Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 22:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pet... czy zmieniać?

Longer8
Wiadomość [#1]: 23.09.2007 o 16:06

Konto skasowane

Siema... mam huntera 56lvl i cały czas biegam z niedźwiedźiem oswojonym na 10lvlu smiley.gif . Zadaje od około 80 obrażeń (jest tankiem) i ma około 3300HP. Niedługo wchodzę do Outland i moje pytanie jest następujące: czy zmieniać peta na np. ravengra?. Jeżeli zmieniać to na jakiego?

Sorki, ze nie pisze polskich znakow, ale to bardzo wplywa na moja predkosc pisania i komfort

Longer- Dwarf Hunter (Marksmanship)... The Sha'tar (RP realm)

Armory Hunter

Loneel- Shaman Draenei (Ele)

Armory Shaman
Minok
Wiadomość [#2]: 23.09.2007 o 16:23

Konto skasowane

Do lvlowania możesz sobie mieć niedźwiadka, potem weź jakiegoś peta do dpsu.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Longer8
Wiadomość [#3]: 23.09.2007 o 16:28

Konto skasowane

Dwa na raz prowadzić? Po za tym jaki do dps? Znaczy: jaki polecacie

Sorki, ze nie pisze polskich znakow, ale to bardzo wplywa na moja predkosc pisania i komfort

Armory Hunter

Armory Shaman
Bobel
Wiadomość [#4]: 23.09.2007 o 19:22

Konto skasowane

Na twoim miejscu wziołbym jakiegoś tygrysa
Ma szybsze ataki od innych petów no i fajnie wygląda biggrin.gif

[Edycja Bobel - 23.09.2007 o 19:23]

luney
Wiadomość [#5]: 23.09.2007 o 19:59

Konto skasowane

Bobel napisał
Ma szybsze ataki od innych petów no i fajnie wygląda biggrin.gif

Wszystkie pety mają atak 2.0

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Longer8
Wiadomość [#6]: 25.09.2007 o 17:53

Konto skasowane

smiley.gif A ten Ravenger sie nada?

Armory Hunter

Armory Shaman
watman
Wiadomość [#7]: 25.09.2007 o 22:45

Konto skasowane

Longer8 napisał

smiley.gif A ten Ravenger sie nada?

1) ravager a nie ravenger
2) http://petopia.brashendeavors.net/ - poczytaj sobie co tam chcesz...
ogolnie sprawa z petami wyglada tak: jak umiesz kontrolowac peta odpowiednio, to najlepszym dps petem (w instach/raidach) jest scorpid, potem windserpent/ravager i trzeci kot... do gry solo najlepszym stworem jest chyba boar, ale ma jedna wade - najwyzszy lvl boara do oswojenia to 60 - gnijaca swinia w EPL...
solo ja osobiscie sie bujam z humarem (jedyny czarny lew w grze) dlatego, z enie chce mi sie lewelowac wieprza, a nawet kot sobie radzi ok... do instow mam scorpida, ale go nie lubie, bo ma denne odglosy i animacje ;]
po wejsciu patcha 2.2 prawdopodobnie zmienie scorpida na ravagera, zeby tez go nie levelowac (sa lvl70 ravagery)...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Minok
Wiadomość [#8]: 25.09.2007 o 23:03

Konto skasowane

Ja mam kota o imieniu Murzyn (broken tooth, czy tam fang już nie pamiętam), bo kiedyś był najlepszy, a teraz już się do niego przywiązałem i nie mam zamiaru wymieniać tongue.gif

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
watman
Wiadomość [#9]: 25.09.2007 o 23:07

Konto skasowane

Minok napisał
Ja mam kota o imieniu Murzyn (broken tooth, czy tam fang już nie pamiętam), bo kiedyś był najlepszy, a teraz już się do niego przywiązałem i nie mam zamiaru wymieniać tongue.gif

no wlasnie to jest ten minus - ze jakos nie chce sie tego 'swojego' peta abandonowac ;]
na szczescie chodza ploty, ze w dodatku powieksza stables do 5 slotow ;]
humar do lansu na barierkach w shatth, ravager do dps w instach, swinia do solo, pewnie windserpent albo cos do pvp i jeden wolny slot do tamowania bestii po nowe skille ;P

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Repcak
Wiadomość [#10]: 26.09.2007 o 14:55

Konto skasowane

Mam peciaka od 25 lvl tego samego xD Kotek taki fajny. Nie zmienie go... Chcialbym wylvlowac malpe do tankowania alena 70lvl wyexpic male z 52lvl to ciezka sprawa.. na kota nie narzekam smiley.gif Klimat Huntera tez sie liczy smiley.gif

Dopisze jeszcze. Brak nam slotow na pety w stable.. dla mnie 2 na przechowanie to owiele za malo, i lvlowanie powinno byc tez latwiejsze troche malo lvlpetow. To ze mieli powiekszyc do 5 slotow mowili przed TBC i ze wprowadza to w TBC i co? %&$@* za przeproszeniem. Czekamy na zmiany w dodtaku...

[Edycja Repcak - 26.09.2007 o 14:57]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :