Dziś jest: Piątek, 5 czerwca 2020, godzina 11:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z BN

Byron
Wiadomość [#1]: 02.04.2007 o 22:08

Konto skasowane

Witam

Mam mianowicie taki problemz BN, ze dosc czesto pojawia mi sie taki komunikat, ze nie moge sie polaczy z dana kraina i mam sprobowac pozniej. No dobra wiem, ze sie to pojawie tylko, ze mojemu komplowi pojawi sie to na kilka minut a mi na kila-kilkanascie godzin;/. Co moge z tym zrobic czy mozna sie jakos skontaktowac z jakism administratorem kory byl by mi w stanie pomuc odpowiedziec chociasz zaco mnie blokuja?? Bo np wczoraj troche pogralem wieczorem jak chcialem zagarc ok 16 to mialem ten komunikat no i teraz tez caly czas nie moge sie zalogowac na BNsad.gif

Prosze o jakas rade podpowiec co z tym moge zrobic. A najlepiej jak by mi ktos powiedzial jak mozna sie skontaktowac z jakism admieniem polskim.

Pozdrawiam
Byron

Yano
Wiadomość [#2]: 02.04.2007 o 23:12

Konto skasowane

nie ma polskich adminow

uzywasz czitów?

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Byron
Wiadomość [#3]: 03.04.2007 o 08:21

Konto skasowane

Urzywalem HM ale juz nie uzywam a bany jak dostaje tak dostaje crying.gif .

Hmmm niema?? Ostatnio gadalem z polskim administratorem bo chodzilo, ze mam kopjowane itemy bo jakis koles mi dal kopjowana laske i gadalem z nim normalnie po polsku.

A czy moge cos z tym zrobic?? Bo do jest dosc meczace chce sobie pograc a tu najczesciej nie moge i nie wiem z jakiego powodu.

DontAskMeWhy
Wiadomość [#4]: 03.04.2007 o 08:33

Konto skasowane

Byron napisał:
1. Urzywalem HM ale juz nie uzywam a bany jak dostaje tak dostaje crying.gif .
2. Hmmm niema?? Ostatnio gadalem z polskim administratorem bo chodzilo, ze mam kopjowane itemy bo jakis koles mi dal kopjowana laske i gadalem z nim normalnie po polsku.
3. A czy moge cos z tym zrobic?? Bo do jest dosc meczace chce sobie pograc a tu najczesciej nie moge i nie wiem z jakiego powodu.

pozwolilem sobie ponumerowac:
1. ciesz sie ze ci cdkeya nie zbanowali jeszcze
2. sucker.gif . n00b. nie ma polskich adminow. jakis polak cie chcial w(wulg.)a zrobic. jesli cos sie z itemami nie zgadza to one po prostu znikaja same z siebie. zaden admin nie bedzie z toba na ten temat gadal. i jesli wogole chcesz z jakims pogadac to musisz wejsc na us west bramke bo tylko tam koles siedzi...
ciekawe ile jeszcze czasu beda robic na admina...
3. wolniej sie dolaczac do gier, mniej ich zakladac, skolowac sobie zmienne ip, miec szczescie...

i na koniec: kopjowane, kopjowana - wypass wyraz. niewiedzialem ze taki jest
i jak ty to robisz ze najpierw piszesz urzywane z bledem a zaraz potem normalnie? jesli juz nie chce ci sie w wordzie pisac to sobie chociaz firefoxa 2 zainstaluj. podkresla jesli ze napiszesz jakis wyraz

[Edycja - DontAskMeWhy w 03-04-2007 o 08:36]

Yano
Wiadomość [#5]: 03.04.2007 o 10:23

Konto skasowane

Byron napisał:
Ostatnio gadalem z polskim administratorem.

gadales polskim debilem ktory szukal frajerów i udawal admina zeby ukrasc itemy
nastepnym razem odrazu takiemu adminowmi mow zeby spierdalał na drzewo

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Byron
Wiadomość [#6]: 03.04.2007 o 19:40

Konto skasowane

Hmmm ale z tego co czytalem w zakladce na forum pomoc czy jakos tak bylo napisane, ze adminie czy modernistratorzy pisza na forum na bialo a normalni klikacze na zloto. No i ten koles wlasnie pisal na bialo i jak nadole sa te rysunki postaci na forum to jego nie wygladalo jak zadna postac bardziej jak jakis smieszny robot. Ale skoro tak mowiecie to niech tak bedzie. Nie gram dlugo wiec nie wszystko wiem.

DontAskMeWhy
Wiadomość [#7]: 03.04.2007 o 19:57

Konto skasowane

chcesz wygladac tak samo? wpisz na kanale /j op nazwatwojegokonta (np masz konto abc to wpisujesz /j op abc). bedziesz wygladal dokladnie tak samo i tez bedziesz bialo pisal.
pomyliles pojecia: operatora kanalu i administratora bn i tyle. ten numer jest stary jak swiat ale nowi o nim nie wiedza. moge sie zalozyc ze kazal ci wlasnie na podobny kanal wejsc. zrobil konto blizz-moderator czy cos w stylu prawda? i kazal sie na tego typu kanal dolaczyc?

Byron
Wiadomość [#8]: 04.04.2007 o 23:00

Konto skasowane

No wlasnie tak ale dalem sie wrobic.

Naszczescie emeila zmienilem i haslo tez.

-Nat-
Wiadomość [#9]: 05.04.2007 o 11:36

Konto skasowane

Moved from DII main board.

Law student ;]
University Of Gdansk | Faculty Of Law And Administration
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :