Dziś jest: Czwartek, 6 sierpnia 2020, godzina 03:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Nekron build POMOCY!!

dziubek
Wiadomość [#1]: 09.12.2007 o 10:41

Konto skasowane

jestem starym graczem diablo i diablo 2 ale nie gralem przez neta nigdy, slyszalem ze na battle net-ie rozni sie troche gra ( np> niektore skille nie dzialaja) gralem nekromanta i mam taki zamiar na battle net-ie i chce sie was zapytac czy jest sens, bo chce dosc szybko moja postac wyexpic i miec poprostu potem dobry fun z gry, czy build podany na stronie jest ok? czy nie polecacie mi tej postaci do przyjemnej gry? jak sprawoje sie nekromanta w PVP? duzo graczy wybiera ta postac? i jak to jest gracie na orginalu czy raczej nie ma to sensu? ja sam mam zamiar kupic orginal zeby na orginalnym battle necie grac, jest sens i czy w na orginalu gracie?

a i jeszcze jedno oplaca sie w przyzwania inwestowac bo moze na poczatku bedzie latwiej ale chyba potem na 99 i w PvP moze byc beznadziejny, ja myslalem zeby dac tylko w drzewko do ducha z kosci wybuch zwlok a jak cos zostanie to klatwy? czy dobrze rozumuje? pomozcie

sory za tyle pytan, z gory dzieki za odpowiedz !!

[Edycja dziubek - 09.12.2007 o 11:09]

dychab
Wiadomość [#2]: 09.12.2007 o 16:17

Konto skasowane

Powiem 1 można inwestować w ożywianie do któregoś momentu, ponieważ orzywience uciekają jeżeli jest ich dużo i wtedy trzeba za nimi gonić (wiem to bo mam 87 lvl nekrodiablotin.gif )

DontAskMeWhy
Wiadomość [#3]: 09.12.2007 o 17:24

Konto skasowane

o ktory build sie pytasz? na battlenecie dziala wszystko co tylko blizzard wprowadzil. czesc rzeczy nei dziala na singlu, open bn i postaciach nierankingowych.
jesli chcesz pograc przyjemnie to musisz zrobic summonera +wybuch zwlok. necrem na kosci i trutki ciezko sie gra bez itemow.

jesli chcesz zdobyc 99 na bn to zycze powodzenia potluczony.gif

Smoczydlo1
Wiadomość [#4]: 10.12.2007 o 11:33

Konto skasowane

dychab napisał
orzywience uciekają jeżeli jest ich dużo i wtedy trzeba za nimi gonić (wiem to bo mam 87 lvl nekrodiablotin.gif )
confused.gif
Nominacja do wypowiedzi miesiąca się należy hahaha.gif
Jak ożywiasz diabliki, to faktycznie więcej biegają po okolicy niż tłuką wroga, taka ich natura. Nie opłaca się ożywiać byle czego, najlepsze są grubasy ze stunem (Urdar, Gorebelly), minotaury z dwoma korbaczami, dobre są Black Souls (na baalrunach). Tych to raczej ścigać nie trzeba diablotin.gif

DontAskMeWhy
Wiadomość [#5]: 10.12.2007 o 13:17

Konto skasowane

Smoczydlo1 napisał
Nominacja do wypowiedzi miesiąca się należy hahaha.gif

do najzabawniejszego usera roku chciales napisac chyba. ten user caly czas takie perelki wali smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :