Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 23:46
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Poprostu Nie moge ! Blagam pomozcie

Odpowiedź

Temat: Poprostu Nie moge ! Blagam pomozcie

p1otrex
Wiadomość [#1]: 11.12.2007 o 18:25

Konto skasowane

Czesc ! bardzo prosze o pomoc . A wienc sytuacja miala miejsca jakies poł godzinki temu . Dobra wchodze sobie na d2 . Spoko wszystko ok . Kupilem unid anihulusa zidentyfikowalem go i pomyslalem ze polatam na Mefa i Andi . Dobra chodze sobie . Po jakiejs 5 grze wyladowalem na kalane . pisze do mnie jakis pacjent ze mam wejsc na kanal op blizz.europe . jak nie wejde w 5 minut do mi zablokuja konto . Dobra mysle sobie czumu nie . Ok wchodze pisze jakis gosc Zebym mu podal haslo i dane do konta . widac ze koles bys z ekipy d2 . Na wszelki wypadek spytalem znajomych czy to prawda . Powiedzieli ze tak . Dobra podaje mu konto ... BUM kompurer mi sie wylaczyl. za 30 sek juz jestem na d2 i juz na tym kanale . dobra podalem mu to konto i powiedzial ze mam czekac ''okolo 1 minute '' dobra , Spoko . czekam i czekam i czekam ... UTRACONO POLACZENIE Z BATTELNET . dobra jeszcze raz wchodze i jeszcze raz i jeszcze raz i caly czas to samo .. Az wreszcie sie udalo . ten kolo mi pisze ze mam zresetowac gre . Dobra zresetowalem ( wlaczylem i wylaczylem ) i wchodze na glowny panel d2 ( przy starcie ) klikam battel net wpisuje wysztko i pisze ze WPISANE HASLO JEST NIEPRAWIDLOWE .. zdenerwowalem sie ale tylko troszke .. Wpisalem jeszcze raz.. I jeszcze kilka razy i nic ! weszlem na 2 konto udalo sie . wyskoczylo mi znowu UTRACONO POLACZENIE Z BATTELNET . Wchodze i juz nic .. ani jedno konto ani 2 konto NIc nie dziala ! Normalnie nie moge ! Prosze was pomozcie mi bo tu chyba wykituje ! Dzienki z gory

z powazaniem p1otrex

P.S bardzo przepraszam ale musze cos dodac : Tam nie ma jakis slabych itemkow . Sa tam naprawde dobre zeczy i nie chce tego stracic sad.gif

Darmowa pomoc ut nld (ew. LD) / Dobra zabawa / Pomoc w przeżutach / Każdy quest free . Potrzebujesz coś z powyższych ? Napisz !
DonMateo
Wiadomość [#2]: 11.12.2007 o 18:40

Konto skasowane

p1otrex napisał
P.S bardzo przepraszam ale musze cos dodac : Tam nie ma jakis slabych itemkow . Sa tam naprawde dobre zeczy i nie chce tego stracic sad.gif

już straciłeś
Czy to naprawdę tak trudno poczytać instrukcje?? Pisze tam jak byk, że Blizzard NIGDY nie poprosi cię o dane potrzebne do logowania sie na Twoje konto

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
RaQ-HPL
Wiadomość [#3]: 11.12.2007 o 21:38

Konto skasowane

p1otrex napisał
pisze do mnie jakis pacjent ze mam wejsc na kanal op blizz.europe . jak nie wejde w 5 minut do mi zablokuja konto . Dobra mysle sobie czumu nie . Ok wchodze pisze jakis gosc Zebym mu podal haslo i dane do konta . widac ze koles bys z ekipy d2 . Na wszelki wypadek spytalem znajomych czy to prawda . Powiedzieli ze tak .

muahahahaha, kolejny kretyn sie nabral.... nie wiem jak mozna byc tak glupim zeby tak sie dac ladowac w **uja .... a wystarczy sie w szkole pouczyc troche angielskiego, albo miec iq wyzsze od kury.

anyway, pogratulowac kolegow biggrin.gif

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Bosek
Wiadomość [#4]: 11.12.2007 o 22:21

Konto skasowane

to prawda już po koncie :/
podczas zakładnia konta pisze że bliz nigdy nie poprosi cie o hasło do konta, tam gdzie się kilka OK , i się (wulg.)a że jakieś pierdoły wyskakują a ja che grać

UltharPL
Wiadomość [#5]: 19.12.2007 o 13:38

Konto skasowane

kazdy glupi woie ze jakby admini chcieli wejscna twoje konto nic niemusza robic maja hasla jakoby ich niemieli moga latac po kontach bez hasrel to admini zal!!!!!

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :