Dziś jest: Wtorek, 7 kwietnia 2020, godzina 08:19
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: BAN na CBN ?

kesah
Wiadomość [#1]: 06.05.2007 o 19:57

Konto skasowane

Nie wiedzialem gdzie rozpoczac ten watek, wiec wybralem ten dzial.

Niestety, dzis dowiedzialem sie ze mam bana na CBN, problem ze nie rozumiem za co...

przy logowaniu dostaje info ze moje konto zostalo anulowane a w nawiasie liczba 8
przy zakladaniu nowego konta, okazuje sie ze bana dostalem na cd-key'a i moge tylko grac na OBN i single player.

Zupelnie nie pojmuje za co moglem dostac bana, przez jakies pol roku w ogole w Diablo na BN nie gralem z racji tego ze kazda postacia mialem kolo 90 lv lub ponad oraz konkretne itemki, dlatego zabraklo motywacji, jednak w ostatnim czasie kolega zaopatrzyl sie w owa gre i razem przycinalismy na BN.

Jedyne co moglo by powodem bana to uzywanie mh i to i tak sporadycznie, na BN wchodzilem 1-2 razy dziennie i to na jakies 30/15 min.
nie wierze ze na kilka tysiecy osob uzywajacych mh, akurat ja mial bym dostac bana, zwlaszcza ze w Diablo gram rzadko, rozumiem ze moglo by to sie skonczyc wyrzuceniem z serwera na okreslona ilosc czasu, badz banem na pare dni... ale zeby odrazu kasowanie konta i ban na cd-key ?

nie wierze w cos takiego.

moze sytuacja wydawac sie dosc dziwna, bo skoro uzywalem mh to logicznym jest ze ban jest uzasadniony, ja sie z tym nie zgadzam, bo nie znam osoby ktora dostala stalego bana na bn, korzystajac jedynie z mh.

troche jestem rozzalony bo konto spokojnie moglem opylic od ceny wywolawczej na allegro kolo 300 zł, masa przedmiotow, rund, annihilusow oraz torchow, wszystko poszlo sie je...

nie wiem czy w takich sytuacjach BN przesyla meila uzasadniajacego taka a nie inna decyzje i czym ona byla spowodowana, niestety, meil na jaki bylo zarejestrowane moje konto juz dawno wypadlo z obiegu, zapomnialem do niego hasla, a jak wczesniej wspomnialem, mialem dluzsza przerwe z D2 i wchodzilem na BN tylko po to, by mi postacie nie wygasly.

mogl by mi ktos przytoczyc, czy spotkal sie z taka sytuacja ? i moze z waszej strony, wzgledem doswiadczenia mi dokopiecie, bo lepiej zeby mi ktos przemowil do lba i podal rzeczowy argument za ktory moglem dostac stalego bana.

i ostatnie pytanie, czy jest gdzies regulamin battle Net'u do ktorego adekwatna byla owa liczba 8, z gory dzieki.

zaznaczam ze nie mialem zadnych dumpowanych przedmiotow etc.
wszystkie znalezione w grze za pomoca sorc z mf 602

EDIT :

cóż, jak sie okazalo Blizzard na dobre ruszyl do walki z cheaterami, jednej nocy zbanowali 30 000 cd-key'ow i usuneli 35 000 kont ! a to ponoc dopiero poczatek.
miesieczny ban nie boli, ale strata bardzo cennego konta owszem i to za durny mh... zal tylek sciska.

[Edycja - kesah w 06-05-2007 o 21:00]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#2]: 06.05.2007 o 21:47

Konto skasowane

no wlasnie za mh dostales bana. sam juz sobie odpowiedziales ze na miesiac bana masz na keya jesli to pierwszy twoj ban. konto stracone jest

Kornicki
Wiadomość [#3]: 07.05.2007 o 16:57

Konto skasowane

cóż, jak sie okazalo Blizzard na dobre ruszyl do walki z cheaterami, jednej nocy zbanowali 30 000 cd-key'ow i usuneli 35 000 kont ! a to ponoc dopiero poczatek.

gdzie można więcej o tym przeczytac? Czy w ogóle gdzieś jest info na ten temat?

DontAskMeWhy
Wiadomość [#4]: 07.05.2007 o 18:18

Konto skasowane

to stary news. banowali kilka miesiecy temu. a teraz co jakis czas poleca pojedyncze keye na ktorych jakies kolki uzywaja mh

Kornicki
Wiadomość [#5]: 09.05.2007 o 15:51

Konto skasowane

DontAskMeWhy napisał:
to stary news. banowali kilka miesiecy temu. a teraz co jakis czas poleca pojedyncze keye na ktorych jakies kolki uzywaja mh

mie sie ostatnio znów banik przyplątał bo się kręciłem jak głupi po grach (właziłem i wyłaziłem). Teraz minął i pykam dalej.
Mnie to wkurza tyko to, że nie ma żadnej informacji za co mnie zablokowali ani na ile.

kazik82
Wiadomość [#6]: 09.05.2007 o 16:44

Konto skasowane

to są tylko chwilowe bany a nie na stałe wiec nie ma potrzeby wspominac o nich.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :