Dziś jest: Niedziela, 26 stycznia 2020, godzina 14:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kilka pytań

klepasio1
Wiadomość [#1]: 05.07.2007 o 21:25

Konto skasowane

W tym temcie chciałbym zamieszczać pytania, których mam bardzo dużo.
1) Kto to jest Pindel? - w wielu tematach związanych z MF powtarza sie ta nazwa.
2) Co daje telekineza? - w wielu buildach sorcy sie pojawia, a Ja nie zauważyłem jeszcze orzydatnych możliwości tego czaru.
3) Jaka jest Polska nazwa skill'u Frenzy (Barbarzyńcy) ?
4) Co to są soje?

Na dzisiaj to by było tyle. Następne pytania nadejdą wkrótce.

[Edycja - klepasio1 w 05-07-2007 o 21:35]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#2]: 05.07.2007 o 22:20

Konto skasowane

1. pryszczoskor - czerwony portal w 5 akcie po uwolnieniu anyi
2. zmniejsza ilosc punktow many jaka jest spalana przy otrzymywaniu obrazen. w momencie gdy dasz 20 punktow za kazdy 1 otrzymany punkt obrazen spali ci tylko 0,75 many
3. szal bitewny
4. unikatowy pierscien kamien jordana. 1 do wszystkich umiejetnosci, 1-12 jakis tam obrazen i zwiekszenie max poziomu many o 25%

klepasio1
Wiadomość [#3]: 10.07.2007 o 18:41

Konto skasowane

Kolejne pytania ?
Pindel jest tylko na hellu? bo poszedlem do swiatyni nithalka(czy jakos tak) i dalej do sal a nie znalazlem go.
Czy mozna przezucic itemki z postaci na postac na tym samym koncie jakos bez uzywania drugiego Cdkeya i otwieania double clienta?

DontAskMeWhy
Wiadomość [#4]: 10.07.2007 o 20:32

Konto skasowane

pindel jest na wszystkich poziomach trudnosci. jest to ten bos zaraz za portalem przed wejsciem do sal jakis tam (nie pamietam nazwy).
teoretycznie mozna. tworzysz gre na haslo. czekasz w niej ponad 5 minut (6-7 dla bezpieczenstwa). nastepnie wyrzucasz przedmioty na ziemie i wychodzisz. zmienaisz postac i dolaczasz do tej gry z ktorej przed chwila przeszedles. nie polecam tego sposobu bo czesto gra przestaje istniec i przedmioty znikaja :/

klepasio1
Wiadomość [#5]: 10.07.2007 o 23:11

Konto skasowane

sposob dziala ale nie na wszystkie postacie. Co jest nie tak ? czu to mozliwe ze jak zakladam gre postacia ktora przeszla juz normalny to nie moge wejsc do tej gry 1 pozimowa postacia?
Mam pytanie cczym sie roznia postacie rankingowe od nie rankingowych? Bo zauwazylem ze czesc moich postci jest rankingowa (te slabsze) a czesc nie( te mocniejsze) czy to sie zmienia z lvlm? Zauwazylem ze kiedy sie tworzy postac automatycznie jest zaznaczone ze jest rankingowa a ni eprzypomina mi sie zebym cos zmienial.

[Edycja - klepasio1 w 10-07-2007 o 23:15]

[Edycja - klepasio1 w 10-07-2007 o 23:32]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#6]: 11.07.2007 o 00:48

Konto skasowane

postacie rankingowe maja dostep do wiekszej ilosci przedmitow, receptur kostki horadrimow. nie moga takze graz z postaciami nieladerowymi. co jakis czas nastepuje reset i wszystkie postacie ladder staja sie non ladder zachowujac wszystkie przedmioty jakie mialy przed resetem.

klepasio1
Wiadomość [#7]: 11.07.2007 o 11:19

Konto skasowane

Co ile jest reset? Czyli w sumie wszystkie lepsze postacie sa NonLadder?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :