Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 06:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przydatne buildy dla huntera

Pierwsza     <<   <   ... | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |   >   >>     Ostatnia
Firenzo
Wiadomość [#521]: 08.09.2009 o 23:28

Konto skasowane

Oczywiście że BM, spec podany pare postów wyżej i w co trzecim temacie w tym dziale :P

Peta poleciłby Ferocity lub Tenacity:
-Ferocity = http://www.wowhead.com/?petcalc#0Vd00fc00hoRb << jeśli pet zbyt często ginie Shark Attacks zamieniamy na Phoenixa + Lick Your Wounds (choć nie powinno byc to potrzebne)

-Tenacity = http://www.wowhead.com/?petcalc#0sd0h0Gzbkkb << coś takiego powinno sie sprawdzić powinno dać dość dużą mobilność zwierzakowi + całkiem niezłą przeżywalność... jeśli ktoś wie lepiej jak tu rozdać to poprawiać śmiało (byćmoże full stamina+armor do aoe grindu mogłoby być dobre biggrin.gif)

Przy wyborze peta: Ferocity = dowolny; Tenacity = Bear

Clinz
Wiadomość [#522]: 09.09.2009 o 00:33

Konto skasowane

Aha czyli chodzi o ten build tak ?

A co do petów, to od kiedy mogę im talenty rozdawać, od którego lvl (ich/mojego).

Aspafir
Wiadomość [#523]: 24.09.2009 o 22:15

Konto skasowane

A teraz żeby troszeczkę odświeżyć temat, bawię się altem hunterem i zastanawiam się jaki bulid byłby najlepszy do ciekawego lvlowania z głównym nastawieniem na BG? Przez ciekawy lvleling rozumiem cos innego niż trzymanie moba na pecie i walenie z AS ;p To tak w ramach odświeżenia ;p Pozdro ;]

scibi
Wiadomość [#524]: 25.09.2009 o 13:18

Konto skasowane

poleca ktos jakis build pve ? jezeli tak to ktory i dlaczego

watman
Wiadomość [#525]: 25.09.2009 o 15:06

Konto skasowane

scibi napisał
poleca ktos jakis build pve ? jezeli tak to ktory i dlaczego

czytales w ogole ten temat?
jesli nie caly, to chociaz trzy poprzednie strony?

EDYTA: literowki, rrwa

[Edycja watman - 25.09.2009 o 15:07]

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Clinz
Wiadomość [#526]: 18.10.2009 o 21:15

Konto skasowane

watman napisał
kondzik napisał
moglby ktos podac dobry build pve bo zawsze gralem pvp i na pve sie za bardzo nieznam

0/15/56 najbardziej standardowy build raidowy, wysoki dps, wysokie mana-efficiency
Priority: Kill Shot, Explosive Shot, Black Arrow, Serpent Sting, Aimed Shot, Steady Shot.

6/14/51 top-dps sv build, ale musisz miec stala grupe raidowa z mana-boostem, poniewaz kosztem zwiekszenia dpsu tracisz na mana eff.
Priority: Kill Shot, Explosive Shot, Black Arrow, Serpent Sting, Multi-Shot, Steady Shot.

Glyph of Serpent Sting - odrobine lepszy DPS-wise niz steady shot (jeszcze zalezne od gearu), nieco bardziej mana-efficient no i nieco ulatwia odpalanie priorytetow (lista troche pozniej sie 'cloguje')

a co z marksmanem ? Niewyrabia się już w pve ?

watman
Wiadomość [#527]: 19.10.2009 o 07:16

Konto skasowane

Clinz napisał
a co z marksmanem ? Niewyrabia się już w pve ?

jesli masz gear na poziomie 50% ulduar, to zaczyna sie wyrabiac, a pozneij jest topowy (w momencie, jak masz arp-trinket i reszte sprzetu do arp-capa...
AGI - na poczatek zabawy z MM (znaczy po polowie Uld...
Priority: Silencing Shot, Serpent Sting, Chimera Shot, Kill Shot, Aimed Shot, Arcane Shot, Steady Shot.
Readiness uzywasz zaraz po zuzyciu Rapid Fire, Chimera shot i Kill shot (jesli jest odpalony).

ArP - po tym jak juz masz mjolnira albo grim tolla i reszte gearu z odpowiednia iloscia arP i gemami pod ArP...
Priority: Silencing Shot, Serpent Sting, Chimera Shot, Kill Shot, Aimed Shot, Steady Shot
Arcane jest w ogole usuwany z listy, przy takim ArP Steady jest lepszy...

glyphy:
Serpent Sting - przedluzenie niby nic nie daje, bo jest odswiezany, ale te dodatkowe 6 sekund to 40% wiecej damage z bonusu chimery
Kill Shot - bo krituje za pierdyliard dmg...
Steady Shot - nic specjalnego, ale poprawia dps
dlaczego nie Chimera/Aimed shot? bo sie lista zapycha i tracisz wiecej dpsu...

[Edycja watman - 19.10.2009 o 07:17]

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Clinz
Wiadomość [#528]: 07.11.2009 o 01:33

Konto skasowane

to jeszcze pod pvp poproszę coś sprawdzonego :P Zbierać agi, stamine, ap i crita tylko ?

zasieng
Wiadomość [#529]: 19.11.2009 o 11:34

Konto skasowane

Nie stackowac crita, przy obecnej ilości/efektywności ressi to się nie opłaca. Różne rzeczy się stackuje w różnych specach, różnych typach pvp i z różnym gearem (jeśli np masz na sobie dużo pve gearu, to w resztę ciuchów pvp polecam władować tyle ressi, żeby się jakoś zbliżyć do capa). Nie stackować też staminy, jeśli nie grasz sv (a nawet dla sv - ostroznie), 1000 hpków nie uratuje ci tyłka jak wsiądzie na ciebie jakiś faceroller, a ilośc dmgu, którą ty jesteś w stanie mu wsadzić w trakcie kitowania - owszem. SV może sobie na trochę dodatkowej staminy pozwolić, bo ma z niej bonus do ap. Dodatkowo - petowe hpki, też skalują się ze staminą huntera więc ma to jakiś tam sens. Dla mm ta z gearu musi ci wystarczyć a bm ma swój talentowy bonus do hp. Jeśli silić się na jakiekolwiek uogólnienie, to opłaca się stackować agi.

[Edycja zasieng - 19.11.2009 o 11:35]

Astridgas
Wiadomość [#530]: 25.11.2009 o 21:23

Konto skasowane

co znaczy że lista sie "clogguje"? sorry jesli gdzies bylo wytlumaczenie ale nie widzialem ;)

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
watman
Wiadomość [#531]: 25.11.2009 o 23:02

Konto skasowane

Astridgas napisał
co znaczy że lista sie "clogguje"? sorry jesli gdzies bylo wytlumaczenie ale nie widzialem ;)

clogguje = zapycha
znaczy, ze nagle z cd zchodzi ci wszystko naraz i tracisz duzo GCD na odswiezanie

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Astridgas
Wiadomość [#532]: 26.11.2009 o 06:55

Konto skasowane

aha dzięki

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Abelzeusz
Wiadomość [#533]: 30.12.2009 o 15:58

Konto skasowane

moglby mi ktos pomoc bo nie wiem jak rozlozyc talenty mam hunta na 70lvl dopiero zakupilem wotlkbiggrin.gif glownie gram solo ale na dungeony tez chadzamsmiley.gif

watman
Wiadomość [#534]: 30.12.2009 o 19:54

Konto skasowane

Abelzeusz napisał
moglby mi ktos pomoc bo nie wiem jak rozlozyc talenty mam hunta na 70lvl dopiero zakupilem wotlkbiggrin.gif glownie gram solo ale na dungeony tez chadzamsmiley.gif

linknij armory, zobaczymy gear i sprawdzimy czy lepiej BM czy od razu SV...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Abelzeusz
Wiadomość [#535]: 31.12.2009 o 12:14

Konto skasowane

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Blade%27s+Edge&n=Pietrucha

Prosze smiley.gif

watman
Wiadomość [#536]: 31.12.2009 o 13:24

Konto skasowane

Abelzeusz napisał
http://eu.wowarmory.co(...)ietrucha
Prosze smiley.gif

z takim gearem nie ma co myslec o niczym innym jak tylko BM... sprobuj czegos -> TAKIEGO <- (pet - misiek), nastepne 4 punkty to aimed shot i 3x careful aim...
glyph of bestial wrath to podstawa, poza tym mending jako major do levelowania, mend pet i feign death jako minory...
i blagam - wymien rekawice na pierwsze z brzegu NADAJACE SIE DO CZEGOKOLWIEK, a na sprzet pozakladaj chociaz latki +stam z leatherworkingu, ze o jakis tanich enchantach nei wspomne - hunter bez scope na gunie to dupa a nie hunter...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Abelzeusz
Wiadomość [#537]: 31.12.2009 o 22:22

Konto skasowane

Wiem wiem ze gear mam do du..niestety mam malo czasu na gre ale zapewne z nowym systemem dungeonow szybko zdobede jakis porzadny gearbiggrin.gif dzieki wielkie za rade;)

marek12
Wiadomość [#538]: 15.06.2011 o 19:03

Konto skasowane

Siema
A jak rozdać i gdzie żebym walił duże hity ale był też pet jako bloker chodzi mi konkretnie o build pod exp ale taki żeby właśnie walić duże hity a także żeby potworki do mnie nie podchodziły bo expię całkowicie solo a nie chcę też strasznie powolnego expa i jakiś patentów z jakimiś pułapkami.
Proszę o pomoc

MS
Wiadomość [#539]: 16.06.2011 o 08:49

Konto skasowane

Najlepiej walnij sobie dużego hita w ..........
A potem forum przeglądnij. Jest tam dział "Przydatne buildy dla huntera" - zapewne się przyda...

[Edycja MS - 16.06.2011 o 09:04]

REKLAMA
Strona 27 z 27.
Pierwsza     <<   <   ... | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :