Dziś jest: Poniedziałek, 16 maja 2022, godzina 10:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przydatne buildy dla mage

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Rince
Wiadomość [#141]: 21.04.2008 o 03:57

Konto skasowane

http://www.wowhead.com/?talent=oV0VZZVAGcocxsfqt - taki build full frost na leveling + instancje, gra sie bardzo przyjemnie, szczegolnie od 66 lvl'u (icelance!!!!111), ale nie spodziewaj sie, ze bedziesz 1szy jesli chodzi o zadany dmg
http://www.wowhead.com/?tal(...)ccoeRt0h - teraz przymierzam sie drugim magiem na levelowanie tym buildem, tez nic oryginalnego, punkty z impact potem przerzuce do playing with fire + imp. fire blast.

w pierwszym talenty rozdajesz najpierw w drzewku frost, w drugim w fire

przy wybieraniu profesji 2x zastanow sie nad tailoring, bo dla maga az tak super to nie jest

[Edycja Rince - 21.04.2008 o 03:58]

[Edycja Rince - 21.04.2008 o 04:00]

Rince 80lvl undead mage
fae
Wiadomość [#142]: 25.04.2008 o 15:57

Konto skasowane

przy wybieraniu profesji 2x zastanow sie nad tailoring, bo dla maga az tak super to nie jest

No nie wiem... Ja moim frost magiem zaczynam raidowac T5 a nie zamienilem jeszcze ani mojego seta Shadoweave ani Spellstrików.
Do pierwszego wymagany jest shadow tailoring zeby w ogole go zalozyc a do drugiego tailoring jest wymagany do bonusa setowego, dzieki ktoremu tak naprawde ten set bije na glowe wszystko co moze spasc w raidach T4.
Nie mówiąc o tym że na torbach zarabiam majątek (bynajmniej nie na tanich Netherweave bag-ach, ale juz na torbach do herbalismu owszem).

btw, mowimy tutaj o 70-tkowej specjalizacji a nie o levelowaniu.

r04r
Wiadomość [#143]: 27.04.2008 o 11:36

Konto skasowane

Po rocznej przerwie wróciłem do gry w WoW'a moim magiem (51lvl) chciałem się Was poradzić co do drzewka talentów które trochę się zmieniło. Zastałem je w takim stanie:

http://www.wow-europe.com/e(...)13201001

Moje pytanie brzmi czy mam coś zmienić? I w co teraz warto władować punkty?

Rince
Wiadomość [#144]: 28.04.2008 o 13:32

Konto skasowane

wywalilbym punkty z permafrost (ten talent jest najbardziej efektywny w buildzie do aoe blizzard farmingu) i wpakowal je gdzies indziej - zalezy od preferencji imo

poszukaj na necie (i w tym temacie) buildow full frost, chyba ze frostbolty Ci sie znudzily - mozna pomyslec o respecc na fire

jak nie chcesz wydawac golda, to twoj build nie jest zly, spokojnie mozna nic nie zmieniac, tylko dodawac nowe punkty az do 70tki

Rince 80lvl undead mage
MaSSa
Wiadomość [#145]: 13.05.2008 o 20:35

Konto skasowane

najlepszy build dla poczatkujacego do expienia?? poda ktos?

Gibarian
Wiadomość [#146]: 24.05.2008 o 19:16

Konto skasowane

Witam,

na pocztaku musze napisac, ze juz bardzo dawno nie gralem, wiec najnowszych trendow buildowych nie znam,

ale mysle ze do expienia nic sie nie zmienilo ;p jak expilem mojego mage'a (a bylo dosyc dawno temu) to szedlem w fire. Jednak uwazam, ze dobre jest wejscie albo w fire albo w frost. Proponuje rowniez nie mieszac talentow, tylko powoli wypelniac jedno drzewko, zwracajac uwage na to co faktycznie moze nam sie przydac a co nie. Za przeproszeniem, pierd..enie, zeby przy expieniu isc w aoe jest troche chore jak na moj gust, bo mag expiacy ma strasznie maly dps, ale co kto woli ;p

A co do wyzszych lvleli (tj. 70) to wg mnie sprawa wyglada roznie, polecalbym na poczatek uszyc sobie seta fire/arc i pojsc pure fire lub fire/arc (widzialem rowniez pare zacnych kombinacji arc/fire, ktore wygladaja ok ale nie wiem czy sie sprawdzaja). Tym sposobem mozna pociagnac sporo czasu i uszytego seta wymienic na t5. Wtedy polecalbym przerobic sie arc/fire lub pure frost. Te buildy daja rade przy +1k spell dmg, ktory przy t5 nie jest wielkim osiagnieciem biggrin.gif A ja jak juz sie jest w pro gildii (chociaz slyszalem ze teraz zabic illidana to juz nie jest sztuka) to polecam pure arc lub pure frost. Widzialem juz naprawde super magow bijacych w illidana za 5800+ z frostbolta (a trzeba zaznaczyc ze frostbolt jest 0,5s szybszy niz fireball, masz zdecydowanie wieksza szanse na crita, no i jeszcze co 3 minuty przywolujesz sobie 'wodnego ziomka' ;) ktory wbrew pozorom potrafi duzo zdzialac smiley.gif ). Tak ogolnie rzecz biorac: ja bym uzaleznil build od tego ile sie ma +spell dmg.

Na koniec jeszcze dodam, ze ja caly czas, czyli zdecydowanie przed wysjciem TBC bylem frost mage'm i nim pozostalem, bo poprostu lubie frost smiley.gif zrobilem sobie pare razy respeca na rozne buildy, pogralem nimi troche, byly fajne, ale jakos nie umialem sie w nich na dluzsza mete odnalezc. Poprostu uwielbiam frost i nie umiem juz grac fire lub arc magiem.

I jeszcze raz podkreslam, tak bylo jak ja gralem, jak jest teraz po wysjciu nowych patchy - nie wiem, takze prosze mnie w razie czego nie bluzgac zbyt mocno :P

Ale sie rozpisalem ;o czas konczyc xd

Pozdrawiam.

P.S. zapomnialem jeszcze dodac, ze nie dam zadnego linka do jakis buildow, bo uwazam, ze jednym z elemntow tej gry jest tez tworzenie czegos SAMEMU, a nie zeby od kogos zwalic. Powinnismy tutaj nowych graczy tylko nakierowywac na to co powinni robic, a nie dawac im gotowe buildy do ksera. A 'starzy magowi wydajadacze' powinni chyba badziej zaczac dyskusje bardziej w strone przydatnosci pojedynczych talentow, a nie calych buildow.

[Edycja Gibarian - 24.05.2008 o 19:25]

Rince
Wiadomość [#147]: 26.05.2008 o 01:48

Konto skasowane

Gibarian napisał Widzialem juz naprawde super magow bijacych w illidana za 5800+ z frostbolta (a trzeba zaznaczyc ze frostbolt jest 0,5s szybszy niz fireball, masz zdecydowanie wieksza szanse na crita, no i jeszcze co 3 minuty przywolujesz sobie 'wodnego ziomka' ;) ktory wbrew pozorom potrafi duzo zdzialac smiley.gif ). Tak ogolnie rzecz biorac: ja bym uzaleznil build od tego ile sie ma +spell dmg.

'wodny ziomek' robi mniejszy dps niz procc ignite i to zaledwie przez 40 sekund na 3minuty

w raidach nadal najlepiej sprawdza sie drzewko fire
niektorzy ostatnio testuja full arcane build oparty o spam ab, bez przerywania tego frostboltem/fireballem, potrzeba do tego 20k+ many

co kto lubi

Rince 80lvl undead mage
raas
Wiadomość [#148]: 26.05.2008 o 22:29

Konto skasowane

Odnosnie spamu ab, 20k to stanowczo za malo jesli myslisz o spamie ab. Sam na raidach grajac arcane wyciagalem 403mp5 w czasie casta + sp w grupie + spam mana potkow + gemow + evo a i tak bedziesz oom po 2-3min. Caly trik polega na tym zeby po 3 pierwszych ab odpalic all cd, ap,trinkety itp, przez ten czas spamuje sie tylko ab, potem łykamy pota + gema, i znowu odrobina spamu przerywanego tylko am w czasie clearcasta. Generalnie to nie jest build dla ludzi oszczednych bo tylko spamujac all wolne cd jestes w stanie wytopowac dmg. Np na takim najentusie byłem w stanie zrobic 1500dps ( bez trinketu z illhufa :/ ). W bt i mh jednak juz bardziej oplaca sie grac 2/48/11.

ps: jestem na raidzie i jest mala przerwa all błedy ort poprawie jak skoncze, to tak tylko zeby nie było ;P

http://i48.tinypic.com/a4a5tz.png
http://eu.battle.net/w(...)x/simple
Dreneic
Wiadomość [#149]: 14.06.2008 o 10:13

Konto skasowane

Co myslicie o tym buildzie do PVP??
http://www.wowhead.com/?talent=oV0VsofzxIzrZxgGzb0co

[Edycja Dreneic - 14.06.2008 o 10:15]

rafalalex
Wiadomość [#150]: 04.07.2008 o 13:14

Konto skasowane

Co myslicie o tych dwoch buildach? ktory z nich jest bardziej przydatny dla poczatkujacego maga?

1

czy

2

Rince
Wiadomość [#151]: 07.07.2008 o 05:31

Konto skasowane

w pierwszym punkty z frost warding przenies do shatter - 5/5 to jest mus.

w drugin punkty z frost warding przenies do elemental precision, brakujacy punkt wezmiesz z imp. coc, 2 wolne punkty z imp. coc i jeden z arctic reach daj we frost channeling

cone of cold nie jest na tyle wspanialym zakleciem, zeby marnowac na nie 3pkty talentow
frost warding na 60lvlu rowniez sie nie oplaca - tak czy siak armor maga jest slaby, frostbite proc 'chroni' o wiele lepiej niz 30% wiecej armora liczonego z clothow. icebarrier + frostbite proccs + blink + frostnova wystarczaja zeby przezyc podczas expienia i trzymac moby na dystans

Rince 80lvl undead mage
reredruM
Wiadomość [#152]: 11.07.2008 o 08:36

Konto skasowane

Witam.
Dzisiaj jade kupic wowa. Na pierwsza postać wybrałem maga BE. Przejrzałem tu buildy i chciałbym zrobić jeden z nich.
http://www.wowhead.com/?talent=oZEgGzf0cReRt
http://www.wowhead.com/?tal(...)cIkeRt0h
Który lepszy?
Jak dostane talenty to w co najpierw ładować, które umiejętności?
Preferuje granie solo, a profesje myślę o herbalism i alchemy.
Jak ktoś może to powiedzcie, który serwer mam wybrać, żeby na nim sporo polaków grało.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i jakby ktoś zaczynał grać to polecam ten build czysty fire. O ile się expi na mobach +/- 3 lvle to się nie ginie. Mam 20 lvl i gra się spoko.

dywyn
Wiadomość [#153]: 11.07.2008 o 10:10

Konto skasowane

Do gry solo lepiej sprawdza sie frost, full frost.

WoW garść newsów
Mobiva
Wiadomość [#154]: 11.07.2008 o 10:35

Konto skasowane

reredruM napisał

Jak ktoś może to powiedzcie, który serwer mam wybrać, żeby na nim sporo polaków grało.

Polaków znajdziesz prawie wszędzie.
Ja gram na realmie: Lightbringer w gildii FreeMen - zawsze można liczyć na pomoc innych w trudnych sytuacjach.
Jak osiągniesz 70 lvl to możesz się przenieść do nowej gildii Przymierze gdzie siedzą same 70-ki.

nekresiss
Wiadomość [#155]: 17.08.2008 o 15:04

Konto skasowane

Witam. mam pytanie apropo buildów. Jestem poczatkujacy, tak wiec moze to o co pytam jest banalnesmiley.gif ale czy nie lepiej zamiast w Elemental precision ładowac 3 punkty dac w Frostbite...?? gram z frostbite i wiem ze nieraz mi to rzycie ratuje, zawsze nove mam na inna okazjesmiley.gif przeciez ten skil daje zatrzymanie potwora a to chyba sie przydaje, bo jak sie przekonalem Mag to nie tanksmiley.gif i gdy mam problem z kilkoma mobami to zawsze jeden i tak jest na dystans. Moze mi to ktos wyjasnic??
Mówie o buildzie
http://www.worldofwarcraft.(...)13051051

robertxd
Wiadomość [#156]: 17.08.2008 o 18:05

Konto skasowane

frostbite 3/3 tak jak shater 5/5 must have. wywal pkt z ele precision i frost warding.

rzycie

potluczony.gif

[Edycja robertxd - 17.08.2008 o 18:06]

nekresiss
Wiadomość [#157]: 18.08.2008 o 13:18

Konto skasowane

czyli ten bulild powienien wygladac tak?
http://www.wowhead.com/?talent=oZZVVGIsfxsVot
a i mam pytanie bo mam ejszcze 10 punktów czy warto dpakowac je do frosta czy co znimi zrobic?

P.S sorry za ortbiggrin.gif

Rince
Wiadomość [#158]: 20.08.2008 o 00:02

Konto skasowane

do lvlowania oplaca sie bardziej wziasc arctic winds zamiast winter's chill

chociaz nadal twierdze, ze w fire lvluje sie szybciej, to jak juz ktos zdecydowal sie na frost to moze sprawdzic ten build:

http://www.wowhead.com/?tal(...)zofxo0qt - aby żyło się lepiej, czyli siadało i piło jak najmniej, na moby z frost immune używamy arcane missilies, 100% wiecej armoru niz wiekszosc magow (chociaz malo to daje), 30% mana regen w walce, mozna bic moby z wiekszym lvlem bez wiekszych przeszkod (ele. precission), winter's chill nie jest jakims super-talentem do lvlowania, bo moby po prostu padaja za szybko, zeby mialo to widoczny wplyw na dmg. Wiekszosc krytykow i tak bierze sie z shatterow. cone of cold uzywac jak juz nic innego nie zostalo (czyli fireblast ma jeszcze cooldown)

w bardzo krytycznych sytuacjach z magiem bez many mozna spamowac frostbolta rank 1 i czekac na clearcast, jeszcze jak sie frostbite trafi to juz w ogole mozna odetchnac

frost nova rank 1 zawsze, nie ma co marnowac many
sheep to samo

Rince 80lvl undead mage
nekresiss
Wiadomość [#159]: 20.08.2008 o 22:28

Konto skasowane

Wyglada bardzo fajnie. A moglbys podac z fire tez cos?? bo mam ale to deep wiec nie koniecznie pewnie najlepsze, chodzi mi o jakas przezywalnosc, i czy to wogole mozliwe?? bo z tego cow iem to nie zawsze.

Rince
Wiadomość [#160]: 21.08.2008 o 21:28

Konto skasowane

przezywalnosc fire maga polega na tym, ze zabija moby w dosc krotkim czasie (przy dobrym sprzecie i 1 mobku nie dostaniesz nawet 1 hita)
no i grajac z buildem fire oplaca sie korzystac z zaklec typu r1 frostbolt, r1 frostnova, r1 coc, zeby caly czas byc w stanie trzymac mobki na dystans

tych najbardziej znanych buildow nie podaje, bo mozna je znalesc bardzo latwo, powyzszy i ten testowalem lvlujac drugiego maga i oba 'daja rade' wg mnie

http://www.wowhead.com/?tal(...)ccMeRx0h

to taka przerobka buildu uzywanego na raidach, nie ma w nim:
pyroblast (za dlugi cast time jak dla mnie + cooldown, wiec szybko wylecial z mojej rotacji do lvlowania)
dragon's breath (dzieli cd z coc, to bardziej pvp talent o ile ktos gra pvp w deep fire i do trashu na raidach)
blast wave (dziel cd z frost nova, reszta tak jak w przypadku db)

rotacje trzeba dobrac do mobow
kazdy procc impactu cieszy
kazdy procc bazing speed robi z twojego maga maratonczyka

duzy dmg, smieszna losowosc

http://www.wowhead.com/?tal(...)GGobxobo
ten to taki 4fun elemental specc do zabawy na battlegroundach - shatter, blazing, ice barrier, icy veins, coldsnap, impact, permafrost. Rzadko sie zdarzy, ze bedziesz mial idealna sytuacje na wykorzystanie elementala a jesli nawet Ci sie taka trafi, to po zabiciu 1-3 graczy znowu bedziesz na niego czekal, takze na standartowa farme honoru, ktora nudzi czlowieka predzej czy pozniej wole grac tym buildem. Ewentualnie mozna zrezygnowac z pyro + blast wave. Blast Wave jest niezle jako dodatkowy instant do wykonczenia kogos. Pyro to po prostu fajnie wygladajaca kula ognia i niezly opener na owce - calkiem spora czesc graczy panikuje, odpala trinkety, iceblocka, bubble, ale tak to raczej bezuzyteczne smiley.gif

Majac blazing speed i chcac wyciagnac z tego talentu 100% mozliwosci musisz miec ten maly addon:
http://www.wowinterface.com(...)edy.html

Kiedy twoj mag 'dostaje skrzydel' w glosnikach slychac benny hill theme song.

[Edycja Rince - 21.08.2008 o 21:30]

Rince 80lvl undead mage
REKLAMA
Strona 8 z 16.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :