Dziś jest: Poniedziałek, 19 sierpnia 2019, godzina 22:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Replay - HELP!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Berig
Wiadomość [#81]: 15.02.2008 o 15:08

Konto skasowane

To bym cie złapał gargami ... ;/

O jakim combo mowisz ?

Czekamy na WarCraft IV ...
Przemo770
Wiadomość [#82]: 16.02.2008 o 14:31

Konto skasowane

Nie pamiętam nazw skilli ale to był pierwszy i drugi.Nawet w poradniku ud było napisane ,że panda jeździ gargi.

Berig
Wiadomość [#83]: 16.02.2008 o 15:25

Konto skasowane

Siła pandy zalezy od lvl. A na 1 oddech zadaje bodajze 75 czy 100 dmg ... smiley.gif

Przemo770
Wiadomość [#84]: 16.02.2008 o 19:02

Konto skasowane

Ale jak pierw użyjesz drugiego skilla a potem 1 to masz combo i sporo więcej dmg.

Berig
Wiadomość [#85]: 17.02.2008 o 09:06

Konto skasowane

Na pierwszym lvl (sprawdzone) oddech zadaje 65 dmg, przy pijackich oparach delikwent pali sie 5 sekund za 8/s. Daje nam to lącznie 105 dmg.

Proponuje uciąc rozmowe i klocic sie na priv, bo rozmowa zeszła na inny tor ^^

Mikiss
Wiadomość [#86]: 27.02.2008 o 12:22

Konto skasowane

Replay - grałem orkiem - Mikiss
Po obejrzeniu zauważyłem, że za późno zrobiłem Expa i nie zrobiłem 2 Koszar :/
Teraz kolej na was:
...

Berig
Wiadomość [#87]: 27.02.2008 o 15:06

Konto skasowane

Początek zawaliłes ... Jak sie rozbudowac poszukaj na forum (dzial: pomoc albo poradniki i strategie) ..

VS NE bierze sie BMa ... Pocreepisz, kupisz kule i mozesz bezproblemowo kasowac dry ... Drugi hero najlepiej TC, chociaz panda tez jest niezla. Nie bój sie creepa. Nie jest taki silny jak sie wydaje. Pamietaj o sprawdzaniu tego co ma przeciwnik (scout), ten nie mial nic w bazie. Bierzesz 6 wiwek i uderzasz. Załatwiasz ogniki i koles zostaje bez drewna. Ja masz ridy/wiwy to nie wal na chama w hero, ktory i tak niewiele szkod wyrządzi (tutaj warden na 1lvl), celuj w dry ...

Ja na bears + dry gram wiwy + ridy (hero BM i TC, potem ew. panda) ... mozna tez ridy + trolle (patrz poradnik dla ORCa) ...

Mikiss
Wiadomość [#88]: 27.02.2008 o 17:12

Konto skasowane

Berig napisał
Początek zawaliłes ... Jak sie rozbudowac poszukaj na forum (dzial: pomoc albo poradniki i strategie) ..

Ale co głównie zrobiłem źle?

Berig
Wiadomość [#89]: 27.02.2008 o 19:54

Konto skasowane

Nie buduje sie tak szybko koszar ... A legowisko powiniennes stawiac jak altar jest ukonczony w 300/900 smiley.gif Zabuduj sie tak aby przeciwnik mial jak najwiekszy problem z dostaniem sie do peonów. Tylko nie zablokuj samego siebie ^^ Szybciej rob expa. Jest nawet zalecane, aby od razu po załatwieniu creepa podstawic peona i budowac ^^

Olos
Wiadomość [#90]: 08.03.2008 o 20:34

Konto skasowane

Dostałem od orca, on miał 4 krtotnie wyższy lvl niż ja (18, a ja 4). GRało mi sie dobrze, ale powiadają że orc>und, a dodać doświadczenie w grze wyszło co wyszło, co mógłbym zrobić, gdy trafiie na podobnego orka? http://replays.pl/replay/47211 link do repa, troche kaleczyłem english gdyż sie śpieszyłem zawsze. Głównie skupiłem sie na obronie, gdyż chciałem go wykończyć poprzez wybijanie jednostek, tak jak szamanów w którymś momencie, zero scouta też wiem, a coś jeszcze??

[Edycja Olos - 08.03.2008 o 20:36]

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Berig
Wiadomość [#91]: 08.03.2008 o 21:57

Konto skasowane

Szybciej techuj ! U UDa to priorytet. Na grunty nie robi sie fiendów. Mogles go zalac masą ghuli i gg (miales 2000 golda), lepsze to niz fiendy. Bylo trzeba zrobi 2x rzeznia i przymassowac destro (nie mial zadnego aa). Jak rozwalisz mu wojo i zostanie polzywy hero to kontruj, a nie czekaj, az wroci z taurenami ... Wiecej creepa. Jak widziales, ze dk nic nie uratuje to bylo trzeba puscic pyłek. Nova lichem i papa ...

maestrino
Wiadomość [#92]: 09.03.2008 o 16:28

Konto skasowane

Ja na bears + dry gram wiwy + ridy (hero BM i TC, potem ew. panda) ... mozna tez ridy + trolle (patrz poradnik dla ORCa) ...

TC na dry+bears suck a lot. Jak scoutując widzicie 2 Drzewce wiedzy, od razu róbcie SH. TC tylko na talony. Panda to najgorszy i nagłupszy pomysł na elfa. Czemu? Combo pandy ma za mały łączny dmg w stosunku do hp miśków i do tego dry n/c. Już lepiej wziąć nagę.

LoL referral link
szuru
Wiadomość [#93]: 09.03.2008 o 17:09

Konto skasowane

Mam do was prośbe ,gram juz tyle czasu w warcraft 3 frozen thorne i mam straszne problemy z pokonaniem komputera latwego na zakrytej mapie wygralem 3 z 8 ale z mapo odkryto wygrywam częsciej powiedzcie moje błędy i jak robic to dobrze o to link do mojego kolejenego przegranego pojedynku POMOCY
http://www.wrzuta.pl/pliki/(...)rcraft_3

zapomnialem o to moje gg wrazie czego ;] 3051677

Tajor
Wiadomość [#94]: 21.03.2008 o 14:10

Konto skasowane

Moim zdaniem to :
- za pozno sklep
- patrz gdzie budujesz legowiska < zwlaszcza te 2 gdzie je stawiles T_T >
- jak twoj przeciwnik wysunol na przód legowisko to zniszcz ! ono nie ma pancerza budynku ...
- atakowane peony wsadzaj do legowisk a nie z full hp
- nieuzywaj potiona ktory regeneruje zycie jesli jednostka jest lub bedzie atakowana T_T bo wtedy potion nie zadziala
- radzilbym odwiedzenia dzialu z taktykami bo na orka gra sie rider + spirit walkerzy + bm + sh
- kupuj POTIONY drugiemu bohaterowi
- jak widzisz ze kolo campuje to buduj ze 2 katapulty one nie dosc ze zniszcza wieze to skutecznie zabija riderow i inne jednostki
- staraj sie nie zapominac o jednostkach np rider ktory se zostal kolo taverny 37 hp latwy cel . A jak masz z tym problem to porob sobie oddzialy za pomoca ctrl + liczba np ctrl + 1 itp
- jak widzisz ze ktos siedzi w bazie to nie atakuj go tylko idz se creepuj
- jak juz kupiles pyl ujawnienia to wez go urzywaj odsloni ci to bma i pokaze ktory jest prawdziwy
PS niejestem PROsem ale wiem jak sie budowac orkiem smiley.gif nie oglondalem do konca repa bo juz mi sie zal zrobilo e przegrales z taka lama :/

Undead > Ork for me
Tower Rush > ja orc , ja elf
Rush AoW'em > ja elf

Orc > Elf smiley.gif))
Przemo770
Wiadomość [#95]: 21.03.2008 o 17:08

Konto skasowane

Berig napisał
Na grunty nie robi sie fiendów.

Może nie powinienem ale po co wprowadzać ludzi w błąd?Fiendy>ghule vs orc.Tak jak powiadają to moi koledzy pro :P
Ghul ma za mało hp i za mały atak żeby tłuc się z gruntem.Wystarczy ,że orc jest po lekkim creepie to ubije kilka twych ghuli(jeśli to jest fs to ma chaine i gg)i ma lvlup wiem z własnego doświadczenia gdy gram orc.

LordArhimonde
Wiadomość [#96]: 21.03.2008 o 17:22

Konto skasowane

Dodam jeszcze, że za późno wojenny młyn.
Bez sensu brak badań w młynie i upgradowania magów.
A o fortecy to Duch Święty ma pamiętać?
Na twoim miejscu zamiast pasterzy duchów to szamanów mistrzów, maksymalna rozbudowa w młynie.
Nie wódz taurenów...
Wróżbita, albo lepiej łowca cieni.
Trzeba było zrobić armię wiwern i zarąbać kolesia nimi.
Nie rozwaliłby ich wodzem taurenów, ani mistrzem ostrzy i z powodu możliwości takiej strategii wroga wódz taurenów do dupy (prawdę mówiąc to mistrz ostrzy na coś się przydał).
Dałeś umieścić znak oka (czy coś takiego) w bazie...
Trzeba było ostrzelać miejsca, w których mogłoby być, albo sprawdzić pyłem ujawnienia...
Nie wal małymi armijkami.
Najlepiej rozbudować się jak się da i rąbać go ogromnymi grupami.
Finałowa bitwa?!
Coś ty!
Trzeba było zbadać przed tym co się da!
To tyle zauważonych błędów.biggthumpup.gif
Nawet ja (a przyznam, że jestem nowicjuszem) nie popełniłbym części tych błędów...potluczony.gif

Jedr200
Wiadomość [#97]: 22.03.2008 o 13:44

Konto skasowane

LordArchimonde, wzorowalem sie na grubbym... to stad psterze duchow i bm. TC to rzeczywiscie blad ale ja lepiej gram ud... po prostu mi sie znudzili i zaczalem grac orciem. Wiwerny to byl dobry pomysl. Teraz tez polowe z tych bledow bym nie popelnil. Teraz uwazam ze gdybym gral bardizej ofensywnie to moglbym go pokonac juz na poczatku.. Ale rzeczywiscie do tego bylby mi potzrzebny sh. smiley.gif jak na razie orcami mam rozegranych ok. 30 kilku gier w tym o 5 wiecej zwyciestw niz porazek. Rozwalil bym go gdyby sie czesciej ruszal z bazy ale on gromadzil armie i stad przegrana...

LordArhimonde napisał
Bez sensu brak badań w młynie i upgradowania magów.

A uwazasz ze jezeli bym inwestowal w upgrady to polepszylo by to obrazenia badz pancerz pasterzy duchow i szmaanow... Nie. Od tego sa ulepszenie stopnia magow smiley.gif

[Edycja Jedr200 - 22.03.2008 o 13:52]

LordArhimonde napisał
Dodam jeszcze, że za późno wojenny młyn.

Moja taktyka polegala na tym zeby jak najszybciej dojsc do raiderow i pasterzy duchow szkoda mi bylo kasy na mlyn we wczesniejszym etapie gry. Przewage wojska mialem bardzo duza.. ale on siedzial w bazei otoczony wiezami a ja nie potrafilem sobie z tym poradzic... (jak to powiedzial Grubby : "Waste of money")

[Edycja Jedr200 - 22.03.2008 o 13:56]

I zwalilem sprawe z kopalnia smiley.gif

[Edycja Jedr200 - 22.03.2008 o 13:58]

LordArhimonde napisał
Nie wal małymi armijkami.

No to juz mnie rozbawiles... no comment... Ogladnij chociaz jeden replay pro orca, jezeli chodzi o ta rase to jedynym sposobem na wygrana jest atak (chociaz moj przeciwnik sie bronil, ale to ja spieprzylem sprawe). Moj blad wlanie na tym polegal ze nie rozwalilem go wtedy kiedy mialem przewage...

Dzieki Tajor za bledy ogladnalem kolejne 5 razy (lol) xD i poczytalem troche forum, ogladnalem kolejne 100 repow grubby'ego i juz wiem wiecej na temat orcow. A jezlei chodzi o legowisko to chcialem je rozwalic ale balem sie troche o wojsko bo mial kilka wiez... wydawalo mi sie ze wyjde na strate ^^. Teraz bym zniszczyl spokojnie, juz wiem mniej wiecej na czym polegaly moje bledy ;P

Natomiast LordArchimonde, prosze cie nie komentuj rzeczy na ktorych sie po prostu nie znasz... nie lubie byc poprawiany przez kogos kto tak naprawde nie zna sie na rzeczy smiley.gif.

[Edycja Jedr200 - 22.03.2008 o 17:06]

[Edycja Jedr200 - 22.03.2008 o 17:09]

Jesli chcesz pomoc wejdz tu --> http://www.youtube.com/watc(...)nel_page

"Under The Bridge"
"Give It Away"
"Power Of The Equality"

PT Boat on the way of Havanna
I used to be a little guy pickin the bannana
Now I'm a guide for the CIA
Hooray for the USA

BabY BabY Make me LoCo
BabY BabY Make me MaMb00

YeaH
zmija89
Wiadomość [#98]: 22.03.2008 o 14:54

Konto skasowane

tak wracajac do ktoregos posta, bo zauwazylem ze ten blad czesto sie pojawia , aby wybudowac w tym samym czasie altar i burrow, to burrow stawia sie gdy altar ma 200/900 ale to taki szczegol smiley.gifbiggrin.gif

Tajor
Wiadomość [#99]: 23.03.2008 o 12:32

Konto skasowane

http://replays.pl/replay/47747

O to moja gra z udeadem ... ja bylem iBo.Mat . lecz niestety towery mnie zatrzymaly + chec zniszczenia altara :/ co jeszcze zrabalem ? 67 apm vs 34 i lose T_T co mozna zrobic na fiends + wyrms ?

Acha LordArhimonde nie komentuj osob bo jak sie gra nie mysli sie o tym co MOZNA JESZCZE zrobic by wygrac lecz mysli sie o CO ZROBIC aby wygrac i wtedy wpada sie na glupie pomysly ^^

[Edycja Tajor - 23.03.2008 o 12:42]

Undead > Ork for me
Tower Rush > ja orc , ja elf
Rush AoW'em > ja elf

Orc > Elf smiley.gif))
LordArhimonde
Wiadomość [#100]: 23.03.2008 o 12:56

Konto skasowane

Tajor napisał

Acha LordArhimonde nie komentuj osob bo jak sie gra nie mysli sie o tym co MOZNA JESZCZE zrobic by wygrac lecz mysli sie o CO ZROBIC aby wygrac i wtedy wpada sie na glupie pomysly ^^

A ja właśnie staram się (jak to powiedziałeś) MYŚLEĆ nawet kiedy gram :P.

REKLAMA
Strona 5 z 10.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :