Dziś jest: Czwartek, 23 stycznia 2020, godzina 13:32
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc DII powrót po kilku latach

Odpowiedź

Temat: DII powrót po kilku latach

wybebeszacz
Wiadomość [#1]: 14.07.2007 o 02:47

Konto skasowane

Witam
Po długiej (kilkuletniej) przerwie postanowiłem wrócić do Diablo II i zagrać dla przyjemności na singlu. Jednak po przeczytaniu kilku postów na forum i przejrzeniu portalu jestem trochę zagubiony. Porobiło się od groma patchów (do samego DII i do LoDa - oba instalować, czy jeden?), modów i nie wiadomo jeszcze czego. Wszędzie są informacje o jakichś błędach, złym tłumaczeniu, jakiś pozamienianych błyskawicach z truciznami itp. i sposobach ich usunięcia (MODPL ?).

Przejdę do mojego problemu: chcę komfortowo i bez błędów w grze pograć w Diablo II LoD Single Player i proszę o instrukcję, co mam ściągnąć i zainstalować, żebym mógł się dobrze bawić. Mam oczywiście oryginały gry i dodatku w wersji PL (kupione jeszcze przed premierą smiley.gif.

Proszę mnie nie ganić, nie piętnować i nie odsyłać do tematów, które mają po kilkadziesiąt stron. Mam ograniczony dostęp do sieci (NEO na godziny), staram się zmieścić w godzinie czasu dziennie. Poza tym często różne wypowiedzi pisane są gwarą nie zawsze zrozumiałą dla osoby niezorientowanej w temacie.

Kiedyś grałem dużo w pierwszą część Diablo, później w drugą na BN zamkniętym, ale było to bardzo dawno temu (niedługo po premierze). Potem Diablo znudziło mi się i odstawiłem je na długo. Teraz przypomniałem sobie o grze, wygrzebałem pudełka z szafy i chce sobie przypomnieć stare dobre czasy. Proszę jakąś kompetentną osobę o krótką instrukcję i przewodnik po patchach i modach, które pozwolą mi bez stresu pograć.

Z góry dziękuję
wybebeszacz

dziadek
Wiadomość [#2]: 14.07.2007 o 16:19

Konto skasowane

olej mody. 1.11 - najnowszy patch czyni diablo2 zupelnie inna gra niz za czasow 1.09 i wczesniej.

wybebeszacz
Wiadomość [#3]: 14.07.2007 o 17:53

Konto skasowane

Dzięki za wiadomość, myślałem że uniknięcie błędów będzie wymagało więcej niż tylko patcha. W takim razie instaluję smiley.gif

Pozdrawiam

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :