Dziś jest: Środa, 27 marca 2019, godzina 03:52
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Problem BN

jacekoko
Wiadomość [#1]: 30.10.2007 o 19:56

Konto skasowane

Otóż wchodzę na czat i na pm pisze do mnie jakis koles podajacy sie za admina i kaze wejsc na kanal cos tam a.d.m.i.n bo jak nie to ban. Wchodze na kanal tam jakis bot kaze mi wstukać jakąs procedurę do skanowania postaci. Dobra zrobiłem co kazał i teraz nie mogę sie logować pisze że mam złe hasło, ale na maila nie dostałem żadnej wiadomości o zmianie hasła, dopiero jak sam chciałem zmienić, niestety zmiana hasła też się nie powiodła w mailu od nich mówią żeby odpowiedzieć im oryginalną wiadomością, którą otrzymałem ale niestety jak wysyłam im tą odpowiedź to przychodzi mi mail od gmaila że coś tam się nie powiodła SMTP battle.neta jest z(wulg.) czy coś takiego.

RaQ-HPL
Wiadomość [#2]: 30.10.2007 o 21:56

Konto skasowane

muahahahahaha. a wystarczylo przeczytac ze blizzard nigdy nie poprosi cie o podawanie hasla....ludzie, nauczcie sie czytac, to nie boli.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
jacekoko
Wiadomość [#3]: 30.10.2007 o 22:24

Konto skasowane

Gdzie napisali ? Pozatym nie mogli mi zmienić hasła bo dostałybm powiadomienie na maila a jak sie loguje to własnie pisze ze haslo mam zle

[Edycja jacekoko - 30.10.2007 o 22:26]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#4]: 30.10.2007 o 22:41

Konto skasowane

chyba ci sie cos pomylilo. koles cie w jajo zrobil stara jak swiat metoda /dnd nazwakonta/haslo. zwyczajnie sie dales podejsc. jesli masz jeszcze troche samozaparcia to zacznij od nowa. stare konto mozesz juz spisac na straty. i tak na nim nic nie bedzie, nawet jesli uda ci sie odzyskac haslo

jacekoko
Wiadomość [#5]: 31.10.2007 o 07:05

Konto skasowane

Kurwa...

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :