Dziś jest: Czwartek, 20 czerwca 2019, godzina 22:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przydatne buildy dla paladyna

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
marbor
Wiadomość [#41]: 19.05.2008 o 18:01

Konto skasowane

a ogolnie ret czy prot nadaje sie lepiej do levelovania przegladalem kilkanascie buildow i z prota i retri i tak naprawde nei mam pojecia co ybrac moze jakies sugestie?

seihren
Wiadomość [#42]: 19.05.2008 o 22:47

Konto skasowane

Mi sie ogólnie lepiej expi Retri, to raczej kwestia gustu i stylu gry.

Nie gram już w WoWa, jeśli zobaczycie mojego Shamana online, to nie będe ja.
bartas02
Wiadomość [#43]: 22.05.2008 o 17:23

Konto skasowane

Expienie protem to katorga, sam to przechodzilem ale zmadrzalembiggrin.gif Jedynie w kilku miejscach przydaje sie prot (aoe grind) i jest niezlym tankiem w low instach. Polecam w 100% retri. Zawsze mozesz zrobic reset, a tarcza i 1h zawsze sie znajdzie. Pozdrawiam.

retriadyn
Wiadomość [#44]: 02.06.2008 o 21:51

Konto skasowane

Witam mam pytanie dla zaawansowanych graczy paladynem po retri otóż gram palem typowym pod retri czyli pvp i dps na raidach i zastanawiam sie po tym co wyczytalem dlaczego tak malo ludzi daje w imp BoM przecierz on daje dodatek do buffa i zwieksza atak power....smiley.gif prosze jedynie o wyjasnienie :P
a slyszalem ze imp sancity aury sie nie oplaca bo dodaje jedynie 2% i to sa zmarnowane talenty co o tym sadzicie?? Pozdrawiambiggrin.gif

ChiKuSho
Wiadomość [#45]: 02.06.2008 o 22:21

Konto skasowane

o sanctity aura juz pisalem ze tez mi sie wydaje beznadziejne ...
Do BoM sie nie daje glownie z powodu prostego - lepiej miec tansze seale i zainwestowac te punkty w benediction

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
retriadyn
Wiadomość [#46]: 02.06.2008 o 23:19

Konto skasowane

dzieki wielkie reasumujac to wogole z imp BoM to zauwazamy roznice w zadawanych obrazeniach czy nie zbytconfused.gif??

tyss
Wiadomość [#47]: 03.06.2008 o 08:16

Konto skasowane

Punkty w tę aurę nie są z pewnością punktami straconymi, szczególnie jeśli chodzi o rajdy. Rajdowy retri paladyn ma imp Seal of Crusader dający 3% crita i właśnie tę aurę zwiększającą o 2 % dmg całego party, a więc 5 osób. W tym momencie okazuje się iż polepszenie BoM jest w sumie mało opłacalne bo ile nam da to dodatkowego AP? 220 podstawy blessinga +20% czyli w sumie 44 AP więcej moim zdaniem to bardzo mało by poświęcać aż 5 punktów talentów, a jeżeli ktoś ma dawać w ten bless punkty to napewno nie retri, który powinien skupić się na obniżeniach kosztów spelli i ewentualnych buffach dla grupy, ale to kolejny raz mówię, kwestia idywidualnych upodobań. Ja przykładowo czasem daję w ten talent punkty ale w specu holly, w którym chcę dojść do imp Blessing of Crusader.

pozdrawiam
tyss

Entreri
Wiadomość [#48]: 03.06.2008 o 13:48

Konto skasowane

tyss napisał
Blessing of Crusader.

Co to jest ? Chodzi o seal..?

Maksymilian
Wiadomość [#49]: 03.06.2008 o 16:28

Konto skasowane

Mial na mysli blessing of wisdom, tylko mu sie pojebalo...

Nie cierpię pracować z tymi... Ludźmi.

Ech chyba czas zmienic klase...
>>> http://img509.imagesha(...)tua3.jpg <<<
>>> http://img117.imagesha(...)3vl8.jpg <<<

oger 123, Airvy - zaklad o dote2 vs lol - pamiętajmy...
pochw str 32

"Linki Luneya" - pamiętamy [*]
"Bany Lilly" - pamiętamy [*]
"List do blizzarda ciemiężonych użytkowników wowcenter" - pamiętamy [*]
retriadyn
Wiadomość [#50]: 03.06.2008 o 18:38

Konto skasowane

aha ok ... smiley.gif
chcialem sie jedynie dowiedziec czy to sie odbije na moim dmg :P bo takim palem chce byc, ale miec w miare dobre survivality smiley.gif

tyss
Wiadomość [#51]: 04.06.2008 o 07:54

Konto skasowane

Tak tak chodziło mi o seal,przepraszam za pomyłkę.

toofik
Wiadomość [#52]: 08.06.2008 o 22:54

Konto skasowane

dobry all chcialbym zapytac o pvp ktory z buildów zawartych wczesniej jest lespszy 13/00/48 czy 00/20/41 bo sie pogobilem szczerze ^^

blebleh
Wiadomość [#53]: 16.06.2008 o 13:00

Konto skasowane

a ja mam pytanie, czy taki bild (narazie na 61lvl) da rade na lvlowanie jako tanker na instach no i solo do zmęczenia mobkow
http://www.wowhead.com/?tal(...)MgotV0xz

dalszą droge rozwijania tego też mam ale puki lvl nie nabije to się w to nie zgłębiam, ale interesuje mnie czy w miarę słuszny mam narazie tok rozumowania

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
Maksymilian
Wiadomość [#54]: 16.06.2008 o 13:20

Konto skasowane

blebleh napisał
a ja mam pytanie, czy taki bild (narazie na 61lvl) da rade na lvlowanie jako tanker na instach no i solo do zmęczenia mobkow

Wyrzuc te 5 punktow z wiekszych obrazen one hand i daj je w Ardent Defender.
A te 2 z ulepszonego BoPa i BoFa daj w stoicsm i bedzie fajnie.

Nie cierpię pracować z tymi... Ludźmi.

Ech chyba czas zmienic klase...
>>> http://img509.imagesha(...)tua3.jpg <<<
>>> http://img117.imagesha(...)3vl8.jpg <<<

oger 123, Airvy - zaklad o dote2 vs lol - pamiętajmy...
pochw str 32

"Linki Luneya" - pamiętamy [*]
"Bany Lilly" - pamiętamy [*]
"List do blizzarda ciemiężonych użytkowników wowcenter" - pamiętamy [*]
Poitiers
Wiadomość [#55]: 16.06.2008 o 15:41

Konto skasowane

blebleh napisał

dalszą droge rozwijania tego też mam ale puki lvl nie nabije to się w to nie zgłębiam, ale interesuje mnie czy w miarę słuszny mam narazie tok rozumowania

Sluszny jak najbardziej. Ja bym sie zastanowil zamiast Guardian's Faveor na Pricision. Ten pierwszy to typowy pvp talent. Olej jeszcze seal of command bo i tak jako tank to uzywa sie SoR i wrzuc to w Imp Judgment.

blebleh
Wiadomość [#56]: 16.06.2008 o 16:18

Konto skasowane

no z tym socommand to myslalem glownie jako expienie na mobkach poza instem, bo non stop w końcu tankowac nie będę,
guardian favora chciałem używa jakby mi sie jakis mobek zerwal na heala czy clotha ale w sumie zwykły starczy, tu rozważe co mi wygodniej miedzy stoicyzmem a pricisionem, a co do ardent defendera to jakby się dało to bym tam w sumie dodał ale póki co talentów mi by brakło, no chyba że retri część teraz bym olał

jeszcze drugie pytanie czy majac gear 600+heal bonus, da rade wyleczyc rampy, bf, underborki nie będąc w holy, bo w sumie grindem w retri przeleciałem po q i mobkach do 61lvl, a wypadało by wkońcu insty odwiedzić żeby opanować nieco pve, bo na 70 to późno trochę żeby sie uczyć tankowac i healowac imo, a nie chce sie tam wybierac mając 80% szans na wipniecie party bo za malo bonusa, bo crit to teraz nedza ledwo 12% wiec o tym nawet nie mówie...

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
tyss
Wiadomość [#57]: 17.06.2008 o 07:50

Konto skasowane

Ja bym sobie całkiem podarował stoicyzm, i brał precision. Stoicyzm to talent pvp typowo w sumie a resist taunta na moobku może zaboleć. Co do SoC w sumie bym tego nie dawał, bo w procie nie masz żadnych typowych talentów/skilli do male dps, tym samym ten seal będzie po prostu słaby. Jak levelować to w procie biorąc na siebie z 5-6 moobów, judgementując na każdego mieszankę SoW/SoL i rotując między nimi. Btw daj coś w skrócenie cooldowna judgementów.

Co do leczenia na instancjach do 70 lvl w protection to spokojnie powinieneś dawać radę, ja tak leczyłem i choć jest to momentami gimnastyka artystyczna jest to wykonalne, przy czym przydaje się tutaj zmniejszenie cooldowna na BoP.

Pozdrawiam
tyss

Elv_Ne
Wiadomość [#58]: 17.06.2008 o 15:21

Konto skasowane

Build w miarę dobry, jednak brakuje paru rzeczy

- reckoning, na 70 lvl zbędne, jednak podczas levelowania jest świetne
- Precision zamiast Guardian`s Favor
- SoC to świetny pomysł, z tego prostego względu iż będziesz musiał także walczyć z casterami (ofc zmieniasz wtedy na 2h)

Wenegor
Wiadomość [#59]: 23.06.2008 o 10:50

Konto skasowane

Witam. Co myslicie o tym buildzie dla dwarfa pala 1h mace +shield ?
http://www.wowhead.com/?talent=syxuzgzGestx0t
Chyba, ze jakas inna bron do tego.
pozdrawiam.

[Edycja Wenegor - 23.06.2008 o 12:00]

dzidzia
Wiadomość [#60]: 24.06.2008 o 08:06

Konto skasowane

Punkty w Divine strength to kompletne marnotrawstwo, po za tym to dosc typowy build Holy. A skoro jest to build do leczenia to nie wiem co innego niz 1H + Shield chciałbys uzywac.

REKLAMA
Strona 3 z 13.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :