Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 20:39
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: jakim cudem??

slon35
Wiadomość [#1]: 04.12.2007 o 21:50

Konto skasowane

robiłem uber tristram, zginełem 3 razy nie podnosząc ciała i wyszłem z gry. weszem znowu do tej samej gry, podniosłem ciało a tu niema połowy itemuw. poprostu znikneły. itemy nie były dupowane ani nic z tych rzeczy sam je znalazlem. Czy moze ktos mi wyjasnic co sie z nimi stalo? jakim cudem one znikneły?

morphisiusz
Wiadomość [#2]: 05.12.2007 o 19:36

Konto skasowane

A przypadkiem nie mialeś pelnego ekwipunku jak wyszedleś z gry np. kupiłeś caly plecak miksur leczenia albo many i str bug miałeś.

slon35
Wiadomość [#3]: 06.12.2007 o 13:07

Konto skasowane

no miałem pełny plecak mikstur. ale co to ma do rzczy?? wczesniej tez wychodzilem z gry z pelnym inventory i rzeczy mi nie znikały.

gejkiller
Wiadomość [#4]: 06.12.2007 o 14:20

Konto skasowane

no to nie podniosłeś całego ciała i tyle, nie ma innej opcji.

dodges
Wiadomość [#5]: 09.12.2007 o 18:49

Konto skasowane

Założę się, że zginęłeś trzy razy pod rząd i ani razu nie podniosłeś ciała...Ostatni raz jak zginęłeś, nie miałeś już ciała z ekwipunkiem, a mam wrażenie że jak zapiszesz i z wrócisz do gry to generuje tylko ostatnie ciało, a akurat to z ekwipunkiem było pierwszym. Tak więc trzeba uważać z takim czymś. A tak poza tym to zamiast grać przydałoby Ci się trochę pouczyć zasad ortografii ;]

Założę się, że zginęłeś trzy razy pod rząd i ani razu nie podniosłeś ciała...Ostatni raz jak zginęłeś, nie miałeś już ciała z ekwipunkiem, a mam wrażenie że jak zapiszesz i z wrócisz do gry to generuje tylko ostatnie ciało, a akurat to z ekwipunkiem było pierwszym. Tak więc trzeba uważać z takim czymś. A tak poza tym to zamiast grać przydałoby Ci się trochę pouczyć zasad ortografii ;]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#6]: 09.12.2007 o 19:15

Konto skasowane

do nastepnej gry przechodzi cialo w ktorym itemy sa warte najwieksza ilosc zlota, a nie ostatnie....

Bosek
Wiadomość [#7]: 02.01.2008 o 22:34

Konto skasowane

troche pużno alepotluczony.gif
gówno prawda ,
kiedyś na grocie Trolla grałem duelle , zabili mnie raz , biegne po ciało i wyskoczył błąd w grze te co c000005 lub któryś z tych. Po włączeniu gry niemiałem już żadnych itemów

albo teraz na CBN , duele-> zabiją mnie + wyszkoczy jakiś noob co nk (zabija kolesi bez ciała) za maistem leży 5 czy 10 czy 20 ciał , wychodze wchodze i mam 1 ciało z itemami i wszystko, tam musi być jakiś błąd co działa raz na 100 lat

DontAskMeWhy
Wiadomość [#8]: 02.01.2008 o 22:55

Konto skasowane

po 16 razach rozpada sie cialo... i wypadaja wszystkie itemy

Bosek
Wiadomość [#9]: 03.01.2008 o 19:28

Konto skasowane

DontAskMeWhy napisał

potluczony.gif nawet po 30 nic sie nierozpada, przykład: oszuści co okradją ludzi w ten sposób: mówili że duped, chowasz itemy do skrzytki , koleś zabija cie 30 razy (ty nie podnosisz ciała) idzisz do 3 aktu, zabija cie jeszcze 1 i wypadają itemy , te co wsadziłes do skrzynki , (tak oszukiwano , sparwdzałem z kumplem i własnie te 30 ciał nie znikło tylko se leżało a 31 w kurast
coś takiego
w 1 ciale leżała eni i feniks i nic niezgineło i mam je do dzisiaj a robiłem to z 2lata temu

[Edycja Bosek - 03.01.2008 o 19:30]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#10]: 03.01.2008 o 20:03

Konto skasowane

Bosek napisał
DontAskMeWhy napisał

potluczony.gif nawet po 30 nic sie nierozpada, przykład: oszuści co okradją ludzi w ten sposób: mówili że duped, chowasz itemy do skrzytki , koleś zabija cie 30 razy (ty nie podnosisz ciała) idzisz do 3 aktu, zabija cie jeszcze 1 i wypadają itemy , te co wsadziłes do skrzynki , (tak oszukiwano , sparwdzałem z kumplem i własnie te 30 ciał nie znikło tylko se leżało a 31 w kurast
coś takiego
w 1 ciale leżała eni i feniks i nic niezgineło i mam je do dzisiaj a robiłem to z 2lata temu

[Edycja Bosek - 03.01.2008 o 19:30]

dziwne, bo ludzie tutaj pisali, ze wlasnie w ten sposob tracili itemy. gineli 16 razy i sie cialo rozpadalo

Bosek
Wiadomość [#11]: 04.01.2008 o 12:57

Konto skasowane

he? a właśnie u mnie się nic nie działo , wypadają tylko te itemy co ściągłeś do skrzynki , po 31 razie w kurast

Kamallo
Wiadomość [#12]: 06.01.2008 o 04:50

Konto skasowane

DontAskMeWhy napisał

Nic sie nie rozpada, ciało z najwartościowszymi itemkami pod względem wartości w złocie pozostaje zawsze nietknięte.
Podejrzewam, że się za 2 lub 3 podejściem ubrałeś w coś droższego niż na początku, przez co po wyjściu z gry tylko owo ostatnie ciało zostało zapisane. Jeśli się mylę to w ustaleniu przyczyny pomogło by opisanie tego, co robiłeś z postacią miedzy 1-szym a 3-cim zgonem.

Poza tym wszelkie spekulacje na temat tego, ze sie traci itemy z powodu za dużej liczby ciał to bujda. Nie raz (mam na myśli dziesiątki a może i więcej) przekraczałem liczbę 16 ciał (bywa jak się duelluje z nk'erami, ale tacy są ciency w odzyskiwaniu ciała po własnej śmierci - giną od własnej broni ;)) i nigdy mi nic nie zniknęło, ale trzymam sie zasady, ze nie ubieram sie w nic, jak biegnę odzyskać ciało.

PS: nic nie wypada z kasowanego ciała - ono zwyczajnie znika. Tylko w trybie hardcore (zawodowiec) jest możliwość wyciągnięcia itemkow ze zwłok, ale na to musi zezwolić posiadacz martwej postaci.

Coś przyszło mi go głowy, bo ktoś wspomniał o str bugu - jeśli brakuje Ci str do noszenia niezależnie każdego z itemków, a nosisz je tylko dzieki bonusom do str z owych itemków, to przy podnoszeniu ciała z tymi itemkami i pełnym plecaku nie podniesiesz wszystkiego, zbyt cięzkie itemki pozostaną w ciele na ziemi, a ty bedziesz latał z niepełnym ekwipunkiem. W takim wypadku gdy zginiesz, to bedziesz miał w rzeczywistości itemki podzielone na 2 martwe ciała, a tylko 1 moze zostać zapisane, no więc po wyjściu z gry pozostaje to, gdzie znajdują się te droższe w złocie.

[Edycja Kamallo - 06.01.2008 o 05:07]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Bosek
Wiadomość [#13]: 06.01.2008 o 12:05

Konto skasowane

no mówiłempotluczony.gif