Dziś jest: Poniedziałek, 30 marca 2020, godzina 00:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hunter FAQ

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
huuj
Wiadomość [#21]: 17.03.2007 o 15:58

Konto skasowane

Barre napisał:do PvE huj wie, ja uzywam 3.00

No ba, że wiem. Ale nie powiem.

[Edycja - huuj w 17-03-2007 o 16:03]

erruth
Wiadomość [#22]: 18.03.2007 o 13:24

Konto skasowane

Rofl! xD

feels good man
Execurer
Wiadomość [#23]: 22.03.2007 o 20:18

Konto skasowane

MultiShotDamage = DamagePercentageBonus*RWSMod*(AmmoDPS*WeaponSpeed + (RAP/14)*2.8 + WeaponDamage + ScopeDamage + MultiShotBonus)
AimedShotDamage = DamagePercentageBonus*RWSMod*(AmmoDPS*WeaponSpeed + (RAP/14)*2.8 + WeaponDamage + ScopeDamage + AimedShotBonus)
Wystarczy podstawic cyferki i bedzie wiadomo jakie znczenie ma speed broni. Najwazniejszym parametrem jest DMG broni, ew.+ statsy. Mozna sie zastanawiac czy lepiej zeby rozpietosc dmg byla duza, czy mala.

Co do buildow - BM ma male zuzycie many w stos. do zadawnego dpsu, dobre na 1,2 przeciwnikow - levelowanie jest latwiejsze i szybsze.
PvP - Survival ma sporo sztuczek i zwiekszone mozliwosci walki meele. A to na pewno sie przyda w PvP
PvE - Duzy dmg niezalezny od peta,buffy spory burst(misdirection FTW!) - to ma marksman

[Edycja - Execurer w 22-03-2007 o 20:33]

Execurer
Wiadomość [#24]: 06.04.2007 o 00:57

Konto skasowane

Przeniesiony
Barre napisał:
Execurer napisał:
Barre, jakie ma szanse hunt+ktokolwiek vs warek+pala?

Proste do rozegrania, a czy wygrasz zalezy od ilorazu inteligencji paladyna. W moim przypadku partner to rogue.
Zwykly scenariusz, Paladyn buffuje na Warrka Blessing of Sacrifice, warek trzyma jakas kose z Blacksmith typu Lionheart Blade i zerguja.
1. Warrior wbiega na mnie (rogue jest w stealth)
2. Ja mam wlaczony Aspect of the Monkey (30% dodge)+Detterence i przez 10sek warek moze sobie pomachac.
3. W tym samym czasie Rogue (hemo) + ja i moj pet odpalamy wszystkie cooldowny i robimy paladynowi z dupy jesien sredniowiecza, ktory nie majac innych desek ratunku robi bubble na 20-30%.
4. Szybka zmiana targetu na warriora. (trzeba jescze wyjsc z deadzone, ale z tym problemow nie mam ;=) imp wing clip, scatter, trinket lub beast within jak kto lubi).
5. Paladyn albo spamuje heale na warka, albo na siebie. Jak na warka to zwykle po tych 12sekundach bubble ma on smieszne 20-30% hp i dobijamy go. Jak zaczyna spamowac heale na siebie, to dokanczamy warriora z 5 stackami Wound Poison (-50% heal).

W taki sposob wlasnie ostatnio rozwalalismy team 2200+ ratio.

NA AV mam najwiekszy dmg, okolice 1 miejsca, na arenie (3,5) schodze jako 1,2....do dupy.Na arenie los,deadzone - na AV,AB rozstrzeliwuje plate, 2 shot cloth.I co? i nic.Bo hunt, obok locka to najgorsze klasy na areny. Nie na duele. Chociaz pomysle nad teamem lock/hunt. teoretycznie moze byc ciekawie.

Jezeli w AB AV rozstrzeliwujesz plate, 2 shotujesz clothy a na arenie schodzisz jako pierwszy to bez znania twojego profilu armory strzelabym na 7000 life i 2+ attack power.
Ja mam 10.5k life , 200 resilience, 20-30% dodge, 1250-1400 attack power i 30% crit.

W tym przypadku intercept na rogala i wejscie pala do deadzone.(bo pewnie ida kolo siebie) Jesli pala jest dobry to blesing of freedom, heal warka, babel heal.
Ja koncze 2 zagoniony pod sciane, techolerne areny sa za male
I kazdy robi sobie ze mnie 1 kila

Barre
Wiadomość [#25]: 06.04.2007 o 10:33

Konto skasowane

W tym przypadku intercept na rogala

Intercept/Charge musi zostac wykonany na huntera, chyba ze grasz jakims cudem z rogalem bez stealth smiley.gif

Ultra
Wiadomość [#26]: 06.04.2007 o 11:29

Konto skasowane

Execurer napisał:

P: Hunterow nikt nie lubi...
O: Sa klasa malo dajaca party/raidowi , potrafia sobie radzic sami. I wielu kretynow gra ta klasa

Nie wiem jak jest teraz, ale jak grałem pare miechów temu to na rajdach hunci mieli jeden z wyższych dps'ow jak nie największy, pulowali moby, wskrzeszali kabelkami ^^ , zaznaczali markiem cel który leje rajd, kitowali(lepszych kiterow nie było), i raczej gildi było ciężko iść na rajd bez "mało dającego hunta w rajdzie".

czaki81
Wiadomość [#27]: 06.04.2007 o 19:45

Konto skasowane

Ultra napisał:
Execurer napisał:

O: Sa klasa malo dajaca party/raidowi , potrafia sobie radzic sami. I wielu kretynow gra ta klasa

Nie wiem jak jest teraz, ale jak grałem pare miechów temu to na rajdach hunci mieli jeden z wyższych dps'ow jak nie największy, pulowali moby, wskrzeszali kabelkami ^^ , zaznaczali markiem cel który leje rajd, kitowali(lepszych kiterow nie było), i raczej gildi było ciężko iść na rajd bez "mało dającego hunta w rajdzie".

Wtedy magowie/locy mieli +500 spell dmg teraz maja plus 2k . I dobrego maga/locka nie masz szans przescignac w dmg.

Minok
Wiadomość [#28]: 06.04.2007 o 21:05

Konto skasowane

Na raidach 70 lvl nie wiem jak jest, jako że jeszcze siedze w instancjach, ale w nich hunter jest zdecydowanie bez konkurencyjny.
Zawsze jestem pierwszy w dpsie i to z przewagą około 10%.
Ostatnio nawet z buildem BM ja byłem pierwszy a mój pet drugi! A mieliśmy maga w partytongue.gif Więc z dpsem huntera nie jest źle.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Ultra
Wiadomość [#29]: 06.04.2007 o 21:41

Konto skasowane

Tak tylko wtedy luk jaki miałem miał 44 dps a po bufnięciu łuków przed wyjsciem tbc mial około 53 a krytyki wchodziły średnio o 20% wieksze a AP miedzy lvl 60 a 70 mysle ze tez przybylo, wiec jak mag mial te 700 sp a teraz 2 k to hunt jak mial 1400 hmm to teraz by musial miec okolo 3.5 k zeby przebic catera. E tam, niedługo sam zobacze w grze jak to jest z tym huntem biggrin.gif Znajdzie sie jakis nowy luk na 70 lvl to pogadamy ;]

Execurer
Wiadomość [#30]: 10.04.2007 o 20:06

Konto skasowane

Barre napisał:
W tym przypadku intercept na rogala

Intercept/Charge musi zostac wykonany na huntera, chyba ze grasz jakims cudem z rogalem bez stealth smiley.gif

Rogal ktory zadaje dmg jest bez stealth, a jest potencjalnie latwiejszym celem dla warriora. Na miejscu pala/warek najpierw zlikwidowalbym rogala, potem hunta. Ale, wiadomo, wiele zalezy od ustawienia, talentow , skilla itd. Potencjalnie War/pala sa debest w 2vs2, faktycznie w mojej grupie trafiaja sie takie okazy ze ja z buildem MM wielozadaniowy i kumpel z BM/SV pojechalismy team pala/war bez strat. (pala nie dispelowal Vipera, warek chyba zapominal o harmstringu i intercepcie, ogolnie grNightfall jest dziwna). Ale...pogadajmy o 5vs5. Zakladajac ze liczba healerow i dps jest rowna ,gracze maja podobny sprzet i skill, to hunt ma spot razem z lockiem,rogalem, magiem (zakladam ze .5 jest dla shamana lub druta,a 1 spot dps dla warka). Ciezko przebic bursta maga, reszta do przebicia.

Barre
Wiadomość [#31]: 10.04.2007 o 22:27

Konto skasowane

Execurer napisał:
Rogal ktory zadaje dmg jest bez stealth, a jest potencjalnie latwiejszym celem dla warriora. Na miejscu pala/warek najpierw zlikwidowalbym rogala, potem hunta.

Oczywiscie, na 100% rogal jest latwiejszym i lepszy celem dla warriora. Nigdy jednak nie doszedl bym do ratio 2000 z gimp setupem jezeli na takie triki bym pozwalal smiley.gif
Mamy sap, scatter shot, Wyvern Sting, frost trap i trzeba je uzyc tak, zeby zneutralizowac warrka przez pierwsze 10sekund (kiedy to zmuszamy paladyna do uzycia Bubble)

Co do 5vs5, mysle ze hunter nie moze zastapic maga. Counterspell, Frost Nova i mimo wszystko sheep (nawet ciekawa zabawka kiedy w late-game przeciwnik ma CD na pvp trinketach). Moze za to zastapic, i jest wg mnie dziesiec razy lepszy niz jakikolwiek rogal czy warlock, miedzy innymi przez Viper Sting i Frost Trap (i lamerska taktyka na Blades Edge, kto nie rozumie prosze o download filmu Power Trip i zobaczyc jak gra ich hunter Reznap). Bazuje moje teorie na ratio typu 1700+-, jak narazie gram 5vs5 w tak zwanej "noob league" wiec wiele o tym typie gry nie wiem. Mam jednak nadzieje na zbudowanie czegos powaznego w najblizszym czasie.

Maksymilian
Wiadomość [#32]: 10.04.2007 o 22:36

Konto skasowane

Execurer napisał:

P: Co mam zrobic, zeby pomoc party/raidowi?
O: Chron healera, zadawaj duzy dmg, kite'uj bosow, nie zdejmuj petem aggro z tanka i badz mily.

Myslalem ze padne jak to przeczytalem smiley.gif Zwlaszcza to pierwsze smiley.gif
Wielkie dzieki autorowi za poprawienie mi humoru biggthumpup.gif

[Edycja - Maksymilian w 10-04-2007 o 22:37]

Nie cierpię pracować z tymi... Ludźmi.

Ech chyba czas zmienic klase...
>>> http://img509.imagesha(...)tua3.jpg <<<
>>> http://img117.imagesha(...)3vl8.jpg <<<

oger 123, Airvy - zaklad o dote2 vs lol - pamiętajmy...
pochw str 32

"Linki Luneya" - pamiętamy [*]
"Bany Lilly" - pamiętamy [*]
"List do blizzarda ciemiężonych użytkowników wowcenter" - pamiętamy [*]
Execurer
Wiadomość [#33]: 11.04.2007 o 00:25

Konto skasowane

Minok napisał:
Ostatnio nawet z buildem BM ja byłem pierwszy a mój pet drugi! A mieliśmy maga w partytongue.gif Więc z dpsem huntera nie jest źle.

Bez urazy, ale mag byl albo ubernoobem , albo dc,bo 10%up i pet na 2 miejscu to niemozliwe w normalnej grupie.
DPS hunta jest moim zdaniem ok. Kiepski na normalnych mobach, wysoki na "spell refleckt" , ale u hunta nie jest najwazniejszy dps, ale kitowanie, i "sztuczki" - snake trap na bossow ze specjalami "nearest enemy" lodowa przed healerem, misdirection, Distracting shot i Disengage. Wszystko to zmniejsza dps, ale poprawia ogolny "power" raidu. Nie widac tego na wykresach dps,dmt,dmd itp, dobry lider o tym wie, kiepski mysli schematem "hunter ezmode". Pamietam ze kiedys jeden byl niezadowolony, bo zrobilem FD i MAG zlapal agro...Z drugiej strony bylem w raidzie z takimi debilami ze zeby bola - pet na agresiv(bo latwiej moby lapie)WTF jest shoot rotation, "Oo X, przeganiasz mnie w depesie!Taki(wulg.)!". Pewnie ze pet moze tankowac! Noob! Robilem to juz!Eazy... Odsetek Huntow sposrod wszystkich klas jest na kazdym serweze najwyzszy, lub prawie. (pierwsza 3 napewno) statystycznie jest tam wielu debili, to jasne. Kolesie ucza sie grac w pugach, czyli z duza statystycznie szansa na innych debili - efekt? Hunter to klasa z najwiekszym potencjalem debilizmu. latwa do levelowania, zajebiscie ciezka do dobrej end game. Bo... pokazcie mi dobrego kitera(z malym threatem, duzym agro)Dobrego dpsa(4-5 speli, i licznik autoshota.Porownanie tylko z rogalem. Ale on nie ma peta...) A na lodowe nikt nie liczy bo moby maja wysrobowane resisty.Ale... i tak jest zajebiscie.

Dlaczego nie lubia huntera?Cytaty.
Picie pozniej, przyspieszmy.
Rdy?Pull!
Moge oftankowac,spoko
Trzymaj agro!
L2P noob
need!
Bylo uwazac.
Teraz, nie,teraz, czekajcie ...teraz .... mowilem zaczekac
Oto hunterzy. A Taki mag napierdala te fireballe i nie narzeka. Taki lock SSy HSy i STA buff daje. i nie gada. a rogal ma staly -30%thrat.A ten hunt kiedys petem mi zabieral agro (autentyk z UBRS smiley.gif )

[Edycja - Execurer w 11-04-2007 o 02:42]

Minok
Wiadomość [#34]: 11.04.2007 o 21:07

Konto skasowane

Execurer napisał:
Minok napisał:

Bez urazy, ale mag byl albo ubernoobem , albo dc,bo 10%up i pet na 2 miejscu to niemozliwe w normalnej grupie.

[Edycja - Execurer w 11-04-2007 o 02:42]

Oczywiscie, że tak. Ale zapewniam Cie, że w 5 m instancji moge miec większy dmg niż dobry mage. I nie chodiz tu o to, że mag nie ma skille, albo ze chce sie pochwalic, tylko że hunter moze miec dobry dps. I ma ^^
Na raidach już wygląda to troche inaczej, ale tak jak np. fire mage może sie schowac na moby z FR, tak i hunter na dobrych mobach wyciąga najwiekszy dmg.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Repcak
Wiadomość [#35]: 13.04.2007 o 09:44

Konto skasowane

Zacznijmy od tego ze Hunter w TBC zostal troche bardziej suportem a nie DPS, na instancji 70lvl, 5 czy raid, Hunter nie wyprzedzi maga, z lockiem moze sie bic o DPS, ale to wyglada tak ze pakuje wszystko co ma w kazdego moba i po kazdym pullnieciu pije... tylko wtedy wyrobi w MIARE z DPS. Hunter ma ten plus ze wiecej zdziala niz mag czy lock kiedy te klasy nie maja many, jednak autoshot troche zadaje DMG a oni swoje wandy to.. to niewiem co nimi moga robic xD machac sobie. A co do DMG z Multi i Aimed, szczerze mowiac teraz sie nad tym zaczelem zastanawiac, oczywiscie ze wolniejsza bron jest lepsza, ale na 70, bron z predkoscia 2.80 ( taka chyba mam z Dark portalu ) I ma max dmg cos chyba 250 (nie jestem pewany) a bron ktora bedzie miala predkosc 1.80 z takim samym DPS bedzie miala obrazenia od 130 do jakos 200, i co, roznica w aimedach 50dmg, cryt 100, i talent ze 30% wiecej DMG przy crytach to jeszcze troszke, nie bedzie napewnow iekszej roznicy niz 200-300dmg, co to jest, A na arenie i BG lepsza jest szybka bron jezeli jest taka mala roznica, bo Hunter jednak duzo biega i wtedy moze tylko uzywac serpent i arcane shot ktora tak naprawde daja DMG ( no i silent ), i bron wolna jak przystaniemy strzeli nam raz, albo w ogole bo znow trzeba bedize np spieprzac przed przeciwnikiem, a szybka zdazy wystrzelic jakby nie patrzec, Ale jednak ten Aimed, i najczesciej po aimed shot wale odrazu Multi, to jest znow roznica okolo 400- do nawet 1000 DMG* jak chodzi o roznice pomiedzy wolna bronia a szybka, wiec, to chyba kazdego sprawa co wybierze, to moje malo znacznie zdanie na ten temat.
A co do raidu, jezeli stoimy w miejscu, to,zalezy jak czesto mamy cryty, jezeli czesto lepiej miec wolna bron bo te 30% plus dmg przy trafieniu krytycznym bedzie wieksze nic przy wolnej broni. Jak kto woli. to moje drugie skromne i malo znaczace zdanie :P

[Edycja - Repcak w 13-04-2007 o 09:47]

[Edycja - Repcak w 13-04-2007 o 09:50]

luvdisc
Wiadomość [#36]: 13.04.2007 o 10:49

Konto skasowane

ja bym dodal jeszcze jeden punkt:

P: Co to jest "Hunter weapon"?
O: Kazda bron dostepna w grze

smiley.gif

Execurer
Wiadomość [#37]: 17.04.2007 o 00:25

Konto skasowane

Repcak napisał:
Zacznijmy od tego ze ...

[Edycja - Repcak w 13-04-2007 o 09:50]

Zdajesz sobie sprawe ze jest to "niedoprzeczytania"? Skad inad celne spostrzezenia.

@luvdisc
Nieprawda. Tylko ta z +ap i +agi. jak zawsze. Jak zawsze ninjowana przez rogali. ktorzy pewnie niedlugo dostana nowy spel "Jestem na wozku"

Execurer
Wiadomość [#38]: 07.06.2007 o 01:40

Konto skasowane

bump.

Bitwus
Wiadomość [#39]: 10.06.2007 o 19:11

Konto skasowane

Minok napisał:
luney napisał:
P: Czy speed broni ma znaczenie?
O: Tak, dla multishota i aimedshota - ale niewielki

Nie prawda.

Ee co? Niby co nie prawda? Nie prawdą jest tylko to, że niewielkie znaczenie, bo znaczenie ma OGROMNE, taki hunter z bronią 1.0 speed może wogóle się schowactongue.gif.

nie zgadzan sie gralem hunterem full mm i bronia 1.0 bylem zawsze w czolowce kazdego bg zdobywajac szacunek wspolgraczy ....
ale to pewnie kwestia gustu
pozdrawiam
Bitwus

Muradin
Wiadomość [#40]: 10.06.2007 o 19:36

Konto skasowane

Execurer napisał:

Nieprawda. Tylko ta z +ap i +agi. jak zawsze. Jak zawsze ninjowana przez rogali. ktorzy pewnie niedlugo dostana nowy spel "Jestem na wozku"

Dziwnym trafem oni też potrzebują takiej broni.

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :