Dziś jest: Czwartek, 6 sierpnia 2020, godzina 03:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Light soso i Pala Foh

WarduS
Wiadomość [#1]: 24.11.2007 o 14:47

Konto skasowane

Witam wszystkich smiley.gif jestem nowy na tym forum i zwracam sie do was z wielka prosba biggrin.gif Otoz mam zamiar zrobic czarke light tylko potrzebuje naprawde dobrej strategi... i jak to jest z tym infinity confused.gif Mam dac czarce 200 pkt w siłe zeby podniosla? To było 1 prosba lol.gif a teraz druga smiley.gif prosze o rownie dobra strategie dla Pala Foha.

Z góry dzieki za odpowiedzi i prosze o wyrozumiałosc, nie dawno zaczałem przygode z Diablo.
Pozdrawiam

KuntaKinte
Wiadomość [#2]: 24.11.2007 o 17:01

Konto skasowane

http://forum.battlenet.pl/search.php

TheDragon
Wiadomość [#3]: 24.11.2007 o 20:54

Konto skasowane

Czarka z infinity? potluczony.gif Merc z drugiego aktu nosi infi sucker.gif
Jeśli chodzi ci o strategię w znaczeniu 'poradnik' to najlepiej, wiedzieć jakie masz zamiar nosić eq - monarcha potrzebuje 156 więc ~dajesz 130 (reszta z itemków [zakładam, że skoro jesteś nowy to kupisz ze low]) zręczność (nic - chyba, że to czarka na duele, takiej nie potrafie opisać), a reszta 2/3 hp i 1/3 mana. Co do skilli to pakujesz wszystko w błyskawice i jej synergie, 1 do ciepła, 1 teleport,
1 es, 1 telekineza (na dojście - chyba, że chcesz zeby es ci mniej many zzerało), drzewko lodu: druga tarcza + dojście (i to chyba na tyle ze skilli, jeśli o czymś zapomniałem to sorry).
A tu przykład tańszego eq (chyba, bo nie znam cen New ladder):
-Czako
-CoH, lub taniej ormus +3 błyskawice (ale lipny jest - lepiej vipera)
-Arach (chyba jest tani)
-reka 1 - eschuta light/occu
-reka 2 - spirit
-Amu : Jakiś niebieski +3 light
-Nogi: jakieś wodołazy albo sandstorm (dla mnie te drugie fajniejsze =])
-Ringi: Spokój natury (~coś takiego, co daje 'potwory spoczywają w spokoju') + soj

Drugi zestaw broni:
-jakieś słabe CTA w korbaczu
-drugi spirit =]

Merc: Forti + Infi

I z taką czarką dorobisz się na keyach, ew na runach przez bossów, i nigdzie ci nie padnie (przynajmniej mi podobna nie pada =p )

[Edycja TheDragon - 01.12.2007 o 16:56]

This is Sparta Madness!!!
DonMateo
Wiadomość [#4]: 24.11.2007 o 20:58

Konto skasowane

TheDragon napisał
Czarka z infinity?

A żebyś wiedział, że są takie buildy pod soske z ininnity cool.gif
I nie musisz pakować 200pkt w siłke- wystarczy zrobić ww. broń w jakiejś gównianej broni, co ma małe wymagania, do tego jakby była jeszcze eteryczna, to już jest bajka

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :