Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 20:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przydatne buildy dla mage

Pierwsza     <<   <   ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |   >   >>     Ostatnia
Emphatic
Wiadomość [#301]: 26.08.2009 o 16:04

Konto skasowane

Eee...ziom grasz bez Icy Veins, Ice Floes a zamiast tego dajesz w pedalskie Frost Warding? Doedukuj się trochę a później bierz się za pisanie poradników. Sam twój pvp build smierdzi kałem. W PvE jeśli chodzi o instancje zbędne imp. Fire Blast. zamiast tego dałbym ten punkt w Combusion-użyte w odpowiednim momencie potrafi przyjebać.

lastfm: http://www.lastfm.pl/user/DamieanvelRoody
Validus
Wiadomość [#302]: 26.08.2009 o 16:29

Konto skasowane

Nie moim zadaniem jest zwracanie uwagi na jezyk wypowiedzi, ale juz na pewno moim na zwrocenie uwagi ze w tym buildzie PvE 2 punkty w Imp. Fire Blast sa po to gdyz w drzewku fire trzeba dac gdzies 5 punktow na poczatek aby moc isc dalej. W Imp Fieball sie nie oplaca gdyz w FFB uzywa sie FFB, wiec dlatego daje sie w dwa pozostale.

Acha, zapomnialem calkowicie, jedyne co potrafi aktualnie combustion w tej chwili to spowodowac ze stracisz czas na nacisniecie przycisku, ktory moglbys spozytkowac na wcisniecie jakiegos spella jak FFB czy LB albo HSa

[Edycja Validus - 26.08.2009 o 16:30]

Emphatic
Wiadomość [#303]: 26.08.2009 o 16:53

Konto skasowane

oops, zapędziłem się z tym imp fb. Btw. Combusion to też free hot streak ;] imo warto dać 1 punkt.

lastfm: http://www.lastfm.pl/user/DamieanvelRoody
Validus
Wiadomość [#304]: 26.08.2009 o 18:21

Konto skasowane

Moim zdaniem prawdziwa sila combustion nie jest to ze da Panu HSa. Ba, na dobra sprawe nie jest pewne ze Pan go dostanie. Sila Combustion jest udostepnienie 3 darmowych criticali (nie koniecznie pod rzad) przez co obrazenia zadawane rosna.
Jednak w tej budowie ktora omawiamy nalezy wspmniec skad by sie wzielo ten jeden punkt aby dac go w Combustion. Jedynym logicznym wyjsciem ktory faktycznie moglby wspomoc dps jest zabranie punktu z Shatter albo Frostbite i wstawienie go w Combustion. Jednak wtedy AoE moze byc mniejsze a wlasnie tym budowa ta sie charakteryzuje, duzymi obrazeniami AoE.
Mozna jeszcze zabrac z Precision punkt ale to tylko wtedy gdy ma sie wystarczajaco many i hita.

jest to ryzykowne o tyle o ile Combustion tak naprawde przydaje sie w momentach kiedymamy wylaczony LB, bo Combustion moze zostac zjedzony przez kazdy pojdeynczy tik LB.

Zatem wyglada to tak:
Dostajemy heroism lub icy veins,
czekamy az LB sie skonczy
rzucamy combustion
zaczynamy spellowac

albo:

LB nam sie konczy
rzucamy Combustion z IV
zaczynamy spellowac

W obydwoch przypadkach bardzo pomocne byloby macro o ktorym dzisiaj juz wspominalem a ktorego sam osobiscie narazie nie uzywam.

Badz co badz czy oplacalne jest wtedy skupianie sie tak bardzo na Combustion, aby zdobyc 3 crity i potencjalny HS? Wciaz majac na uwadze, ze podczas walk z bossami trzeba zwracac uwage na cale mnustwo innych rzeczy?
Ja osobiscie narazie jestem bardzo sceptycznie nastawiony do Combustion, ale postaram sie odnalezc matematyczne mozliwosci aby sprawdzic czy roznica faktycznie jest tak duza, ze oplaca sie miec ten talent.
Do tego nalezy pamietac ze zdarza sie iz podczas walk z bossami LB mozna nalozyc na kilka czesci czy posatci co daje wiekszy zastrzyk dpsu niz wspomniany combustion.

Przed chwila zmienilem troche wiadomosc, na poprawniejsze dane.
Patrzylem na matematyke, Combustion zwieksza sredni dps o 50 punktow. Moim zdaniem ejst to nieoplacalne z powodu wyzej wymienionych argumentow.

[Edycja Validus - 26.08.2009 o 23:27]

Xanten
Wiadomość [#305]: 26.08.2009 o 20:12

Konto skasowane

Tak racja te 2 punkty w Frost Warding mogą być zbędne ale osobiście używa tego buildy na bg gdzie ICy Vhenis nie jest tak przydatne. Duzo lepsze rzczeczywiście jest danie tych 2 punkto w talen zmniejszający clondowny.
Co do buildu PVE daje on kopa nawet na 77 levelu bez itemow.

papay12
Wiadomość [#306]: 12.11.2009 o 15:42

Konto skasowane

http://www.wowhead.com/?talent=oZVMZVVGGobesiqt - Jeden z najlepszych buildow po PvP. Jest tez opcja bez Flame Throwing ale z Imp. Fireblast

Dopiero zaczynam przygode z wow i probuje pojac te buildybiggrin.gif mianowicie jezeli mam tak rozbudowany build jak ten wyzej to jakich czarow mam urzywac do bicia? czy tylko z frost czy moge tez z fire....?

[Edycja papay12 - 12.11.2009 o 15:44]

Validus
Wiadomość [#307]: 12.11.2009 o 18:51

Konto skasowane

jesli drzewko jest postawione glownie na frost (tak jak to wyzej) wtedy najlepiej uzywac frost. Badz co badz najprawdopodobniej jest to stary niedograny build wiec raczej polecam poszperac po innych tematach i zagrac jakims innym. Powodzenia.

atylla3
Wiadomość [#308]: 03.01.2011 o 18:38

Konto skasowane

arturogt3 napisał
Ja również bym poprosił o kilka porad, mianowicie zaczynam grę w wow i pykam na priwie z pathem 3.3.5a. jeżeli ktoś mógłby napisać jaki spec maga najlepiej sprawuje się w tym pathu pod pvp a jaki pod pve, oraz poprosił bym o build pod arcane pvp również do tego patha.

Poradą dla ciebie jest to byś przeczytał regulamin tego forum.

axaros
Wiadomość [#309]: 03.05.2011 o 17:51

Konto skasowane

Witam czy by mogl ktos mi podac gotowy bulid przetestowany do pvp Arcana pod wersje 3.3.5a?

[IMG]http://swiatgier.eu/reklama/3.gif[/IMG]
Taldoron
Wiadomość [#310]: 03.05.2011 o 18:43

Konto skasowane

axaros napisał
Witam czy by mogl ktos mi podac gotowy bulid przetestowany do pvp Arcana pod wersje 3.3.5a?

chyba facepalm dnia T.T tak trudno spojrzec ciut wyzej nad twoim postem i przeczytac co tam stoi czarno na bialym ?

a nawet jesli byloby to dla Ciebie za trudne to mowie: tu nic nie wskorasz gdy na piracie grasz....

axaros
Wiadomość [#311]: 03.05.2011 o 18:56

Konto skasowane

A kto powiedzial ze gram na piracie?

[IMG]http://swiatgier.eu/reklama/3.gif[/IMG]
Taldoron
Wiadomość [#312]: 03.05.2011 o 18:59

Konto skasowane

a za glupka mnie masz ? piszesz ze na 3.3.5a chyba ze to "czeski" blad.... (obecnie mamy 4.1.0)

REKLAMA
Strona 16 z 16.
Pierwsza     <<   <   ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :