Dziś jest: Niedziela, 17 listopada 2019, godzina 19:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Replay - HELP!

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   >   >>     Ostatnia
Jedr200
Wiadomość [#101]: 23.03.2008 o 13:48

Konto skasowane

LordArchimonde tak z ciekawosci ktory masz level?? I jaka grasz rasaconfused.gif

Bardzo fajny rep Tajor ;) I bardzo ciekawa taktyka, zastanawia mnie tylko czy nigdy cie nikt nie zrushowal... bo dlugo miales tlyko jedengo hero xD. A poza tym z niezlym camperem grales chyba jeszcze lepszym niz ja :P Tylko twoje apm nie bylo za wysokie (chociaz jego bylo dwa razy nizsze) ^^

Jesli chcesz pomoc wejdz tu --> http://www.youtube.com/watc(...)nel_page

"Under The Bridge"
"Give It Away"
"Power Of The Equality"

PT Boat on the way of Havanna
I used to be a little guy pickin the bannana
Now I'm a guide for the CIA
Hooray for the USA

BabY BabY Make me LoCo
BabY BabY Make me MaMb00

YeaH
Tajor
Wiadomość [#102]: 23.03.2008 o 17:39

Konto skasowane

Niemialem wogule koszar na starcie bo wiedzialem ze undead nie zrashuje mnie na starcie biggrin.gif ghule < legowiska + bm a gdy mialby juz licha ja mam wtedy riderow lub jak tam wiwerny . Szczerze to pierwszy raz zagralem bez koszar i siepaczy , normalnie tez nikt undeadem nie masowalby wiez T_T i nie stawial ich przed bazą :/
A apm mam male bo nie ciskam na chamca na starcie gry ^^ ja klikam gdy jest walka a nie 100 razy w jedno miejsce gdzie ma wyjsc moj boh biggrin.gif

Undead > Ork for me
Tower Rush > ja orc , ja elf
Rush AoW'em > ja elf

Orc > Elf smiley.gif))
Jedr200
Wiadomość [#103]: 23.03.2008 o 18:30

Konto skasowane

No wlasie zawsze zastanawiam sie jak ktos moze miec apm 250 ..? Ja mam zazwyczaj cos kolo 70-80-90, ale nigdy sie nie bawie punktami zbornymi smiley.gif ale 250 to naprawde duzo, ja wydaje polecenia prawie caly czas xD

Przed chwila ogladalem rep jakiegos pro orca chyba grubbego i zrobil prawie to samo co ty smiley.gif musz kiedys sprobowac ^^. Zastanawiam sie tylko czemu grubby (i nie tylko) rzadko, a prawie nigdy, nie uzywa taurenow ? Znachorow to juz wogole, czasami szmaanow ale generalie na kazda rase raiderzy + grunty + pasterze duchow + hero. Hero zazwyczaj roznych wybieraja w przypadku orca ale jezeli chodzi o wojsko to "prawie" zawsze to samo. Acha no i grubby czesto batkow jeszcze uzywa no i kodo oczywiscie ale reszty wogole wytlumaczy mi to ktos? Od razu mowie ze ogladnalem ok. 150-200 repow grubbego i innych pro ocow smiley.gif

"Under The Bridge"
"Give It Away"
"Power Of The Equality"

Hooray for the USA

BabY BabY Make me LoCo
BabY BabY Make me MaMb00

YeaH
Tajor
Wiadomość [#104]: 23.03.2008 o 18:50

Konto skasowane

Taurenow sie nie uzywa bo po :
1. Za dlugo do nich sie idzie
2. Koszty
3. w 1v1 niema czasu na ostatnie " bosowe" jednostki
4. Dośc wolna jednostka
Znachorow ja uzywam smiley.gif szczegulnie na elfa stawiam pare pulapek statycznych , a potem zaczyna sie elfia zeźźź XD
Szamanow rzadko sie używa bo każda rasa ma dispell na ich bloodrage lecz uzywa sie po to aby wlasnie nimi dispellowac przyzwane jednostki
Spiritwalkerów używa sie bo maja dispell obszarowy + zamiana w postac " duszka " + wieź duchów która daje sporą potęge wraz z riderami
Riderzy są używani przez to że mają siatke i są szybcy smiley.gif
Gruntów ja stosuje na huma czasem zmasuje ich + katapulty + spiritwalkerzy . Dlaczego mass gruntów ? Odpowiedz jest dla mnie prosta :
1. nie trace golda na bestiarnie
2. mają więcej hp niz riderzy i wytrzymają dłużej na polu bitwy blokując dojścia do katapult niż riderzy

Undead > Ork for me
Rush AoW'em > ja elf

Orc > Elf smiley.gif))
Jedr200
Wiadomość [#105]: 23.03.2008 o 19:34

Konto skasowane

Orcowie to jest naprawde fajna rasa z kontra na wszystko :P Wlasnie dlatego zaczalem nimi grac... UD robi sie nudne po czasie bo zeby cos slwniesc do gry trzbea czekac dlugo zalezy od taktyki tier2 pozniej tier3... innymi slowy mowiac ud mozna rushowac na wszystkie sposoby smiley.gif UD jest dobre ale tlyko wtedy kiedy sie rozkreci ... Natomist orcowie to bardzo fajna rasa ktora jest zmuszona do ataku od pierwszych minut... i jednostki sa bardzo silne nie padaja tak jak ghule... Ja bardzo czesto uzywam gruntow bo z upem w koszarach + scrollem szybkosci to bardzo dobre jednostki. Ogolnie wedlug mnie orc to najciekawsza rasa, nie powiem ze najlepsza bo war3 ma doskonale zbalansowane rasy xD I nieprawda jest ze UD ma najlepszych hero (przynajmniej wedlug mnie) Coilnova rzczywiscie kosi hero ale BM+SH oraz FS+TC to zesawy bohaterow ktore wedlug mnie sa porownywalne do Licha+DK

"Under The Bridge"
"Give It Away"
"Power Of The Equality"

Hooray for the USA

BabY BabY Make me LoCo
BabY BabY Make me MaMb00

YeaH
Berig
Wiadomość [#106]: 24.03.2008 o 08:20

Konto skasowane

Tajor napisał
Taurenow sie nie uzywa bo po :
1. Za dlugo do nich sie idzie
2. Koszty
3. w 1v1 niema czasu na ostatnie " bosowe" jednostki
4. Dośc wolna jednostka
Znachorow ja uzywam smiley.gif szczegulnie na elfa stawiam pare pulapek statycznych , a potem zaczyna sie elfia zeźźź XD
Szamanow rzadko sie używa bo każda rasa ma dispell na ich bloodrage lecz uzywa sie po to aby wlasnie nimi dispellowac przyzwane jednostki
Spiritwalkerów używa sie bo maja dispell obszarowy + zamiana w postac " duszka " + wieź duchów która daje sporą potęge wraz z riderami
Riderzy są używani przez to że mają siatke i są szybcy smiley.gif
Gruntów ja stosuje na huma czasem zmasuje ich + katapulty + spiritwalkerzy . Dlaczego mass gruntów ? Odpowiedz jest dla mnie prosta :
1. nie trace golda na bestiarnie
2. mają więcej hp niz riderzy i wytrzymają dłużej na polu bitwy blokując dojścia do katapult niż riderzy

Grunty powstrzymaja takze hawki ... Jest taka zasada: zanim napiszesz pomysl ... Bestiarnia to podstawowy budynek orca. Ridy maja siec - lapanie uciekających czy wiele roznych innych zastosowan. Co do taurenow - w niektorych przypadkach sa uzyteczni, np. w przypadku massu ze srednim armorem (fiendy, sb) ... Tutaj co prawda sa grunty, ale tauren ma 3x wieksze dmg. Pamietam, ze ostatnio zrobilem taurenow 2 miesiące temu tongue.gif

Czekamy na WarCraft IV ...
LordArhimonde
Wiadomość [#107]: 24.03.2008 o 10:11

Konto skasowane

Jedr200 napisał
LordArchimonde tak z ciekawosci ktory masz level?? I jaka grasz rasaconfused.gif

A dlaczego sam nie sprawdzisz?
Wrzuć mnie na friendów to zobaczysz.
Mój nick na bnecie - LordArchimond(e) (nie pamiętam dokładniebiggrin.gif )
I gram głównie orkami na mapie Zatoka przemytników (prawie samym herosem).
Jeszcze nikt mnie tam nie pokonał biggrin.gif.

[Edycja LordArhimonde - 24.03.2008 o 10:12]

Tajor
Wiadomość [#108]: 24.03.2008 o 10:41

Konto skasowane

Berig ja pomyslalem jak to napisalem ... a wyjasnij mi jak GRUNTY MOGA POWSTRZYMAC HAWKI ? skoro najczesciej z hawkami leca gryfy a jakos niewidzialem u grunta siatki lub innych bajerow na latajace jednostki T_T

Bestiarnia jest podstawowym budynkiem lecz grunty lepiej blokuja jednostki ludzi < ofc jesli ludz zagra czarki + heal + mk + am + sb > bo ma sie ich mass + 5 -6 katapult + scroll of speed = przyblokowanie ludzi i zabicie wszystkich czarodziejow katapultami

[Edycja Tajor - 24.03.2008 o 10:45]

Undead > Ork for me
Rush AoW'em > ja elf

Orc > Elf smiley.gif))
Berig
Wiadomość [#109]: 24.03.2008 o 21:52

Konto skasowane

To byla IRONIA ... Nie znasz taktyki harras hawkami na t2 ? ... tongue.gif Bez dobrego scoutu nie bedziesz wiedzial co robi hum ... Niby casterow, niby masz katy + grunty, przylatują gryfy ... i gg !

Tajor
Wiadomość [#110]: 24.03.2008 o 23:08

Konto skasowane

znam dlatego chyba kazdy wie zeby scoutowac co nie ? bm gdy ma 3 lvl leci sie na scout lub atak ubija sie chlopow lub ranne jednostki no chyba ze ma towery a w miedzyczasie cc sh do 3 lvl podajrze .
Lecz gdy ma sie fs to chcac czy nie chcac wyrusza sie wilkami na zwiad
Ewentualnoscia do tego jest odsloniecie terenu poprzez uzycie Odslaniania za 50 golda o ile takowe laboratorium goblinow jest na mapie < o ile tak to sie nazywa >

Undead > Ork for me
Rush AoW'em > ja elf

Orc > Elf smiley.gif))
maestrino
Wiadomość [#111]: 24.03.2008 o 23:27

Konto skasowane

Tajor miło widzieć cię na forum, ale radzę najpierw nauczyć się grać. Berig dobrze powiedział, nie sztuką jest ownować na bitwach, sztuką jest powstrzymanie przeciwnika. Bestiarnia to podstawa, fundament, kolumna wspierająca i nie wiem jakich jeszcze elementów architektonicznych mam użyc, aby określić, że bestiarnia to najważniejszy budynek orca. Widzę, że nie oglądałeś dużo repów grubbego, on zawsze na samym początku robi tylko 2, max 3 grunty i szybko techuje do ridów/wiv ew. batów. Klasyfikując za bestiarnią oczywiście jest spirit lodge, ale to inna sprawa. Trolle byłyby przydatne na elfa, gdyby elf nie robił MASS talons. Mass wards<mass talons. My postawimy znaki i stracimy masę many, bo przecież mija trochę czasu zanim zestunujemy talony. No i mass gruntów na Huma, n/c. Radzę poczytać poradnik. Na huma na mniejszą ilość casterów riders+shams, na większą riders+SW.

Edit:
Taureny to najcięższe jednostki orca i gdy gra się przedłuża, a przeciwnik nie robi żadnego air to stawiając totem i robiąc 2 - 3 taureny bardzo polepszymy swoją armię (dodajmy do tego np. w stracie na huma: TC z aurą na 2lvl + shamy na masterze z bloodrage to mamy niezłego kopa do attack speeda).

Edit2:

Jedr200 napisał
Orcowie to jest naprawde fajna rasa z kontra na wszystko :P Wlasnie dlatego zaczalem nimi grac... UD robi sie nudne po czasie bo zeby cos slwniesc do gry trzbea czekac dlugo zalezy od taktyki tier2 pozniej tier3... innymi slowy mowiac ud mozna rushowac na wszystkie sposoby smiley.gif UD jest dobre ale tlyko wtedy kiedy sie rozkreci ... Natomist orcowie to bardzo fajna rasa ktora jest zmuszona do ataku od pierwszych minut... i jednostki sa bardzo silne nie padaja tak jak ghule... Ja bardzo czesto uzywam gruntow bo z upem w koszarach + scrollem szybkosci to bardzo dobre jednostki. Ogolnie wedlug mnie orc to najciekawsza rasa, nie powiem ze najlepsza bo war3 ma doskonale zbalansowane rasy xD I nieprawda jest ze UD ma najlepszych hero (przynajmniej wedlug mnie) Coilnova rzczywiscie kosi hero ale BM+SH oraz FS+TC to zesawy bohaterow ktore wedlug mnie sa porownywalne do Licha+DK

FS+TC i BM+SH vs. coilnova+swarm/sleep? UD się rokręca tylko na t2/3? Mało grałeś UD, bardzo mało. Ghoule to znakomite jednostki na t1/2, rushujemy, creepujemy z DK, a i częściej bez, na każdą rasę. FS pada od coilnovy w parę sekund, jeszcze do tego stun, a jak BM to pył i triple-hero-nuke. Jedyne dobre spelle orkowych herosów vs. UD to hex i stomp. Potęga orc>UD leży w jednostkach, a nie hero :/ Wivy i baty to kontra vs. destro, ale jak orc nie będzie miał SW, a UD będzie grał na necro to bye bye orc.

[Edycja maestrino - 24.03.2008 o 23:42]

LoL referral link
Tajor
Wiadomość [#112]: 25.03.2008 o 13:48

Konto skasowane

Maestrino masz racje :P

Przeważnie to gram elfem niż orkiem z tąd moja nie wiedza .
A mam pytanie co zrobic orkiem gdy elf zagra KOTG <podajrze tak to sie pisze > z archerkami ? Bo ostatnio sie z takim spotkalem i mnie troche poobijal i przegralem :/

Undead > Ork for me
Rush AoW'em > ja elf

Orc > Elf smiley.gif))
Berig
Wiadomość [#113]: 25.03.2008 o 18:28

Konto skasowane

Rozumiem, ze archy tylko w early game ... To samo co na dh + archy, czyli bm + grunty ... standardzik tongue.gif Raz z czyms takim sie spotkalem i doszlo do sytuacji, ze musialem go bic peonami (w mojej bazie, po zjechaniu burkow) biggrin.gif Zadzialac - zadziałało, ale to taka dygresja ...

I jak ci KotG zlapie grunta/hero korzeniami to nie zostawiaj go ... Bron jak sie da tongue.gif

maestrino
Wiadomość [#114]: 11.04.2008 o 14:49

Konto skasowane

@Tajor

Grałem 3 rasami, nie grałem tylko humem, bo cosik skomplikowany jest. Na KotG + archy to BM + grunty j.w. ale trza szybko zjechać elfa. Na focusowanie gruntów z korzeniami polecam otoczenie strażnika resztą gruntów i atak z WW. Szybko padnie.

Replayowy debiut:

http://rapidshare.com/files/106623527/Replay_hum_buuu.w3g.html

To się nazywa Tower Rush smiley.gif Przewińcie jeżeli było: rozwalanie farm, raxów, zero micro, noobstwo itp. smiley.gif to moja trzecia gra Humem smiley.gif

LoL referral link
monter
Wiadomość [#115]: 16.05.2008 o 14:47

Konto skasowane

Lord Archimonde - żal, nie doradzaj jak nie masz pojęcia o czym mówisz.

//a ty popatrz na date dodania ostatniego posta, bo sie rozstaniesz z tym forum i to szybko.

[Edycja Olos - 17.05.2008 o 20:22]

Berig
Wiadomość [#116]: 17.05.2008 o 14:44

Konto skasowane

Maestrino ... Wstawiaj repki na replays.pl, bo z tym Twoim Rapidshare są same problemy ...

NewBie_PL
Wiadomość [#117]: 15.06.2008 o 12:58

Konto skasowane

http://replays.pl/replay/50335

moja druga walka ludzmi z osoba która rozegrała swoja rasa ponad 300 pojedynków jakies uwagi błedy ? dopiero zaczynam grac ludzmi i jestem ciekawe waszej opini bo przeciwnik łatwy raczej nie był

ZiomalZiomal
Wiadomość [#118]: 15.06.2008 o 20:38

Konto skasowane

Przeciwnik był żałosny, nie wiem jak można mieć tyle gier i tak ssać biggrin.gif. No więc moje uwagi takie: obaj beznadziejnie creepowaliście, słabe micro i macro. Twój start był wyjątkowo koszmarny, obejrzyj jakiegoś pr0 repka żeby wiedzieć co robić przez pierwsze 5 minut.

NewBie_PL
Wiadomość [#119]: 16.06.2008 o 13:44

Konto skasowane

ok dzieki za uwage popracuje nad tym i wrzuce niebawem repa to zobaczysz czyjest poprawasmiley.gif

Luniak
Wiadomość [#120]: 18.06.2008 o 17:32

Konto skasowane

http://replays.pl/replay/50404

Moja druga DotA. Proszę o ocenę co zrobiłem źle, co dobrze itp.

REKLAMA
Strona 6 z 10.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :