Dziś jest: Poniedziałek, 17 lutego 2020, godzina 03:01
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Pal..

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
wowwow
Wiadomość [#21]: 02.08.2007 o 11:55

Konto skasowane

nóbs

ChiKuSho
Wiadomość [#22]: 02.08.2007 o 12:14

Konto skasowane

lolo

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Alu200
Wiadomość [#23]: 02.08.2007 o 12:26

Konto skasowane

Hebix napisał:
Widac kto tutej na tym forum jest taki madry, starszy i zna regulamin!! Nie umiecie nawet pomoc nowym, ktorzy przychodza i czegos niewiedza tylko odrazu wyjezdzacie na nich.. Tutej nie chodzi o wiek tylko wydaje mi sie ze bardziej o wasz rozum, ktory jest na niskim poziomie! Szczegolnie tyczy sie to Alu200, ktorego teksty typu "Twoja stara" sa beznadziejne gdybym mial jakies uprawnienia na tym forum to bym odrazu pobanowal takich niedorozwoji, ktorzy tylko zasmiecaja forum i obrazaja innych i mysla ze sa pro... To tez swiadczy o tych ktorzy rzadza tym forum bo nawet nieumieja takich typow zbanowac. Pewnie dostane bana za to ze napisalem prawde ale co z tego i tak mi nie zalezy na takim forum gdzie poniektorzy nie sluza pomoca tylko pisza glupoty bo im sie nudzi i niemaja nic innego do roboty jak pisac swoje wyrabiste teksty!!!

Gdyby to "pytanie" nie było tak tepe to bym nie napisal Twoja stara...
A tak w ogole to spierdalaj bo nie jestes tu mile widziany i czytane(o czym chyba sam sie przekonales)

Bronzebeard EU / Human / Mage / IceT Konto Frozen.
icek007
Wiadomość [#24]: 02.08.2007 o 12:49

Konto skasowane

Mergan napisał:
blebleh napisał:
icek007 napisał:
Chodzi mi oto , że chce wybrac najlepszą rasę dla paladyna i nie wiem jaka jest najlepsza , dlatego pytam sie jakie są najlepsze staty dla paladyna , żebym mógł wybrac odpowiednie item do tej klasy ?:O

[Edycja - icek007 w 02-08-2007 o 07:27]

hmmm.... ble ble bla, mniej więcej tyle z tego zrozumiałem...
o raciale rasowe ci chodzi czy o staty typu int, stam, str itp?

No teraz chyba wyraził sie jasno. Poprostu koleś chce wiedzieć jakie itemy brać aby były najlepsze dla pala. Bierz itemy które dodają staminy i intelect (oczywiście typu mail/plate).
A co do rasy to chyba nie masz dużego wyboru bo są trzy dla pala. I dla statystyk nie jest ważne jaką rase weźmiesz dla paladyna, wybierz tą która ci sie najbardziej podoba.

Wkońcu dostałem oczekiwana odpowiedz . Temat do zamknięcia ...

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :