Dziś jest: Wtorek, 25 czerwca 2019, godzina 22:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Replay - HELP!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Berig
Wiadomość [#61]: 06.02.2008 o 15:15

Konto skasowane

Noobem nie jestes, ale w poradniku doomforge'a jest wyrazny nacisk na ten unit:

vsHUM - zastać może jedynie bandę ghuli, idziemy na maina przeciwnika z ghulami
vsORC - szybko uzupełnimy padające ghule, więc ghule powinny przeżyć dłużej, nasi herosi i ghule zadają bardzo przyjemne obrażenia
vsUD - oraz Lich DK DL ghule gargi

Jedynie w przypadku vsNE nie ma nic o gulach, oprocz początku. Cudzyslowiow nie robilem - nie chcialo mi sie smiley.gif

[Edycja Berig - 06.02.2008 o 15:40]

Czekamy na WarCraft IV ...
Przemo770
Wiadomość [#62]: 06.02.2008 o 15:40

Konto skasowane

Ej, a czy widziałeś repy prosów?Tam sie gra prawie zawsze destro.

maestrino
Wiadomość [#63]: 06.02.2008 o 19:46

Konto skasowane

LoL?
Wg mnie to armia UD opiera się głównie na CoilNovie :P
Ej pros :P Na NE destro robisz? Jeśli tak to GL GG smiley.gif
No, a fiendy można na orca robić, ghoule to dobre tanki i miłe obrażenia zadają, ale ja jak w dawnych czasach grałem UD to orc/mirror brałem zawsze fiendy.

[Edycja maestrino - 06.02.2008 o 19:49]

LoL referral link
Berig
Wiadomość [#64]: 06.02.2008 o 19:53

Konto skasowane

Maestrino masz racje, ale coil i nova to nie unity ^^

Repow nie widzialem, bo to co podaje doomforge (ta stronka) jest troche niewygodna w uzyciu ...

Gdyby UD zrobil na mnie (ja NE) desy to bym sie ucieszyl smiley.gif

doominiqs
Wiadomość [#65]: 10.02.2008 o 11:35

Konto skasowane

Berig napisał

Gdyby UD zrobil na mnie (ja NE) desy to bym sie ucieszyl smiley.gif

To co brać na NE? Destro nie bo zrobi draiady, plugastwa nie bo zrobi miśki.. :/ Ostatnio mam straszne problemy z NE.. Jakie jednostki bedą na nich najskuteczniejsze?

Przemo770
Wiadomość [#66]: 10.02.2008 o 12:06

Konto skasowane

A jak ty chcesz jechać misie i dry gulami to gl.Desy sie robi na misie+abo+meatwagons i dry leżą.
A poza tym pomyśl logicznie: desy to jedyny displey ud, więc jakbyś grał bez nich to tak bym ci pojechał w talony że byś się zesrał.Poza tym biesy na ud są beznadziejne, grałem raz z kumplem, on dk i biesy a ja CL żuki i ghule.Jak zrobiłem impale to tylko surround na biesy i padają jeden po drugim.
A poza tym jak kto woli ghule, czy fiendle ,bo jak chcesz grać ghule to tylko na orc jesteś zmuszony robić fiendle(oczywiste ,że grunt>ghul).A jak chcesz grać fiendle to tylko na huma leprze są ghule.
Aha a strona z repkami to www.replays.pl.

[Edycja Przemo770 - 10.02.2008 o 18:10]

doominiqs
Wiadomość [#67]: 10.02.2008 o 20:20

Konto skasowane

Ech no wiem że na miśki trzeba destro, ja komentowałem posta Berig'a. A pozatym to ghule to tylko na dobrego ud i elfa z początku. Na orka i hum ide z biesami na początku a potem to zależy co on robi, ghulami sie nie opłaca bo tylko mu exp zwiekaszam :/ Jak narazie to najgorzej idzie mi z NE zwłaszcza jak nie zdąze zrobić destro a on ma już miski... Ale to niekiedy jest loteria :/ Zauwazyłem, że nad NE można zdobyć przewage zwłaszcza na początku robiąc mass ghul..

Berig
Wiadomość [#68]: 11.02.2008 o 15:05

Konto skasowane

Tak. Najprostszym sposobem na zjechanie NE jest ghul rush. Archer < ghul ... Mając dwie krypty można szybko wyprodukować sporo trupojadów.

Przemo, jak dla mnie branie CL na 1st hero to porażka. Co on niby ma ? Cienkie zuki ? Jedynie impale jest skuteczniejsze. No i ulti. Tylko, ze zdobyć 6 lvl z dużo creepującym graczem jest trudno ...

Nie boj sie uzyć abo na misie, bo są lepsze ... Przemo, załosnymi talonami bys UDa nie pojechał ... :| W poradniku jest napisane, że desy tylko kiedy idzie w MISIE, a nie misie i dry. Fast tech do t3 i abo ... Jesli elf jest wolny to moze wyjsc z gry

Ghule nie dają tak dużo expa jak myślisz. smiley.gif

[Edycja Berig - 11.02.2008 o 15:06]

[Edycja Berig - 11.02.2008 o 15:17]

doominiqs
Wiadomość [#69]: 11.02.2008 o 18:07

Konto skasowane

Przeczytałem jeszcze raz poradnik doomforg'a i tylko dwóch rzeczy nie rozumiem :P Co to sa archerki i orb? W słowniku nie ma...

Berig
Wiadomość [#70]: 11.02.2008 o 19:11

Konto skasowane

Archerki to łuczniczki NE (budujemy w AoW), a orb to kula (np. korupcji u UD) ... smiley.gif

doominiqs
Wiadomość [#71]: 11.02.2008 o 19:36

Konto skasowane

Dzięki ;) Oglądałem parę repków i z tego co widzę to musze popracować nad micro bo to dobry sposób na elfa.. idę trenować.

P.S. Od jakiego gracza UD polecacie ogladac repki?

Yasiek
Wiadomość [#72]: 11.02.2008 o 23:00

Konto skasowane

Lucifer, FoV, Susiria, Sweet. Fury kiedyś był dobry, ale teraz zdziadział i gra jak nubek. Sczerze mówiąc to nawet terror go teraz jedzie jak chce. (nie mówię, że terror jest słaby, bo nie jest, ale kiedyś fury wymiatał...)

Berig
Wiadomość [#73]: 12.02.2008 o 16:04

Konto skasowane

Oglądałem Rocco, ale nie polecam. Chociaż kompletnie wdupił na orca (mapa TR) to jednak z tego repka nauczyłem sie nowego sposobu na creep na tej mapce smiley.gif

Przemo770
Wiadomość [#74]: 12.02.2008 o 16:36

Konto skasowane

Jak nie masz displeya to talony jadą cię jak chcą wycyklonują ci pół armii i wyzabijają po jednej jednostce.Ale sie zrobił offtop.Może przenieśmy tą dyskusje gdzie indziej.Ale dry ci dadzą slowa a misie będą uciekały.Trucizna tak spowolni ,że nie dogonisz za holere driad.Ale ktoś stwierdził,że na ne nie robi się desów -.-A co do CL'a:Impale jest bardzo skuteczne,a żuczki są dobre na fasttech do creepowania.Żuczki to dobry scout na expach, i jak się ktoś nie zorientuje to jako cień.

[Edycja Przemo770 - 12.02.2008 o 16:39]

Berig
Wiadomość [#75]: 12.02.2008 o 18:08

Konto skasowane

Szczególnie wycyklonują aira albo jak dostaną z coila ... ^^ Jeszcze zadnej elf nie zagral na mnie talonami i mysle, ze dobrze robią ...

Przemo770
Wiadomość [#76]: 13.02.2008 o 12:51

Konto skasowane

Aha mam rozumieć że na ne grasz wyrmy albo gargi co?a vs mass to coilem narobisz.Jak grasz gargi to panda je jedzie bez problemu, a jak moge się domyślić z twych postów jesteś zwolennikiem abo, a abo to chyba nie air co?

Berig
Wiadomość [#77]: 13.02.2008 o 14:31

Konto skasowane

Przemo - zdecyduj sie czy idziesz w mass mis i dry czy mass mis i talony, bo nie da sie miec wszystkiego. Na kazdego cos innego ... Wyrmami nie gram, gargi owszem ... Nie wiem jakim cudem panda bez kuli jedzie air, no ale dobra, ja jestem podobno noobem ...

A jesli nie podoba ci sie gra gargami na talony to mozna zrobic wagony ...

Mamy jeszcze skorupe antymagii od banshee ...

[Edycja Berig - 13.02.2008 o 14:32]

Przemo770
Wiadomość [#78]: 13.02.2008 o 17:19

Konto skasowane

Właśnie pokazałeś ,że jesteś noobem, skoro nie wiesz czemu Panda>air.A ja mówię ,że jak NE zagrasz Talony(nie mówiłem w tym momencie o misiach).A bez statuetki nie zrobisz dużo tych skorup.Poza tym uważasz ,że samymi abo pojedziesz ne.Wyśle parę repów które wrzuciłem na replays.pl i zobaczysz czemu Panda>air i czemu ghule się bardziej opłacają na biesy.
Edit:Co do pandy to proszę: http://replays.pl/replay/46353

[Edycja Przemo770 - 13.02.2008 o 17:25]

Berig
Wiadomość [#79]: 14.02.2008 o 17:44

Konto skasowane

Rep zalosny ... Przyklady lamerstwa i braku umiejętnosci. Duzo mi panda zrobi oddechem na na 1 czy 2 (zawsze mam scroll leczenia) ... smiley.gif

Wozy > talony ...

Przemo770
Wiadomość [#80]: 14.02.2008 o 18:01

Konto skasowane

To moja gra jak rzeczywiście byłem noobem a panda Ci zrobi ,bo się stosuje combo.A jak talony miałby mało hp to bym nim sie zamienił w kruka i uciekł.

REKLAMA
Strona 4 z 10.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :