Dziś jest: Czwartek, 23 stycznia 2020, godzina 13:30
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z Taxi

Alleron
Wiadomość [#1]: 23.07.2007 o 23:57

Konto skasowane

Mam problem kumpel chciał mi zrobić taxi ,ma lvl 64 ja 16 i zatrzymaliśmy się na starożytnych nie zalicza questa pomimo tego ze bardzo blisko niego byłem gdy ich kill confused.gif , dziwi mnie to bo przecież można jakoś zrobić taxi postacią nawet z 1 lvl confused.gif

xMohaax
Wiadomość [#2]: 24.07.2007 o 10:06

Konto skasowane

przycisk SZUKAJ, strony o DIABLO.....
starych na normie zalicza gdy ma sie 20 lvl... :C

krecik123
Wiadomość [#3]: 24.07.2007 o 10:44

Konto skasowane

mohaa, 24 chyba nawet, ale fakt faktem da sie na 1lvl wszystko przelezc, bo komus tak taxi robilem i dzialalo
ale z drugiej strony to strata sensu gry tylko -,-

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
niepoprawny
Wiadomość [#4]: 24.07.2007 o 13:34

Konto skasowane

Da się spokojnie przeskoczyć 1lvl postacią na wyższy poziom trudności, pomijając Starożytnych. Warunek jest jeden - trzeba dołączyć do gry i teamu, gdzie ktoś wykonuje Baalquest, czyli ma ubitych Starożytnych i pierwszy raz zabija Baala na określonym poziomie trudności. Trochę cieprliwości i łapiesz się na grę w stylu "baal for quest".

@krecik123 - czy ja wiem? jeśli ktoś się nastawia na szybkie wylevelowanie postaci - to wyjście idealne. Taxi do hella - a potem nabijanie expa w Sanktuarium Chaosu lub Uber Tristam. 2-3 godziny i ~80lvl. Dla wielu sens gry dopiero wtedy się zaczyna.

Oczywiście można się trzymać ogólnych zasad ubijania 'starych' - 24-25lvl norm, 40lvl kosz, 60lvl - hell.
Jest jeszcze coś takiego jak tele przez Classic do 3-ego aktu na piekle... i konwersja postaci na postać z rozszerzenia później.

xMohaax
Wiadomość [#5]: 24.07.2007 o 15:33

Konto skasowane

krecik123 napisał:
mohaa, 24 chyba nawet, ale fakt faktem da sie na 1lvl wszystko przelezc, bo komus tak taxi robilem i dzialalo
ale z drugiej strony to strata sensu gry tylko -,-

20 norm
40 kosz
60 hell
:P a starych sie zabija na 24 bo do 24 lvl ladnie exp leci, potem zabijasz starych, masz 25 i wtedy na brkach expi sie

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :