Dziś jest: Niedziela, 15 września 2019, godzina 09:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przydatne buildy dla paladyna

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
ChiKuSho
Wiadomość [#101]: 01.08.2008 o 21:04

Konto skasowane

Ja moim paladynem majac 3,2k many na 49 moge spamowac flashe bez przerwy ponad minute wiec nie wiem w czym problem ... a wyhealowac sie da wszystko ... w ogole praktycznie nie uzywam Holy Lighta ... strata czasu i oczywiscie many bo tyle ile potrzeba many na Holy Light'a to wiecej uleczysz flashem za ta sama ilosc

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
omernon
Wiadomość [#102]: 01.08.2008 o 22:19

Konto skasowane

Witajcie! Jak ja dawno nie wchodziłem na dział o paladynach! Tym razem nie będę się o nic pytał, wręcz podam wam mój Build. Gram Tankadinem już od 2 lat stoczyłem wiele walk, zakończyłem wiele instancji i teraz potrafię naprawdę wiele(Brzmi szpanersko?). 19k HP, 20k(21k z DA) Armor daje z łatwością rade w MH.
A oto mój build który oficjalnie używam:
http://www.wow-europe.com/e(...)00000000

Jedna uwaga: Justice of Pursuit jest opcjonalne dla jednych jest bez sensu ale ja lubię poruszać się piechotą zamiast Gryfem(znudził mi się). Avanger Shield także jest opcjonalne bo jeśli masz dobrych DPS w drużynie i wtedy jest nie ZA bardzo potrzebne. Paladyn w Instancjach jest ważny w ściąganiu jak największych ilości potworów, czyni go to jak najbardziej odpowiednią klasą pod MH.

Build został przystosowany do Instancji a w szczególności takich jak MH. I jest niezwykle dobry gdyż przeżyłem dzięki niemu wiele walk.
Uwaga: Build nie nadaje się do levelowania i jest bardziej "End Gaming Build". Wymaga także dobrego armora.

Pamiętaj! Holy Shield to arcytalent w drzewku protection i NIGDY nie powinieneś go ominąć!uzi2.gif

Mała demonstracja siły tego buildu:

Redoubt daje Ci szanse na zwiększenie blokowania o 30%, Parry dodaje kolejne 5%, Shield specialization dodaje jeszcze kolejne 30%. Thougness dodaje 10% więcej armoru, Ancitipation zwiększa o 20 skill Defense, Blessing of kings zwiększa ci Staty. SW zmniejsza spell dmg. BoS redukuje obrażenia o 80, HS dodaje kolejne szanse na blok o 30%!!!! IRF zmniejsza dmg o 6%, AD zmniejsza o 30% obrażenia na tobie! Widzisz? Jest to niezwykle skuteczny build!

[Edycja omernon - 01.08.2008 o 22:32]

[Edycja omernon - 01.08.2008 o 22:43]

Macnum
Wiadomość [#103]: 01.08.2008 o 23:42

Konto skasowane

sorki omernon że ci wejde w słowo;P ale mam jeszcze jedno pytanko co do holy. CZy seal of wisdom opłaca się używać na dłuższą mete czy może jednak seal of rightenous. Choć moim zdaniem SoW wymiata

Anarki
Wiadomość [#104]: 02.08.2008 o 00:34

Konto skasowane

ja to jak bije mobki kilka naraz wale na jednego tego syfiaka od seala wlanczam seala i mana regen jest i bije dobrze z consecration

tak na pojedyncze bicie holy to praktycznie beznadzieja ale jak mana sie konczy zawsze mozna walnac tego seala a tak to righterious

omernon
Wiadomość [#105]: 02.08.2008 o 10:14

Konto skasowane

Wszystko zależy od ilości mobów z którymi walczysz. Jak jest jeden to SoR jak więcej to SoW. Walcząc z jednym przeciwnikiem najczęściej spamujesz z Judgament połączonym z SoR co daje duże obrażenia w krótkim czasie. Gdy jest przeciwników więcej to SoW połączony z Consecration. To jest bynajmniej moje zdanie. Moim Tankadinem używam Avenger's Shield połączony z SoW i Consecration. To by było na tyle.coolgleamA.gif

Pozdrawiam!smiley.gif

Macnum
Wiadomość [#106]: 02.08.2008 o 12:29

Konto skasowane

Czyli jednak tak samo myślimy ;P

Fajoss
Wiadomość [#107]: 02.08.2008 o 22:01

Konto skasowane

A jak radzicie iść początkującemu Paladynowi? Narazie idę w retri, na jednym z forum radzili od 30 lvl na prota przejść, używać seal of light i spokojnie brać po 2-3 moby. Aktualnie mam 25 lvl (gram od kilku dni więc nie dziwcie się) gdy mam na sobie z 3 moby o równym lub troszkę większym lvl robi się problem.

Macnum
Wiadomość [#108]: 02.08.2008 o 22:57

Konto skasowane

Moja rada jest taka że graj tym czym lubisz, ja tak przynajmniej robie

Fajoss
Wiadomość [#109]: 02.08.2008 o 23:20

Konto skasowane

Mi chodzi o to aby grać tak aby było dość łatwo. Czyli łatwo wykonywać questy i levelować.

Macnum
Wiadomość [#110]: 03.08.2008 o 23:12

Konto skasowane

Kurde, czy paladyn holy będzie miał później jakieś grupowe leczenie? Drażni mnie to już że wszystkie inne klasy leczące mają takie coś a holy nie. Przez to czasem się nie wyrabiam z uleczeniem wszystkich na czas

[Edycja Macnum - 03.08.2008 o 23:12]

ChiKuSho
Wiadomość [#111]: 03.08.2008 o 23:21

Konto skasowane

Paladyn to w ogole ani AoE heala, ani hota

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Macnum
Wiadomość [#112]: 03.08.2008 o 23:32

Konto skasowane

No to lipa i to wielka

blebleh
Wiadomość [#113]: 03.08.2008 o 23:35

Konto skasowane

bo z palkiem to jest tak ze leczy wolno ale jak juz przywali to konkretnie;d zebys mial czas healnac reszte;d
ale fakt, nie dawno co wbilem swojego pala na 70, prawie all ubrany na podstawowy poziom raidowania i taki mgt wyleczyc np albo coś innego na hero to sieka, 0,00003 sekundy braknie zeby sie heal castnol i gosc lezy
a takie druty ledwo co dingly, zrobily normal i hero na laycie, w blue/greenach, ja rozumiem moge byc noobek w leczeniu ale mimo wszystko to sie widzi czy w jakis tam inny sposob byla by szansa ocalic to jedno istnienie orcowe/krowie/trolowe itp wiecej.... a tu ni huhu, czasu musze kogos zwyczjanie poswiecic zeby party nie wipnac:/

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
Macnum
Wiadomość [#114]: 03.08.2008 o 23:39

Konto skasowane

A no właśnie czasem mam tak samo że musze kogoś poświęcić. Szlag mnie trafia jak widze że pierwszy lepszy druid czy shaman bez problemu leczy lepiej ode mnie. No chyba że ja jestem taki beznadziejny ale nie sądze ;P

bartas02
Wiadomość [#115]: 04.08.2008 o 00:54

Konto skasowane

Znam to dobrze. Mam 1,7k bonus healingu, kumpel drutem 1,5k i wali lepsze kryty niz ja, nigdy nie jest oom i ma mase hotow a ja az jednego, bo gram draenei:P A o arenach 2v2 czy 3v3 to juz nie wspomne. Czasem mi sie wydaje ze pal poza bablem nie ma soba nic do zaoferowania bo tak: druid - trudniej go zabic niz pala, nigdy oom, cyclone, korzenie, stun, charge, formy. Disc priest tez masakra do zabicia do tego ladnie buffy, fear, dispele, mana burn, doty. Resto shami leczy sie bez konca, oom tez sporadycznie, do tego wf czy heroizm. A pala jedynie babel, stun ktory zazwyczaj jest resist i w sumie nic do zaoferowania. Dlatego podziwiam ludzi co graja holy palem i maja w 2v2 ponad 2k raiting.

ChiKuSho
Wiadomość [#116]: 04.08.2008 o 01:08

Konto skasowane

Paladyn ma do zaoferowania praktycznie niesmiertelnosc vs warrior/rogue/hunter (przy drobnej pomocy partnera)

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
bartas02
Wiadomość [#117]: 04.08.2008 o 01:31

Konto skasowane

Co racja to racja, wkoncu plate i tarcza robia swoje, ale z reszta ma juz kiepsko. Nie chodzi o to ze sie użalam czy cos, poprostu jestem noobem czy mialem zlych partnerow na arenach ale tak spogladajac zimnym okiem na klasy leczace to pal ma najmniej przydatnych skilli od reszty. Ponoc w dodatku ma byc owerpower holy jak i retri, ale do pierwszego patcha:P Na marginesie juz sie przerobilem na retri ale brak checi niepozwala mi ulepszyc gearu, narazie 1200ap:/ Pozdrawiam

Macnum
Wiadomość [#118]: 04.08.2008 o 11:05

Konto skasowane

W sumie nie rozumiem czemu blizz tak zrobił. Z tego co pamiętam to w W3 paladyni mieli grupowe leczenia, a tu już nie. Skoro pal jest stworzony do holy to naprawde nie potrafie zrozumieć czemu mu tego nie zrobili

Sesch
Wiadomość [#119]: 04.08.2008 o 11:06

Konto skasowane

paladyni grupowe leczenia w w3 ? cos ci sie poje.... paladyni mieli grupowe wskrzeszeie, ale nie leczenie.

Okay sad.gif
Macnum
Wiadomość [#120]: 04.08.2008 o 11:22

Konto skasowane

you sure? mi sie kojarzy że mieli to leczenie ale ręki sobie nie dam odciąć

REKLAMA
Strona 6 z 13.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :