Dziś jest: Środa, 3 czerwca 2020, godzina 16:56
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Protss vs. Zerg [mutalisk]

Xca
Wiadomość [#1]: 19.10.2007 o 16:50

Konto skasowane

Witajcie,

Gram z kolegą, który jest równy ze mną. Ja gram Protossem a on Zergiem... no i jeśli on idzie w muty i zrobi sobie 7 oddziałów to jego siła jest miażdżąca. Jest wstanie mutami pojechać sam 7 kompów... nie wiem co zastosować na muty. Potrzebuje taktykę protossami na zerga idącego w muty.

Oglądałem pełno replay i żaden zerg na zawodach nie szedł w muty.

krecik123
Wiadomość [#2]: 19.10.2007 o 20:39

Konto skasowane

high templars, jezeli jestes pewien, z reszta HT to uniwersalna jednostka na zerga

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Nawatir
Wiadomość [#3]: 19.10.2007 o 21:41

Konto skasowane

To co standardowe na zerga, czyli: ekspy z masa canonów, HT ze stormem, corsairy.

Dodatkowo bardzo przydatne sa upy do ataku corsairow. Jesli idzie w mass muty - postaw wiecej niz jednego stargate i masuj corsairy (ale bez przesady) - dwa odzialy zniszcza kazda ilosc mutow o ile dobrze kontrolowane. Oczywiscie up do pojemnosci energi HT jest niezwykle przydatny (ale to norma).
W parze ze stormem rzucaj maelstorma z DA (tyle ze maelstorma najpierw). Muty mają tendencję do stackowania się, dzieki czemu są bardzo podatne na te zdolności.
Z mutami bardzo dobrze sobie radzą archony (jak rownież z lingami które bardzo częsta występują z mutami w combo).

Cały problem polega na tym, że to wszystko wymaga bardzo dużej ilości gazu - staraj się expować w mainach i naturalach, oraz spróbuj namówić go na grę na Longinusie - >3 x exp z dwoma gazami.

krecik123
Wiadomość [#4]: 19.10.2007 o 22:22

Konto skasowane

2 oddzialy? O_O 24 corsy? wiesz ile to food sie traci? 12 max starcza, w ogole nie powinno dochodzic do sytuacji ze zerg zrobi ci mass muta, oznacza ze go w ogole nie atakujesz, ja zawsze cos kolo 8-10 ht trzymam lacznie

fakt DA jest przydatne

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Nawatir
Wiadomość [#5]: 19.10.2007 o 23:02

Konto skasowane

Ja napisałem, ze 24 pojedzie kazda ilość mutów (i wspomniałem żeby nie przesadzać), a nie żeby tyle robić.

BTW - 12 corsów nie zeżre więcej miejsca niż 7 grup mutów oO.

PS. Po przemyśleniu tej sprawy zmieniam zdanie: jak ktoś pozwala na zrobienie 7 grup mutów, to nie wystarczą mu 24 corsy...

nie powinno dochodzic do sytuacji ze zerg zrobi ci mass muta

Ale dlaczego? Przecież jeżeli Toss jest przygotowany, to jest to pewna śmierć zerga...

Lechsc
Wiadomość [#6]: 31.12.2007 o 02:22

Konto skasowane

stary to proste jak drut jak widzisz ze robi mas mut to walisz odrazu korsy +archony i ewentuaalnie templary z sztormem i po sprawie zrobisz 12 i archna to najepiej dziala na muty;]koorsow na jego 3 oddzialy mutow ci wystarczy tylko musisz je dobrze kontrolowac i zrob koniecznie ubgrade na ich atak uzi2.gif

yeahman
Wiadomość [#7]: 22.05.2008 o 23:46

Konto skasowane

Jak ktoś tak lami żeby dopuścić by zerg miał 7x12 muta to niech lepiej gra z kompem albo poukłada puzzle ;)

4 templare 5 gonów 12 corsów.. i 84 mutaliski ida spać ;)

Heves
Wiadomość [#8]: 23.02.2010 o 14:21

Konto skasowane

Templare na muty sa bezuzyteczne, kazde dziecko jak troche pogra w sc umie mutami uciekac przed sztormem... sztorm zabierze w najlepszym wypadku z 20% hp mutow. Na muty Archony goony sa dobre. Corsy sa dobre jak koles idzie w 1 grupke mutow (w co idzie sie najczesciej), ale jak idzie mass muta corsy sa bezuzyteczne. 36 mutow +scourge +micro niszcza 24 corsow....

watson.shane
Wiadomość [#9]: 31.03.2010 o 13:25

Konto skasowane

Właśnie przy okazji jego ukazania mogliśmy zaprezentować także nową ideę związana z funkcjonowaniem Mechaniki Gazu. Takie rozwiązanie winno dać graczom zupełnie nowe możliwości i drogi ekonomicznego rozwoju. W ostatnich dniach Dustin Browder ujawnił nieco więcej szczególowych informacji na ten temat oraz jak to zagadnienie wpływa na samą rozgrywkę.

ccda dumps and braindumps for testking ccna and ccna voice exam
mca640
Wiadomość [#10]: 04.04.2010 o 15:20

Konto skasowane

sprobuj miec tyle samo corsow to zobaczysz jaka miazga bedzie z mutaliskowsmiley.gif wazny jest tez upgrade

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :