Dziś jest: Niedziela, 20 października 2019, godzina 00:34
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: 25 czerwiec - Ladder reset

Chester211
Wiadomość [#1]: 21.06.2007 o 11:31

Konto skasowane

No i stało się! 25 czerwca(poniedziałek) reset drabinki ;)
trzeba będzie zainstalować D2 ponownie biggrin.gif jak myślicie? wyjdzie kolejny patch z okazji resetu, jak to zawsze miało miejsce wcześniej? ;)

duzymistrz
Wiadomość [#2]: 21.06.2007 o 11:39

Konto skasowane

tja a cos ty myslal ;o co oni beda robili przez 4h poza przeniesieniem baz ;o

DonMateo
Wiadomość [#3]: 21.06.2007 o 11:42

Konto skasowane

bez patcha to reset nie ma sensu... a tak, to bynajmnie bedzie można pograc jakies 3, 4 miechy na "normalnym bn" (bez lagow itp.)

A tak btw: czytałem o resetach laddera, ale nie znalazlem odpowiedzi na moje 1 pytanko(może byłem zaspany, bo to forum lubie czytać wieczorami biggrin.gif). Mianowicie: Czy itemki da sie przenieść z non ladder na ladder?? Chyba nie, ale pewny nie jestem. Utwierdźcie mnie w tym przkonaniu grins.gif

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Yoshi
Wiadomość [#4]: 21.06.2007 o 11:50

Konto skasowane

DonMateo - Nie da sie nic przeniesc. I dzieki Bogu smiley.gif

Nowy patch MUSI byc! W koncu po cos byly te tematy na forum blizza "Co zmienic w d2"!

btw. niedawno przesiadlem sie na monitor LCD, ktory jest panoramiczny... Uruchomie u siebie diabla? (pytam bo jakies 3 dni temu zwolnilem sobie miejsce na dysku wyrzucajac go, a tu taka niespodzianka ;d)

[Edycja - Yoshi w 21-06-2007 o 11:53]

DonMateo
Wiadomość [#5]: 21.06.2007 o 12:14

Konto skasowane

sad.gif Więc mój mega super, hiper, gosu pal hammer(^_^) będzie do niczego sad.gif heh...
No trudno... trzeba będzie ciupać od nowa.... Ale w sumie, to i tak dobrze, bo bynajmniej itemki nie będa znikać
Fajnie będzie też popatrzeć na drabinke laddera, gdzie z początku będa same 10-20lvl-owe postacie potluczony.gif

ups... troche sie rozgadałem :blahblah: Sry za offtopa

[Edycja - DonMateo w 21-06-2007 o 12:14]

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
TrangOul
Wiadomość [#6]: 21.06.2007 o 15:35

Konto skasowane

Wracałem dzisiaj do domu i spotkałem kilku chłopaków rozmawiąjących o resecie Diablo. Myślałem, że wkręcają jakiegoś noobka, a tu proszę! smiley.gif

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
Robson
Wiadomość [#7]: 21.06.2007 o 17:33

Konto skasowane

Dyskusja nt. resetu w przyklejonym temacie http://forum.battlenet(...)ID=20081 . Ten zatem zamykam.

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :