Dziś jest: Poniedziałek, 13 lipca 2020, godzina 06:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: niedżwiedziołak

payko
Wiadomość [#1]: 17.04.2007 o 11:30

Konto skasowane

Mam małe pytanie nie wiem w co ładować umiejętności gdy jade druidem na niedżwiedziołaka ?? 1zhelp.gif

gejkiller
Wiadomość [#2]: 17.04.2007 o 12:03

Konto skasowane

to jest nas dwóch, ale podejrzewam że w zmianę w niedźwiedzia.

Magik de Lowe
Wiadomość [#3]: 18.04.2007 o 14:54

Konto skasowane

Heh nie wiedziałem, że ktoś chciałby nim grać tongue.gif
niedźwiedziołak-max
likantropia-max
ogniste szpony-max
głód(bodajże tongue.gif ) - 1
oak-max

TORPEDOS
Wiadomość [#4]: 27.04.2007 o 21:58

Konto skasowane

Obawiam się niestety, że wymaksowanym fire claw bez synergii nie da się niczego zabić, można jedynie skrzesać sobie iskierki na ognisko hehe. Podstawowym atakiem misiaczka jest maul, polecam też shock wave'a - stunuje wszystko na czas wystarczająco długi, żeby posłać wszystkich na wieczny spoczynek. No i oczywiście trzeba mieć na misiu spoooro ias-u.
Aha i nie zapomnij dać 1 pkt w ...futro smiley.gif

[Edycja - TORPEDOS w 27-04-2007 o 22:06]

trueogre
Wiadomość [#5]: 18.09.2007 o 09:19

Konto skasowane

kłeszczyn: czy używając skilla maul, jest tak jak w przypadku furii wilka, że szybciej bije się bronią dwuręczną? hę?
kłeszczyn dwa: w którego ducha dawać punkty? domyślam się że nie w 3go.
kłeszczyn 3: jaki najemnik? sz czym?

[Edycja trueogre - 14.09.2007 o 13:23]

nikt k... nie lubi misia?!

forum zdycha widzę. dobranoc

Legion
Wiadomość [#6]: 30.09.2007 o 18:43

Konto skasowane

ta, gra nie ma sie lepiej.

Smoczydlo1
Wiadomość [#7]: 17.11.2007 o 12:51

Konto skasowane

Kłeszczyn łan: dwuręczna szybciej. Tu masz dobry kalkulator: http://home.comcast.ne(...)ced.html
kłeszczyn tudiablotin.gif : najbardziej opłaca się środkowy. Druid-misiek ma bardzo kiepski AR, trzeba go dopakować fanatyzmem z duszka. Życia i defa masz dużo, więc Oak jest niewiele pomocny, imo lepiej szybciej zabijać, zwłaszcza że misiek jako jedyny char nie ma możliwości atakowania wielu celów naraz.
kłeszczyn tsy: uzasadniając jw, najlepszy merc to 2 akt kosz z mocą. najlepsza broń to Reaper's Toll. Może być też merc ze św. chłodem, ale imho ciut gorszy.
Ogniste szpony u niedźwiedziołaka nie są rewelacyjne. Niestety. 1 pkt na dojście do hungera, w który też tylko 1 pkt i stykniebiggthumpup.gif

BTW coś się popitoliło w silniku forum od czasu, kiedy tu byłem ostatnio :/ Nie przyjmuje polskich liter w nicku. Nie mogę się zalogować na stare konto (Smoczydło); musiałem założyć drugie.
Witajta po przerwie, diablomaniakidiablotin.gif

trueogre
Wiadomość [#8]: 19.11.2007 o 14:16

Konto skasowane

Dzięki beerchug.gif
trochę sobie poczekałem na odpowiedź, ale się cieszę że takowa nadeszła.. w międzyczasie zrobiłem druta na żywioły, wilkołka miałem już wcześniej. teraz mam komplet.
Pozdrowy.

DonMateo
Wiadomość [#9]: 19.11.2007 o 16:34

Konto skasowane

http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=21148 <== Tego też masz?! wink.gif

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
trueogre
Wiadomość [#10]: 20.11.2007 o 08:56

Konto skasowane

ee... no nie mam. tak, czytałem kiedyś ten build, wydał mi się ciekawy, ale to chyba droga przez mękę - niełatwo się czymś takim gra. tak samo miałem z neciami - na trutki, na kości, ale na szkielety jakoś mi cierpliwości nie starczyło, choć wiem że dają radę. generalnie grałem już prawie wszystkimi pure charami pvm i teraz wydziwiam. jak skończę z misiem to może sobie zrobię takiego dru przywołującego.

[Edycja trueogre - 20.11.2007 o 08:59]

Smoczydlo1
Wiadomość [#11]: 27.11.2007 o 01:34

Konto skasowane

Każdy dobrze przemyślany build (a ten Tiamata do takich należy) da sobie radę na hellu. Sam przepchałem takowego na singlu, wardena z laceratorem, grając głównie /pl3 lub 4 (jak była droga przez mękę, zmniejszałem na /pl1 diablotin.gif ). Lepiej np. bije starych niż trapAśka.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :