Dziś jest: Piątek, 5 czerwca 2020, godzina 12:16
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Cd-keye d2

KamilUriel
Wiadomość [#1]: 27.03.2007 o 21:52

Konto skasowane

Gdzie moge kupić cd-keye do d2... słyszałem, że w empiku można dostać same keje ale cześć osob sie z tym niezgadza... jeśli mogłby ktoś pomoc... pzdr

DontAskMeWhy
Wiadomość [#2]: 27.03.2007 o 21:54

Konto skasowane

mozesz dostac same keye jak przy okazji zaplacisz za pudelko i plyty smiley.gif. albo kupic pobanowane keye na allegro.
kto ci wogole takich bzdur naopowiadal ze same keye mozna kupic?

KamilUriel
Wiadomość [#3]: 27.03.2007 o 21:56

Konto skasowane

No gdzieś tak słyszałem ... sad.gif

KuntaKinte
Wiadomość [#4]: 27.03.2007 o 22:27

Konto skasowane

kupujesz diablo ( w MediaMarkecie najlepiej biggrin.gif ) idziesz do domu , otwierasz spisujesz keya , rysujesz czyms płytke , najlepiej kilka ziarenek piasku na biurko i zataczasz kółeczka . idziesz do media marketu oddac ( bo masz na to 7 dni ) opierdalasz ich ze masz ich w dupie,sprzedaja gowna , sa niepowazni , nie chcesz wymiany płytki , tylko cos innego za rownowartosc diablo ( tak jest w Media biggrin.gif ) bierrzesz co chcesz ( zawsze brałem czyste płytki ;d ) wychodzisz ;]

[Edycja - KuntaKinte w 27-03-2007 o 22:27]

gejkiller
Wiadomość [#5]: 27.03.2007 o 23:15

Konto skasowane

lol, dziwne, z tego co się orientuję, żadne uszkodzenia mechaniczne nie powinny być uwzględniane jeśli nie było ich rozpoznania na oczach sprzedającego - dlatego kiedyś athlony zakładało się w sklepach obrazu :P - ale media to jakiś dziwny sklep, nie dla idiotów.

KuntaKinte
Wiadomość [#6]: 27.03.2007 o 23:50

Konto skasowane

dlatego robi sie to z piaskiem aby byly dlikatne rysy a nie chamskie kreski od srubokrętu czy innego badziewia . Jezeli zestaw jest komplenty + rachunek to MM wymienia na nowy ( nie oddaje kasy ) wiec albo bierzesz nowy albo cos za rownowartość diabełka. Ewentualnie cos drozszego to doplacasz roznice , bo za tansze nie zwrócą :> Nie wiem,moze sie wycfanili juz z tymi cdkeyami. 3-2 lata temu to przechodziło i dzieki temu mam 5 cd keyów .

tak samo jak kiedys robilo sie z butami hahaha.gif kupujesz buty, dostajesz rok gwarancji np , pochodzisz pol roku wkladasz but do zamrażarki na 2-3 dni i łamiesz podeszwe aby wyglądało jak pekniecie od chodzenia ;> i wymieniasz na nowe hahaha.gif

[Edycja - KuntaKinte w 27-03-2007 o 23:51]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#7]: 28.03.2007 o 00:18

Konto skasowane

zostawie to bez komentarza

KamilUriel
Wiadomość [#8]: 28.03.2007 o 10:16

Konto skasowane

Buehehe.. jak opcja... biggrin.gif... odpal mi jeden klucz ^^.. albo sprzedaj biggrin.gif

pajel
Wiadomość [#9]: 01.04.2007 o 10:48

Konto skasowane

polacy potrafia wszystko ale jak myslisz glany mi wymienia tez?biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :