Dziś jest: Wtorek, 29 września 2020, godzina 22:22
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Dreanei, najlepsza rasa dla Paladyna?

Temat został zamknięty.

Temat: Dreanei, najlepsza rasa dla Paladyna?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Colonel
Wiadomość [#1]: 15.03.2007 o 23:52

Konto skasowane

Nowo wprowadzona rasa dla Przymierza czyli Dreanei, wydaje się być (przynajmniej wg. mnie) najlepszą rasą dla Paladyna. Czy aby na pewno? Myślę, że najlepiej będzie, jeżeli wypowiedzą się osoby mające stworzone takie postaci (niech mnie ktoś poprawi, jeżeli źle napisałem "postaci"), albo doświadczeni Paladyni. Jeżeli się mylę to nie musicie od razu używać określenia ''noob'' sucker.gif

paat
Wiadomość [#2]: 16.03.2007 o 00:23

Konto skasowane

wez taka rase jaka najbardziej Ci odpowiada, w grze to naprawde nie ma duzego znaczenia, a jesli chodzi w umiejetnosci jakie ma kazda z ras to horda i tak wypada lepiej, ale jak juz mowilem sugeruj sie tym, ktora Ci najbardziej odpowiada pod wzgledem wizualnym. wiem, ze to brzmi jak wypowiedz nooba, ktory nigdy nie widzial wowa, ale uwierz, ze jak przyjdzie Ci patrzec przez kilka miechow na swoja postac, to ta jedna dodatkowa umiejetnosc i kilka punktow statystyk przestanie miec jakiekolwiek znaczenie, jesli bedziesz codziennie widzial cos, co powoduje odruchy wymiotne :P to cos jak byc z naprawde brzydka dziewczyna tylko dlatego, ze jest dobra w lozku :P

Colonel
Wiadomość [#3]: 16.03.2007 o 16:47

Konto skasowane

No, z tą kobietą to dobre porównanie. Co do wyglądu tej rasy nie mam żadnych zastrzeżeń, mało tego, bardzo mi się podoba! Jednak chodzi mi raczej o Raciale Dreanei, ponieważ nie wiem czy ta rasa nie byłaby lepsza dla Wojownika niż Paladyna, ze względu na "Gift of the Naaru" czyli czar leczący.

[Edycja - Colonel w 16-03-2007 o 16:52]

[Edycja - Colonel w 16-03-2007 o 16:53]

paat
Wiadomość [#4]: 16.03.2007 o 17:11

Konto skasowane

wg. mnie wojakowi bardziej sie przyda takie cos, palladyn ma swoje leczenie, duzo lepsze ...

Biniu
Wiadomość [#5]: 16.03.2007 o 23:03

Konto skasowane

Colonel napisał:
No, z tą kobietą to dobre porównanie. Co do wyglądu tej rasy nie mam żadnych zastrzeżeń, mało tego, bardzo mi się podoba! Jednak chodzi mi raczej o Raciale Dreanei, ponieważ nie wiem czy ta rasa nie byłaby lepsza dla Wojownika niż Paladyna, ze względu na "Gift of the Naaru" czyli czar leczący.

[Edycja - Colonel w 16-03-2007 o 16:52]

[Edycja - Colonel w 16-03-2007 o 16:53]

byla by lepsza, co nie znaczy ze dla pala jest zla. ja jednak bym bral humana

madeatpoland
Wiadomość [#6]: 17.03.2007 o 04:51

Konto skasowane

byla by lepsza, co nie znaczy ze dla pala jest zla. ja jednak bym bral humana

eh ja mam wogole inny poglad

tauren jako warek wyglada super bo ... jest ogromny - zobaczcie jak wyglada taki w tier4 (juz powoli takich spotkac mozna) - to maszyna do zabijania
jako ze drenek jest najwiekszy z ali to bedzie najlepiej wygladac (pala zreszta tez) w plytowkach
ale gift of naaru dla pala jako przydatny ?? smiech ! pala sam sie leczy - za to warek moze teraz solowac duzo mocniejszych bossow - gift przed walka i jazda - zawsze to te 1k life wiecej + butelka z HP i jak sie uprze to fear i bandarze jeszcze chapnie - ten gift to jest "to" czego warek nie powinien miec biggrin.gif
byly i takie akcje jak na inst. priest byl na trutce no mana a ja go giftem leczylem biggrin.gif i jeszcze moba na sobie lol.gif

tak czy inaczej - estetycznie - drenek na pala albo warka
uzytkowo - warek i moze hunt - moze by tym peta podleczyl biggrin.gif

aha no i to jest moj pierwsy post - czytam forum od dawna ale ten topic mnie wciagnal biggrin.gif
pozdrawiam

gzaor
Wiadomość [#7]: 17.03.2007 o 08:32

Konto skasowane

Hum dobry na pala, bo ma bonus do 2recznych topotow, i mieczy wiec na retri pala dosc dobry.

Na protecta dobry krasnal, bo ma bonus blocku.

drendei ladnie wyglada jako wojek, taki barczysty biggrin.gif

Minok
Wiadomość [#8]: 17.03.2007 o 10:51

Konto skasowane

Młotów nie toporów;) Human ogólnie ma kiepskie raciale. ( jedynie w walce z rogalem wymiata).

[Edycja - Minok w 17-03-2007 o 10:52]

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Maksymilian
Wiadomość [#9]: 17.03.2007 o 12:50

Konto skasowane

Minok napisał:
Młotów nie toporów;) Human ogólnie ma kiepskie raciale. ( jedynie w walce z rogalem wymiata).

Lol?
+5% dodatkowego spiritu
Zwiekszony skill broni
Percepcja

To sa kiepskie raciale? ;o

Kiepskie to ma krasnal -_-

Nie cierpię pracować z tymi... Ludźmi.

Ech chyba czas zmienic klase...
>>> http://img509.imagesha(...)tua3.jpg <<<
>>> http://img117.imagesha(...)3vl8.jpg <<<

oger 123, Airvy - zaklad o dote2 vs lol - pamiętajmy...
pochw str 32

"Linki Luneya" - pamiętamy [*]
"Bany Lilly" - pamiętamy [*]
"List do blizzarda ciemiężonych użytkowników wowcenter" - pamiętamy [*]
luvdisc
Wiadomość [#10]: 17.03.2007 o 13:33

Konto skasowane

Maksymilian napisał:
Minok napisał:

Lol?
+5% dodatkowego spiritu
Zwiekszony skill broni
Percepcja

zalezy od punktu widzenia, z raciali humana warta uwagi jest tylko dyplomacja, reszta jest bezuzyteczna lub sytuacyjna (percepcja)

luney
Wiadomość [#11]: 17.03.2007 o 14:28

Konto skasowane

Racial ze spiritem został buffnięty. Teraz daje 10% total spirit.

Ja się ucieszyłem jak to zobaczyłem smiley.gif.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
paat
Wiadomość [#12]: 17.03.2007 o 14:38

Konto skasowane

no ja gram human female bo ladnie wyglada, a z bonusow to tylko dyplomacja i percepcja sie przydaje, 10% spirita biggrin.gif jest dla locka bezurzyteczne =o

n00beR
Wiadomość [#13]: 17.03.2007 o 14:41

Konto skasowane

Odkad wszystkie "mana regen while casting" zamienili na "mana/5sec" spirit znowu stal sie bezuzyteczny :/ A tak przynajmniej mozna bylo wypompowac castera na mana regen.

Dwarf ma bezkonkurencyjny activate racial w przymierzu. Reszta faktycznie lipa, ale frost res zawsze costam da.

Human ma outstanding racial dyplomacje, ktora jest przydatna kazdemu i zawsze. Glowny powod dla ktorego warto rollnac huma. Percepcja bardzo biedna, moze czasem tylko uzyteczna na arenie. Kazdy racial dodajacy +skill broni to mega smiech smiley.gif zwlaszcza po ostatnich patchach.

Colonel
Wiadomość [#14]: 17.03.2007 o 15:55

Konto skasowane

Hmmm, a więc z waszych wypowiedzi można wywnioskować, że to Human bardziej niż Dreanei nadaje się na Paladyna. No cóż, ja jednak będę się trzymał przy Dreanei, ze względów estetycznych. Teraz widziałem jak wygląda Dreanei w nowych i starych zbrojach. Musze powiedzieć (...no dobra...napisać), że wygląda w nich zaje#$@*ie. A wracając do tematu to faktycznie, Blessing of the Naaru dla Paladyna jest aż tak niepotrzebny (z wiadomych powodów), jednak wydaje mi się, że pomimo to Dreanei i tak ma lepsze Raciale od Humana ( i w tej chwili pewnie się komuś naraziłem lol.gif ).

[Edycja - Colonel w 17-03-2007 o 20:34]

[Edycja - Colonel w 17-03-2007 o 20:35]

Minok
Wiadomość [#15]: 17.03.2007 o 17:30

Konto skasowane

Maksymilian napisał:
Minok napisał:

Lol?
+5% dodatkowego spiritu
Zwiekszony skill broni
Percepcja

Percepcja jest do kitu, przydaje się tylko na rogali i tylko jak wiesz, ze idzie.
Zwiększenie skillu broni, fajne ale 5 to se mozna wsadzic.
10% spiritu ok, moze byc, ale nieporównywalne z racialami innych ras.
dyplomacja, to tylko przyspiesza farmienie, ale na raidach i pvp nic nie daje.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
janczar
Wiadomość [#16]: 17.03.2007 o 18:25

Konto skasowane

madeatpoland napisał:

ale gift of naaru dla pala jako przydatny ?? smiech ! pala sam sie leczy

nie smiech nie smiech. dodatkowy czar leczacy przyda sie kazdej postaci, a w szczegolnosci PRIESTOWI/PALADYNOWI/DRUIDOWI/SZAMANOWI, duzo bardziej niz WARIOROWI i innym nieleczacym sie. ale zeby to zrozumiec to trzeba troszke pograc ;)

TesaChrom
Wiadomość [#17]: 17.03.2007 o 19:11

Konto skasowane

Dla pala i tak i tak human, tak czy siak na 70 bedziesz healbotem( 90% paladynow jest)
Racial +10% spirit swietnie tutaj pasuje , Dranei ma ten GOTN ale po co to paladynowi?
wieć jak ktos w pierwszym poscie napisal: sugeruj sie tylko i wylacznie wygladem.

Tehpwn
Wiadomość [#18]: 17.03.2007 o 19:29

Konto skasowane

janczar napisał:
a w szczegolnosci PRIESTOWI/PALADYNOWI/DRUIDOWI/SZAMANOWI, duzo bardziej niz WARIOROWI i innym nieleczacym sie. ale zeby to zrozumiec to trzeba troszke pograc ;)

Pomyliles chyba gry kolego.

janczar
Wiadomość [#19]: 17.03.2007 o 19:52

Konto skasowane

wytlumacze Ci to pobieznie. jak klasy leczace wykonuja dobrze swoje zadanie, wtedy klasy leczone nie potrzebuja zadnych gift of naaru, bandazy i innych (wulg.). natomiast jak klasy leczace daja dupy to jest wipe, bez znaczenia czy tank uzyje gift of naaru czy nie uzyje. a zeby klasy leczace nie dawaly dupy to musza miec mane, a zeby mialy mane to niepowinny jej marnowac na leczenie siebie. siebie leczy sie bandazami, potionami, i innmi (wulg.)ami typu gift of naaru nie zuzywajacymi many.

na tym ta zabawa mniej wiecej polega smiley.gif

pozdrawiam smiley.gif

[Edycja - janczar w 17-03-2007 o 19:57]

Silverin
Wiadomość [#20]: 17.03.2007 o 20:01

Konto skasowane

A jak taki wojownik nie ma healera za plecami? Zonk?

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :