Dziś jest: Czwartek, 17 października 2019, godzina 05:19
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Diablo 1 muzyka !! skad ??

PielucH78
Wiadomość [#1]: 10.05.2007 o 16:51

Konto skasowane

Tak jak wszyscy wiedza we wszystkich grach blizzarda jest znakomity klimat ktory m.in. jest stworzony przez wspaniala muzyke. Ja jestem fajnem sc i d1 - od sc mam all muzyczki z 3 ras ( oczywiscie chodzi mi o mp3 ) niestety nie mam muzyczki a chetnie tez bym se posluchal z odpraw misji - tam gdzie se bohaterowie gadaja w tych okienkach jak rowniez od razu jak sie wlacza sc i jest do wyboru czy gra sp, mp edytor i exit , ale nie o tym mowa przezyje bez nich lecz napewnoi nie przezzyje bez muzyczek z d1 !! Przeciez byla wspaniala szczegolnie ta z menu , katakumb lub caves super byla - mam je ale w jakims dziwnym pliku co tlyko media player moze je odtworzyc. A czy ktos wie gdzie by mozna sciagnac je ale w formacie mp3 ?? chetnie bym se je przegral na mp3 i podlaczyl potem do wiezy zeby bylo glosno biggrin.gif Propsze pomuzcie mi !!

paat
Wiadomość [#2]: 10.05.2007 o 23:30

Konto skasowane

kila z nich (chyba te najlepsze :P) jest w World of Warcraft, wlacza sie w instancjach, takze w tym soundtracku napwno kilka znajdziesz, a jest on latwo dostepny, np. w promocji na torrentach xD chodzi dokladnie o ten z dodatku "TBC" xD

PielucH78
Wiadomość [#3]: 11.05.2007 o 08:26

Konto skasowane

ok juz mam wszystkie 1 typ na priva mi podal linki dzieuje mu i wam !! ;p

trueogre
Wiadomość [#4]: 21.05.2007 o 10:59

Konto skasowane

Pieluch to zapodaj mi te linki, plis. Będę dźwięczny.

cycu87
Wiadomość [#5]: 08.07.2007 o 13:16

Konto skasowane

Muzyka z diablo jest chyba w katalogu z grą po zainstalowaniu, a jesli nie to własnie polecam emule np biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :