Dziś jest: Poniedziałek, 19 sierpnia 2019, godzina 23:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Replay - HELP!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Condzior
Wiadomość [#41]: 30.11.2007 o 17:56

Konto skasowane

" Teraz, gdy elf nooby nauczyły się wykorzystywać imbę tej rasy, tr humanem na początku gry stał się praktycznie nieskuteczny " - Mógłbyś rozwinąć tą myśl?

A drugi rep?

pierdzimak
Wiadomość [#42]: 30.11.2007 o 22:04

Konto skasowane

Hm co do drugiego repa to tak:
- więcej creepuj szczególnie na początku gry
- brak expa (dla NE bardzo ważny)
- za późno 2nd hero
- słabe micro
- częściej używaj manaburn u DH (dobijaj nim herów)
- elf ZAWSZE robi t3 i upy do miśków - jakbyś tak zrobił prawdopodobnie gra skończyłaby się dużo wcześniej i nie musiałbyś się tyle z nim męczyć
- w pewnych momentach masz ponad 1k golda i zapas żywności a nie produkujesz żadnych jednostek
- i przede wszystkim sam obejrzyj tego repa, a zauważysz sporo pomniejszych błędów (jak na przykład jednostki stojące bezczynnie za bazą huma)

Linkin park rulez! uzi2.gif
Karmel_tg
Wiadomość [#43]: 09.12.2007 o 20:59

Konto skasowane

Teraz to ja mam problem, wiem, że nie jestem jakimś pro orciem, ale kurde ten koleś był do pojechania chyba :/

Pomożcie

http://replays.pl/replay/44295

Z góry dzięki

"Strata jednego człowieka to tragedia, tysiąca - to tylko statystyki..."

J. Stalin
ZiomalZiomal
Wiadomość [#44]: 10.12.2007 o 16:13

Konto skasowane

ja przede wszystkim chciałem zwrócić uwagę na wykorzystywanie przez ciebie windwalka. na początku poszedłeś harasować blademasterem, przy czym gdy spotkałeś jego armię w bazie, włączyłeś ww. on sobie poszedł a ty zamiast zaatakować chłopa z ww co daje ci dodatkowy dmg czekałeś aż skończy się ww co jest niepraktyczne. poza tym uciekłeś z harasu mimo że starczyło ci many na kolejne ww więc mogłeś zabić o chłopa więcej zamiast uciekać. podobnie gdy spotkaliście się creepując, miałeś z połowę hp i stałeś hero na ww podczas gdy on kosił ci gruntów. to było bez sensu trzeba było wyskoczyć z niewidzialności i arcymaga atakować, i tak miałeś manę na ponowne ukrycie. to tyle co mogę powiedzieć bo obejrzałem pierwsze 10 minut rozgrywki, srry że nie patrzyłem dalej ale replaye jednak mnie nudzą smiley.gif

Galter
Wiadomość [#45]: 15.12.2007 o 12:06

Konto skasowane

ciekawe, czy znajdzie się jakiś noob i lamer który zamieści tu repa z gry przeciwko komputerowi smiley.gif

hahaha.gif Nie rozśmieszaj mnie!
ranios
Wiadomość [#46]: 15.12.2007 o 16:07

Konto skasowane

Według mnie popelniles kilka znaczących błędów...
Ja jestes juz pro elf... wiec powiem co zle robiles...:

- pierwszy znaczący błąd to wydobywanie złota tylko z 1 kopalni ( jezeli wydobywasz z kilku to szybciej armie sobie narobisz)

-drugim powaznym będem to było to co mówił moj przedmówca ( 2 posty wyżej)

- każdego gracza powinno sie najeżdżać falami ... jak np. Ty zrobiles 2 fale na jego twierdze... to ja elfami potrafie z 3-4 lub nawet z 5 razy...

- miales strasznie mala armie...

- nie posiadałeś żadnych magów... to juz jest przegrana sprawa...

- co do micro... przy 2 kopalniach ogdrywa mala znaczenie...

Kolejne błędy w grze:

-podczas drugiej fali straciłeś wszystko...
trzeba bylo go tylko podniszczyc i uciec... a ni tracic wszystko

-gdy posiadasz odrodzonego 1 hera ( po 2 fali) to nie czekasz na
tego drugiego... tylko zbierasz exp na neutralnych

-brak zwoju leczenia i ochrony

-nie rób tylko wiwern ... bo gdy gram elfami kontra goscia co robi wiwki... to
padam ze smichu... 100 % na przegrana.... trzeba jeszcze miec jezdzców...

- pilnowac tych kopalń !!!!!

-troche tych błędów jeszcze widzialem... ale to juz sam do tego dojdziesz ;p

p1w0
Wiadomość [#47]: 16.12.2007 o 00:06

Konto skasowane

Galter: wiesz co? a zrobie to dla Ciebie i jutro postaram sie wkleic takiego repka z mojej gry. Od CALYCH 3 DNI szkole sie UD, czytam troche forum, ogladam repow ile sie da. Aha przedtem gralem w wara3 jak byl jeszcze nowoscia, na slabym kompie - takze mysle, ze bedziecie mieli duze pole do popisu. Pozdrawiambeerchug.gif

p.s czemu lamer? jakos widze w tym za duzo pejoratywnego znaczenia...nono.gif
pzdr

[Edycja p1w0 - 16.12.2007 o 00:07]

ranios
Wiadomość [#48]: 16.12.2007 o 10:51

Konto skasowane

Macie tutaj replay ... tak jak ja gralem elfami...
tak nie powinno sie robic...

- za mało fal... ale dlatego bo bylo do gostka za daleko....

-a reszta byla ok...

-był win

http://replays.pl/replay/44459

tutaj zobaczycie co daje dwie kopalnie !!!!

[Edycja ranios - 16.12.2007 o 10:52]

[Edycja ranios - 16.12.2007 o 15:04]

maestrino
Wiadomość [#49]: 16.12.2007 o 18:27

Konto skasowane

LoL? Fale?

Radzę wam inną taktykę kompletnie taką samą dla wszystkich ras. Robicie kółeczko po mapie wybijając creepy, produkujecie jednostki przy okazji opracowujecie plecaczek, co potrzeba kupujecie dla herosów wciąż creepujących, po drodze wpadacie do wroga podkręcić 5lvl hero po creepie na 6 lvl wygrywając grę dzięki wysokim lvlom massie jednostek i ulti herosów. Amen.

[Edycja maestrino - 16.12.2007 o 18:27]

[Edycja maestrino - 16.12.2007 o 18:30]

LoL referral link
ranios
Wiadomość [#50]: 16.12.2007 o 19:11

Konto skasowane

ale gdy gram NE z ORC to ja szanc na Creepie nie mam...

Poporstu ORC ma wiecej HP od poich jednostek...
i tak mam 40 % szans na wygrane... ale jak pojade go przez 3-4 fale...
to nie pozwole mu creepa zrobic... a samemu bede sie w studniach
uzdrawial... smiley.gif

a przy 4-5 fal... gosc wlasciwie nic nie ma....

A popatrz na przed ostatni replay...
gosc walną creepa wiwern i go zmiótł...

A przy kilki falach by mial szanse... no + kopalnie

Edwulf
Wiadomość [#51]: 17.12.2007 o 16:51

Konto skasowane

Jakich znowu fal, o co ci z nimi chodzi? Atakować najlepiej wszystkimi jednostkami naraz a nie jakimiś falami Oo

pierdzimak
Wiadomość [#52]: 18.12.2007 o 19:49

Konto skasowane

omg ranios według ciebie orc > ne? Dla NE jest to najłatwiejszy ze wszystkich mu, mass talons, ewentualnie standart dry + misie i jest gg. To orc musi się strasznie namęczyć żeby to wygrać.

Edwulf
Wiadomość [#53]: 18.12.2007 o 22:02

Konto skasowane

Czy ja wiem... jak dojdzie do tych talonów czy miśków no to jest niedobrze, więc trzeba mu na to nie pozwolić co nie jest takie znowu trudne. Ja zawsze co on zacznie budować drzewce wiedzy/ wiatru to podbiegam rozwalam je i uciekam na scrollu speeda. Ogólnie wolę grać z elfem niż mirror...

ranios
Wiadomość [#54]: 19.12.2007 o 10:33

Konto skasowane

Czy ja wiem...

sami to ocencie...
gostek mnie cisną tymi bestiarniami...
ale cos mu nie wyszło

http://replays.pl/sciagnij/44538

Przemo770
Wiadomość [#55]: 23.12.2007 o 12:52

Konto skasowane

A co do tych fal wg. mnie to idiotyczny pomysł.Jeśli zaatakujecie wszystkimi jednostkami na raz to daje raczej ten sam efekt co falami a nawet lepszy.Poza tym dajmy na to że gra byłaby orcvshum orc będzie robił szamany+tauerny a hum sb+kinghty (oczywiście standardy sobie wymyślam teraz na poczekaniu :P)szamany robią żądze krwi a sb zrzucają ją ją na kinghty a tak to nie mieli by na kogo.Tym jakże głupim przykładem chciałem pokazać że castersi lepiej działają razem z innymi unitami niż falą.Choćby kapłan leczy i trzuca wewnętrzny ogień.

pierdzimak
Wiadomość [#56]: 27.12.2007 o 18:50

Konto skasowane

Oho, widze że ktoś mój temat przykleił, czuje się zaszczycony biggrin.gif

//a jak gosc zalozyl nowy podobny temat to wpadlem na pomysl ze ten temat jednak dosc ciekawy jest xD

[Edycja Bart_Illidan - 28.12.2007 o 11:19]

//lol, ja to jakieś pół roku temu wiedziałem biggrin.gif

[Edycja pierdzimak - 28.12.2007 o 21:28]

Nice_druid
Wiadomość [#57]: 28.12.2007 o 21:06

Konto skasowane

hejka napiszcie co zle zrobilem w tej grze http://replays.pl/replay/44851 ze wygralem nie oznacza ze gralem dobrze ... mysle ze poczatek mam zaslaby, zawolno wszystko robie a potem to sie gubie w micro smiley.gif i wlasnie prosze o uwagi dotyczace micro

[Edycja Nice_druid - 28.12.2007 o 21:07]

[Edycja Nice_druid - 28.12.2007 o 21:08]

doominiqs
Wiadomość [#58]: 18.01.2008 o 17:54

Konto skasowane

Hej

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc się ładnie przywitam smiley.gif

Na bn gram od niedawna czasami wygrywałem czasami nie, ale żadziej wygrywałem ostatnio nei mogę wygrać ani jednego pojedynku :/ Proszę o jakieś porady 1zhelp.gif

http://replays.pl/replay/45516

Berig
Wiadomość [#59]: 05.02.2008 o 19:10

Konto skasowane

Dominiqs - początek dobry, koniec zalosny (nie bierz sobie do serca tego drugiego biggrin.gif):

1. Micro slabiutkie - zdecyduj sie czy unity maja walic czy uciekac (NE mial hero i 4 misie, Ty 8 fiendow, 2 posagi i 2 hero oraz aboska - i wdupiles, bo ciagle ruszales wojskiem pod baza NE, a on spokojnie w ciebie walil)
2. Szybciej creepuj. Najpierw creep przeciwnika, potem swoj. Nie mozesz np. zabijac 2 gnolli i zostawiac ostatniego.
3. Fiendy jako glowna jednostka to raczej zly wybor ... Mozna miec 2-3, ale bez przesady. Jednostki melle jadą to bez problemu (np. bears). Lepiej zrobic ghule, ew. abo.
4. Prawie zawsze armia UD opiera sie na ghulach, warto opracowac dla nich upy (chociaz 2-2) oraz szal ghuli (mozna kanibalizm).
5. Herosi dobrze dobrani, lecz niskie levele. CREEP - podstawa.
6. Uzywaj scrolla leczenia - przydaje sie w przypadku trucizny driad czy innych tego typu czarow, poniewaz statuy nie zawsze wystarczą. Oczywiscie uzywaj tez w innych przypadkach
7. Exp za pozno. Rob od razu po tier3.
8. Z tego co pamietam, nie miales cienia ... Scout to podstawa smiley.gif

Pozdrawiam i zycze sukcesow. Poczytaj sobie rewelacyjny poradnik autorstwa Doomforge ... smiley.gif

[Edycja Berig - 06.02.2008 o 15:41]

Czekamy na WarCraft IV ...
Przemo770
Wiadomość [#60]: 05.02.2008 o 19:34

Konto skasowane

Berig napisał

4. Prawie zawsze armia UD opiera sie na ghulach, warto opracowac dla nich upy (chociaz 2-2) oraz szal ghuli (mozna kanibalizm).

Pozdrawiam i zycze sukcesow. Poczytaj sobie rewelacyjny poradnik autorstwa Doomfrage ... smiley.gif

Może ja jestem N00bem, ale pierwsze słyszę żeby armia UD opierała się na ghulach O.o.Wg. mnie armia UD opiera się na desach.Na t1 opiera się na ghulach(choć niektórzy myślą że na fiendlach co jest dla mnie głupotą meele je jedzie jak chce).

REKLAMA
Strona 3 z 10.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :