Dziś jest: Czwartek, 9 lipca 2020, godzina 03:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: WarCraft IV?

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Iwanov
Wiadomość [#101]: 04.05.2008 o 18:55

Konto skasowane

Apropo - dlaczego 5 ras to brak balansu ? confused.gif

Fenrir
Wiadomość [#102]: 05.05.2008 o 14:49

Konto skasowane

Zapewne chodzi o to, że są 2 rasy dobre<ludzie i NE> i 2 złe<orkowie i undead> Jeżeli doszłaby jedna rasa, to mielibyśmy np 3 rasy dobre i 2 złe lub odwrotnie.

Malygos
Wiadomość [#103]: 05.05.2008 o 16:42

Konto skasowane

Jeśli powiedziałeś że orkowie są źli to waśnie teraz nazwałbym cię kompletnym kretynem. Orkowie to imo rasa która jest najlepiej nastawiona do wszystkich stosunków. Kto pomógł NE bez gadania? kto taurenom, kto trollom? jedyna zła rasa to UD.

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
Fenrir
Wiadomość [#104]: 05.05.2008 o 20:59

Konto skasowane

Matko- przecież mówię hipotetycznie. Kto został splamiony klątwą demonów? Kto pomógł demonom i służył wiernie Mannorothowi? Dopiero Thrall zrobił z Hordy przyzwoitych "ludzi". Chodzi mi o to, że historycznie rasa ta nie jest zbyt ciekawa. Oczywiście- jak powiedziałeś pomogła wielu stworzeniom i jest rzeczywiście najbardziej chyba wyrozumiałą z ras. Ale to nie oczyszcza jej ze wszystkich grzechów, które popełniła podczas owładnięcia żądzą krwi. I w końcu- w WoW Horda jest jako tako zła- jest to sojusz nieumarłych, BE, taurenów, trolli i orków. Jeszcze raz powtarzam, że Horda jest bardziej neutralna jak zła, ale kampania W2 jednak daje o sobie pamiętać. Tak więc balans jest między NE i Ludźmi a Hordą i UD.
I uprzejmie upraszam, by nie wyzywać się na salonach tego forumsmiley.gif

[Edycja Fenrir - 05.05.2008 o 21:06]

Malygos
Wiadomość [#105]: 05.05.2008 o 21:29

Konto skasowane

Imo właśnie to horda to ci brzydcy i dobrzy, BE są dobre, bo Lorthemar nimi przewodzi, Kael, po prostu oddał się legionowi, tylko UD są źli, chociaż oni chcą zemsty tylko. A alliance to imo ci źli a piękni, nad wszystkich się wywyższają, żądają władzy ile wlezie itp. Co do historii to uważam że historia orków jest najlepsza ze wszystkich, zajebista, wszystko co powinna zawierać, a pakt z demonami, stworzyła jedna jedyna osoba: Ner'Zhul, a potem jego uczeń Gul'dan czyli w sumie dwie osoby. Ale to moje zdanie.
A co do grzechów, to wtedy nie orkowie to robili, tylko demony, które nimi manipulowały, czyli orkowie byli nieświadomi swoich poczynań, była to od samego początku wyrozumiała rasa.

[Edycja Malygos - 05.05.2008 o 21:31]

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

Fenrir
Wiadomość [#106]: 06.05.2008 o 17:01

Konto skasowane

Nie wiem czy BE są do końca dobrzy. Mam beznadziejne pytanie ale dlaczego twierdzisz, że BE są dobrzy bo Lorthemar nimi przewodzi? Coś go różni od pozostałych? Pytam, bo poprostu nie wiem, a nurtuje mnie to pytanie. A nie są do końca dobrzy, bo w końcu oni spowodowali przybycie Draeneich do świata Warcrafta. No i korzystają z mocy demonów zaklętej w tych kryształach, które przecież są na każdym kroku w ich miastach i osadach.

Malygos
Wiadomość [#107]: 06.05.2008 o 18:02

Konto skasowane

Uważam go za dobrego, ze względu na to że jakoś udało mu się dołączyć do hordy, nie prowadził wtedy jakichś zażartych walk z trollami, które akurat nienawidzą BE. Po raz drugi powtarzam że Kael jest zły, a to on spowodował przybycie Dranei. Imo, nie powinniśmy mówić że jakaś rasa jest zła, np. BE dzielą się na nacje stojące za Kaelem, i Lor'themarem, albo orkowie czarnej skały i horda, nie?

[Edycja Malygos - 06.05.2008 o 18:07]

Fenrir
Wiadomość [#108]: 06.05.2008 o 20:02

Konto skasowane

No, nieźle to ująłeśsmiley.gif Ale w grze WoW społeczeństwo BE nie dzieli się na 2 stronnictwa. Po samym wizerunku Silvermoon i innych osadach w Quel'Thalas porównanych z tymi w Outlandzie nie widzę szczeże mówiąc żadnej różnicy- tzn wszędzie kożysta się z mocy demonów, a to samo z siebie jest złe. A szkoda, bo taki obrót spraw zarówno w społeczeństwie Orków jak i BE byłoby na korzyść WoW'a. Chodzi mi o to, że np możnaby było zrekonstruować osady Czarnej Skały w Lordaeronie, które byłyby po stronie Hordy i Orków Thralla, którzy byliby po stronie Przymierza. Wiem, że to trochę beznadziejne, ale nawet w kampanii Orków w W3FT nie było jakiegoś zerwania sojuszu Orków z Ludźmi Jainy Praudmoore. Pokój pozostał po zabiciu Admirała Praudmore'a. Nawet sama Jaina była przeciwna polityce ojca. I tak samo mogłoby być z BE. Część, która pozostała w Quel'Thalas- pod przewodnictwem Lor'themara, zbuntowali się przed mroczną ścieżką obraną przez elfy Kaela. I to byłaby niezła kampania dla W4, ale większość nie zgadza się z koncepcją, by BE miały znów stać się High Elves. Oczywiście HE byliby w Przymieżu, a BE w Hordzie. No i zostają jeszcze wciąż pozostające w cieniu Nagi, które jakoś żadko pojawiają się jako rasa w WoWie. A szkoda, bo mają niezłą historię...

[Edycja Fenrir - 06.05.2008 o 20:06]

Footman
Wiadomość [#109]: 06.05.2008 o 23:01

Konto skasowane

Ludzie, gnomy, orkowie i nieumarli też korzystają z mocy demonów. Jest to margines społeczeństwa, ale istnieje. Przymierze wcale nie jest tymi złymi. Tym złym jest Płonący Legion. Ludzie nic nie wiedzieli o skazie demonów, bo skąd. Przeciętny człowiek kojarzy sobie Ork - Zło. Dlatego konflikt nadal istnieje, w końcu obchodziłoby cię to, że orkowie byli opętani przez demonów, gdyby zabili całą twoją rodzinę i zniszczyli twoją farmę? Krasnoludom starczy to co mają, one są pochłonięte swoją archeologią, tak samo gnomy, tylko one są zajęte techniką. Elfy chcą rozwalić Płonący Legion i obronić Azeroth. Czemu Przymierze jest tymi złymi pięknymi? Aha, Dranei pięknymi nie można nazwać xP

Każda rasa ma swój "zły odłam".
Ludzie - Bandyci, Defiasi itd.
Krasnale - Dark Iron
Gnomy - Gnomy z Gnomeregan
Nocne elfy - Nagi, Satyrzy, Highborne
Dranei - Eradarzy

Orkowie - Demoniczni orkowie
Taureni - Taureni z Venture co. i inni najemnicy
Trolle z hordy - Inne trolle smiley.gif
Forsaken - Lich King (tutaj nikt nie jest święty, no ale Forsaken to mniejsze zło)
Krwawe Elfy z Azeroth - Krwawe Elfy Kael'Thasa

Nie można powiedzieć jednoznacznie, że jakaś rasa jest zła, chyba, że mówimy o Demonach.

"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Fenrir
Wiadomość [#110]: 07.05.2008 o 16:04

Konto skasowane

Napisałeś, że złe gnomy to gnomy z Gnomeregan. Dlaczego? Przecież to ich stolica<oj, chyba się mylę...> Ale nie słyszałem też o Dark Iron. A co do stronnictw to jest to tylko w teorii, bo w WoW nie ma takiego podziału...

Footman
Wiadomość [#111]: 07.05.2008 o 16:59

Konto skasowane

W WoW jest taki podział. Muszę wszystko pisać? No dobrze, ale skrócona wersja. Gnomy nie brały udziału w trzeciej wojnie, ponieważ walczyły ze stroggami w swojej stolicy. Niestety przegrywały. W akcie desperacji król gnomów kazał wypuścić do miasta... radioaktywne? opary. Niestety stroggom niezbyt w/w opary zaszkodziły, natomiast wiele z gnomów oszalało pod ich wpływem. Wiele gnomów uciekło do Ironforge, ale wiele pozostało w Gnomeregan biorąc swoich zdrowych braci za stroggi, a stroggi za swoich przyjaciół. Zarażone gnomy maja zieloną skórę.

Dark Iron... nie kojarzę dokładnie ich historii, ale ogólnie jest to wygnany odłam rasy krasnoludów, swoją stolicę mają w... jak się nazywała ta góra? Pomiędzy Burning steeps, a Searing costam.

Podziały te występują w wow, po prostu "złe" odłamy są niegrywalne. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem.

Malygos
Wiadomość [#112]: 07.05.2008 o 17:13

Konto skasowane

Dark Iron, podczas wojny trzech młotów przywołał Ragnarosa do świata, i nie strogii, tylko troggi.

Fenrir
Wiadomość [#113]: 07.05.2008 o 21:04

Konto skasowane

Aha. Historię Gnomów z trzeciej wojny czytałem ale albo przeoczyłem tę wzmiankę o spaczeniu albo poprostu tam jej nie było. Mimo wszystko dzięki za wyjaśnienie i sorki za fatygę. A co do niegrywalnych odłamów, to są w WoWie orkowie Czarnej Skały? No dobra może koniec tego offtopu. Sorki za ten cały spam

Footman
Wiadomość [#114]: 07.05.2008 o 21:29

Konto skasowane

Malygos napisał
Dark Iron, podczas wojny trzech młotów przywołał Ragnarosa do świata, i nie strogii, tylko troggi.

Jeee tam :P

@Up

Tak są Orkowie czarnej skały, wyglądają jak zwykli Orkowie, ale można ich zabijać smiley.gif

EDIT: @Down

Nazwałbym go zielono-brązowym.

[Edycja Footman - 08.05.2008 o 23:28]

Malygos
Wiadomość [#115]: 08.05.2008 o 16:12

Konto skasowane

Są też takiego popielatego koloru.

Ilidanek
Wiadomość [#116]: 20.05.2008 o 07:46

Konto skasowane

Mówicie co chcecie ale ja myśle że warcraft 4 jak wyjdzie to mój komp nie pociagnie bo taki będzie piękny.biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

[Edycja Ilidanek - 20.05.2008 o 07:46]

Arbooz
Wiadomość [#117]: 20.05.2008 o 10:42

Konto skasowane

Jak w4 wyjdzie to kompy będą w kiblach nawet instalowane xP

-Zasady? Jakie zasady? Jestem Chaosem!
-Który był na początku?
-Tak!
-Stwórca i Niszczyciel?
-Zgadza się!
-Na pozór skomplikowane, na pozór niezawierające wzorców zachowanie, które ma jednak proste, deterministyczne wyjaśnienie i jest kluczem do nowych poziomów zrozumienia wielowymiarowego wszechświata?
-Lepiej w to uwierz... Co takiego?
-Trzeba iść z duchem czasu, mój panie!

OWNED!tongue.gif
NarutoPOL
Wiadomość [#118]: 23.05.2008 o 21:25

Konto skasowane

JESLI CHODZI O RASY-w w3 wedlug mnie tylko nieumrli sa zli resztajest dobra chyba pamietacie koniec klasycznej wersji nie? WARCRAFT IV- mysle ze powinien wyjsc wczesniej, fabula....gdybym byl programista to bym im wymyslil jakas mam cala w glowie ulazana wlasna fabule

a tak wogole to pomyslow na kampanie jest duzo trzeba tylko wszystkie zebrac i polaczyc je w calosc.beerchug.gif

podsumujac: WEDLUG MNIE WARCRAFT IV POWINNO WYJSC NIEDLUGO, PRZECIEZ KAMPANIA MOZE SIE ROZWIJAC W NIESKONCZONOSC
A ZNAJAC DZISIEJSZA TECHNOLOGIE GRAFIKA BYLABY 100 RAZY LEPSZA NIZ W W3biggthumpup.gif

Lerajas
Wiadomość [#119]: 02.07.2008 o 23:20

Konto skasowane

Jak to? Nieumarli są źli? Przecież są jeszcze tzw Forsaken, czyli nieumarli wyzwoleni spod panowania LK

Silverin
Wiadomość [#120]: 03.07.2008 o 03:07

Konto skasowane

Którzy kombinują jak zrobić swoją własną plagę i zabić dużo rzeczy, co pod zło mimo wszystko podpiąć trzeba tongue.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
REKLAMA
Strona 6 z 9.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :