok
mam 16 punktow umiejetnosci do wydania i nie wiem w co pakowac.. wybuch zwlok? moze magow? wzmocnic golema? a moze zbroja z kosci i bonewalla robic? prosze o pomoc...

[Edycja Healer - 27.12.2007 o 12:30]

dychab
Wiadomość [#2]: 26.12.2007 o 23:06

Konto skasowane

Według mnie w golema lub zbroje z kości. Zobacz http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?t=26538 poradnik dla nekromanty.

[Edycja dychab - 27.12.2007 o 13:45]

Bosek
Wiadomość [#3]: 27.12.2007 o 11:56

Konto skasowane

żeby stworzyć szkielety, najpierw trzbea je zabićbiggthumpup.gif
(włucznia z kości czy golem, nieiwem bo niegram nekromantom , ppoczekaj na inne odpowiedzi!)

dychab
Wiadomość [#4]: 27.12.2007 o 12:27

Konto skasowane

Bosek napisała
żeby stworzyć szkielety, najpierw trzbea je zabićbiggthumpup.gif
(włucznia z kości czy golem, nieiwem bo niegram nekromantom , ppoczekaj na inne odpowiedzi!)

Po 1 weż nie rób błędów ortograficznych po 2. nie je tylko jakiego kol wiek stwora nawet ptaka.

[Edycja dychab - 27.12.2007 o 14:28]

Rekan
Wiadomość [#5]: 27.12.2007 o 12:36

Konto skasowane

dychab sam zacznij poprawiac swoje bledy zanim zaczniesz poprawiac innych nono.gif
a wracajac do tematu ja bym zainwestowal w zeby albo w wlocznie z kosci

Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija. Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.

— Will Rogers
dychab
Wiadomość [#6]: 27.12.2007 o 13:48

Konto skasowane

A jakie ja robie błędy (żeby nie było że robie spam)?

Rekan
Wiadomość [#7]: 27.12.2007 o 14:18

Konto skasowane

Po 1 wieś nie rób błędów ortograficznych po 2. nie je tylko jakiego kol wiek stwora nawet ptaka.

Primo "wieś" powinno byc weź przynajmniej ja tak uwazam

Secundo "jakiego kol wiek" coz to za trolbiggrin.gif slownik moze Ci kupicsmiley.gif

Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija. Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.

— Will Rogers
dychab
Wiadomość [#8]: 27.12.2007 o 14:27

Konto skasowane

Sprawdzałem nawet w słowniku.Masz tylko racje z tą: wieś weź.
A tak do tematu mam nadzieje że Healer dobrze wydał swoje punkty i że pomógł mu trochę muj poradnik.

[Edycja dychab - 27.12.2007 o 14:29]

Healer
Wiadomość [#9]: 27.12.2007 o 14:32

Konto skasowane

mam juz 22 punkty do wydania smiley.gif nie moge sie zdecydowac na co wydac... mysle miedzy bonewallem , Corpse explosion a Clay golemem ;p

DonMateo
Wiadomość [#10]: 27.12.2007 o 14:59

Konto skasowane

dychab napisał
A jakie ja robie błędy (żeby nie było że robie spam)?

dychab napisał
muj

na pewno jesteś taki nieomylny?! Cylon_anim.gif

JA bym te pkt przeznaczył na CE jednak. A poza tym, to możesz też ubrać 2 itemki z setu tranga i masz już 22lvl fireballa do ubijania tych śmierdzieli, żeby wskrzesić pierwsze szkieleciki. Można także pójść do pindla i tam pozbierać ze zwłok

[Edycja DonMateo - 27.12.2007 o 15:01]

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
RaQ-HPL
Wiadomość [#11]: 27.12.2007 o 20:46

Konto skasowane

sluchajac rad 6-latka dychab daleko ne zajdziesz, gwarantuje.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
dychab
Wiadomość [#12]: 27.12.2007 o 21:01

Konto skasowane

spierdzielaj RaQ-HPLpo.gif po.gif po.gif po.gif po.gif po.gif po.gif po.gif po.gif po.gif po.gif po.gif uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif

[Edycja dychab - 27.12.2007 o 21:02]

Rekan
Wiadomość [#13]: 27.12.2007 o 21:56

Konto skasowane

moze przestanmy karmic tego trola albo niech ktorys z wielkich adminow(niech wiecznie zyja) lol.gif zrobia z tym porzadek bo koles przesadza od samego poczatku nono.gif

— Will Rogers
Healer
Wiadomość [#14]: 27.12.2007 o 22:05

Konto skasowane

dobrze fajnie... dam te punkty w ce.. czyli jeszcze mam 3 do rozdania (bo ce jest max) i na co teraz dawac :S? golem?

DonMateo
Wiadomość [#15]: 27.12.2007 o 22:43

Konto skasowane

Ja bym wrzucił te 3 pkt w krwawego golema (jeśli dobrze pamiętam, to właśnie on dawał bonus do życia reszcie golemów)

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Healer
Wiadomość [#16]: 28.12.2007 o 17:44

Konto skasowane

moim zdaniem lepiej dawac w glinanego... on sam w sobie daje sobie zycie i do tego co lvl ma wiekszy bonus do spowalniania... ale nie wiem .. moze w bonewalla ? a moze w magow? nie jestem pewien :/ prosz eniech ktos doradzi.

TORPEDOS
Wiadomość [#17]: 29.12.2007 o 10:52

Konto skasowane

Teraz już za pózno ale ja dałbym w poison - punktów wystarcza żeby wymaksować novę i sporo na synergie. Poisony są o tyle dobre, że (w przeciwieństwie do bonesów) killują wszystkich przeciwników dookoła. Z trang gloves i death webem dochodzisz prawie do 5k dmg (z facetami więcej) dodatkowo do -50% poison res. Miałem w 1.10 takiego neca i w zasadzie nawet na początku hella nie potrzebował szkieletów - wszystko można było załatwić poisonem, a w razie czego killował dobry merc a clay spowalniał i odwracał uwagę

RaQ-HPL
Wiadomość [#18]: 29.12.2007 o 14:44

Konto skasowane

TORPEDOS napisał
Teraz już za pózno ale ja dałbym w poison - punktów wystarcza żeby wymaksować novę i sporo na synergie. Poisony są o tyle dobre, że (w przeciwieństwie do bonesów) killują wszystkich przeciwników dookoła. Z trang gloves i death webem dochodzisz prawie do 5k dmg (z facetami więcej) dodatkowo do -50% poison res. Miałem w 1.10 takiego neca i w zasadzie nawet na początku hella nie potrzebował szkieletów - wszystko można było załatwić poisonem, a w razie czego killował dobry merc a clay spowalniał i odwracał uwagę

przeczytaj nazwe tematu.....

TORPEDOS
Wiadomość [#19]: 29.12.2007 o 18:19

Konto skasowane

RaQ-HPL napisał
TORPEDOS napisał
Teraz już za pózno ale ja dałbym w poison ...(itd)

przeczytaj nazwe tematu.....

Przeczytałem i napisałem na temat - co robić po wymaksowaniu szkieletów i mistrzostwa i po daniu po 1 pkt w parę potrzebnych skilli i klątw - powstanie skelemancer z niezłymi poisonami dodatkowo

RaQ-HPL
Wiadomość [#20]: 29.12.2007 o 18:50

Konto skasowane

powstane kupa do niczego, albo robisz same poisony, albo summomy +max ce, po rozdaniu pkt we wszystko co potrzebne zostaje ok 30pkt na te niby trutki ofc na 99 lvlu, czyli realnie z 25pkt, danie tyle w trutki nic nie da, bo beda one ssaly mocno, a poza tym zaden skelemancer nie bedzie nosil dw, bo to nie jest wand dla niego. lepiej dac troche w resy dla skeletow/golem mastery/jakis golem.

[Edycja RaQ-HPL - 29.12.2007 o 18:51]

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :