Dziś jest: Wtorek, 7 kwietnia 2020, godzina 09:59
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kilka pytanek

gohandemon
Wiadomość [#1]: 05.05.2007 o 14:08

Konto skasowane

No więc dręczy mnie to już od dłuższego czasu...
1. Gdy chodze barbarzyńcą z dwoma mieczykami i atakuje, to widać że char raz bije jedną bronią a potem drugą, i moje pytanie brzmi:
Gdy postać uderza z lewej broni to czy uwalniane są właściwości i dmg tylko i wyłącznie lewego miecza, czy to niema znaczenia i nawet gdy atk jest z lewej broni, to tak jakby jednocześnie z dwóch i wszystko się sumuje?
2. Jeżeli mam w mieczyku np. 2 klejnoty, pierwszy dodaje powiedzmy 12 dmg od zimna a drugi 12 od ognia, i prócz tego mam w eq talizmany dodające dmg od błyskawicy i trucizny, to czy wszystkie te obrażenia od żywiołów się sumują i są uwalniane przy jednym uderzeniu, czy przy jednym hicie uwalniany jest dmg tylko i wyłącznie od jednego żywiołu?

gejkiller
Wiadomość [#2]: 05.05.2007 o 23:02

Konto skasowane

a więc

1 - dmg i dodatkowe statusy są z broni aktualnie uderzającej cel, czyli mając w drugiej broni szanse na crushing blow nie wliczy się to do ogólnego % póki nie zadasz ciosu 2 bronią
2 - tak, all leci, talizmany dodają do każdej używanej broni bonusy, jeżeli masz w jednej broni +12fire a w drugiej +12cold i np. 2talizmany po +5cold to 1bronią zadasz 12fire 5cold dodatkowo a drugą 17cold.

[Edycja - gejkiller w 05-05-2007 o 23:06]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :