Dziś jest: Środa, 8 kwietnia 2020, godzina 22:41
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Pal..

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
icek007
Wiadomość [#1]: 01.08.2007 o 22:36

Konto skasowane

Chciał bym sie dowiedziec na jaki "stat" ( statystykę ) jest klasa paladyn , jaka dostaje najwięcj co lvl ?

ChiKuSho
Wiadomość [#2]: 01.08.2007 o 22:37

Konto skasowane

jest cos takiego jak topic paladyna ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
razormw
Wiadomość [#3]: 01.08.2007 o 22:38

Konto skasowane

icek007 napisał:
Chciał bym sie dowiedziec na jaki "stat" ( statystykę ) jest klasa paladyn , jaka dostaje najwięcj co lvl ?

Super kolejny temat do mojego katalogu ,,X''
Dalej tak!!

luney
Wiadomość [#4]: 01.08.2007 o 23:50

Konto skasowane

icek007 napisał:

że co? ;o

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Minok
Wiadomość [#5]: 01.08.2007 o 23:57

Konto skasowane

W Twoim przypadku na pewno nie jest to intelekt, ale może obdarowali Cie większą siłą :P

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Alu200
Wiadomość [#6]: 02.08.2007 o 01:00

Konto skasowane

icek007 napisał:

Twoja stara

Bronzebeard EU / Human / Mage / IceT Konto Frozen.
Hebix
Wiadomość [#7]: 02.08.2007 o 01:35

Konto skasowane

Widac kto tutej na tym forum jest taki madry, starszy i zna regulamin!! Nie umiecie nawet pomoc nowym, ktorzy przychodza i czegos niewiedza tylko odrazu wyjezdzacie na nich.. Tutej nie chodzi o wiek tylko wydaje mi sie ze bardziej o wasz rozum, ktory jest na niskim poziomie! Szczegolnie tyczy sie to Alu200, ktorego teksty typu "Twoja stara" sa beznadziejne gdybym mial jakies uprawnienia na tym forum to bym odrazu pobanowal takich niedorozwoji, ktorzy tylko zasmiecaja forum i obrazaja innych i mysla ze sa pro... To tez swiadczy o tych ktorzy rzadza tym forum bo nawet nieumieja takich typow zbanowac. Pewnie dostane bana za to ze napisalem prawde ale co z tego i tak mi nie zalezy na takim forum gdzie poniektorzy nie sluza pomoca tylko pisza glupoty bo im sie nudzi i niemaja nic innego do roboty jak pisac swoje wyrabiste teksty!!!

Khasim
Wiadomość [#8]: 02.08.2007 o 01:40

Konto skasowane

... i tak oto rozpocznie się flame na Hebiksa.

Ogar
Wiadomość [#9]: 02.08.2007 o 02:03

Konto skasowane

Hebix napisał:
Widac kto tutej na tym forum jest taki madry, starszy i zna regulamin!! Nie umiecie nawet pomoc nowym, ktorzy przychodza i czegos niewiedza tylko odrazu wyjezdzacie na nich.. Tutej nie chodzi o wiek tylko wydaje mi sie ze bardziej o wasz rozum, ktory jest na niskim poziomie! Szczegolnie tyczy sie to Alu200, ktorego teksty typu "Twoja stara" sa beznadziejne gdybym mial jakies uprawnienia na tym forum to bym odrazu pobanowal takich niedorozwoji, ktorzy tylko zasmiecaja forum i obrazaja innych i mysla ze sa pro... To tez swiadczy o tych ktorzy rzadza tym forum bo nawet nieumieja takich typow zbanowac. Pewnie dostane bana za to ze napisalem prawde ale co z tego i tak mi nie zalezy na takim forum gdzie poniektorzy nie sluza pomoca tylko pisza glupoty bo im sie nudzi i niemaja nic innego do roboty jak pisac swoje wyrabiste teksty!!!

cry more...albo nie, lepiej odrazu z mostu skocz.

luney
Wiadomość [#10]: 02.08.2007 o 04:10

Konto skasowane

Hebix napisał:

Chętnie bym pomógł gdybym wiedział o co założycielowi topicu chodziło. Jeśli ktoś nie umie pisać po polsku robiąc przy tym miliard byków, to znaczy, że ma nas w dupie. To czemu my mamy być mili?

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
icek007
Wiadomość [#11]: 02.08.2007 o 07:26

Konto skasowane

Chodzi mi oto , że chce wybrac najlepszą rasę dla paladyna i nie wiem jaka jest najlepsza , dlatego pytam sie jakie są najlepsze staty dla paladyna , żebym mógł wybrac odpowiednie item do tej klasy ?:O

A co do byków nie było dużo tylko "z ci ":/

[Edycja - icek007 w 02-08-2007 o 07:27]

blebleh
Wiadomość [#12]: 02.08.2007 o 09:55

Konto skasowane

icek007 napisał:
Chodzi mi oto , że chce wybrac najlepszą rasę dla paladyna i nie wiem jaka jest najlepsza , dlatego pytam sie jakie są najlepsze staty dla paladyna , żebym mógł wybrac odpowiednie item do tej klasy ?:O

hmmm.... ble ble bla, mniej więcej tyle z tego zrozumiałem...
o raciale rasowe ci chodzi czy o staty typu int, stam, str itp?

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
icek007
Wiadomość [#13]: 02.08.2007 o 10:11

Konto skasowane

Ludzie nie wiem jak z wami rozmawiac . Raz pomożecie a teraz szlochacie i z siebie głupków robicie i jakiś nieznany cyrk uprawiacie ..
Ile razy mam powtarzac ze chodzi mi o staty jakie dostaje co lvl i które najwiecej czy stamine czy int czy inne .. chce porównac 3 ras Aliancu która najlepiej bedzię pasowała na paladyna i to tyle . Tak trudno zrozumiec o co chodzi ? >:-(

razormw
Wiadomość [#14]: 02.08.2007 o 10:14

Konto skasowane

icek007 napisał:
Ludzie nie wiem jak z wami rozmawiac . Raz pomożecie a teraz szlochacie i z siebie głupków robicie i jakiś nieznany cyrk uprawiacie ..
Ile razy mam powtarzac ze chodzi mi o staty jakie dostaje co lvl i które najwiecej czy stamine czy int czy inne .. chce porównac 3 ras Aliancu która najlepiej bedzię pasowała na paladyna i to tyle . Tak trudno zrozumiec o co chodzi ? >:-(

omg to zrob pala i zobacz jak wbijesz level ile i co dostaniesz!!!
A po ciul ci to wiedziec ? nie wiem co ci pomoze ?
yabol.gif yabol.gif yabol.gif yabol.gif

icek007
Wiadomość [#15]: 02.08.2007 o 10:20

Konto skasowane

Heh no nie pomorze , ale myślałem ze chociasz dostane odpowiedz :O
A po co mam 3 chary tworzyc i sprawdzic która lepsza xD ?
Dobra można zamknac temat ..

Mergan
Wiadomość [#16]: 02.08.2007 o 10:21

Konto skasowane

blebleh napisał:
icek007 napisał:

hmmm.... ble ble bla, mniej więcej tyle z tego zrozumiałem...
o raciale rasowe ci chodzi czy o staty typu int, stam, str itp?

No teraz chyba wyraził sie jasno. Poprostu koleś chce wiedzieć jakie itemy brać aby były najlepsze dla pala. Bierz itemy które dodają staminy i intelect (oczywiście typu mail/plate).
A co do rasy to chyba nie masz dużego wyboru bo są trzy dla pala. I dla statystyk nie jest ważne jaką rase weźmiesz dla paladyna, wybierz tą która ci sie najbardziej podoba.

SiNist3r
Wiadomość [#17]: 02.08.2007 o 11:01

Konto skasowane

Poprostu koleś chce wiedzieć jakie itemy brać aby były najlepsze dla pala.

rofl, l2r

Ragnaros
Wiadomość [#18]: 02.08.2007 o 11:08

Konto skasowane

Bierz Dwarfa!

Temir
Wiadomość [#19]: 02.08.2007 o 11:38

Konto skasowane

icek007 napisał:
nie pomorze

Gleba hahaha.gif

MacQuack