Dziś jest: Niedziela, 17 listopada 2019, godzina 19:47
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pochwal sie swoim UI - mk2

Pierwsza     <<   <   ... | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 |   >   >>     Ostatnia
Ryyuku
Wiadomość [#1961]: 18.12.2010 o 11:08

Konto skasowane

Oh Crap...

Dude's... to jest jakis kosmos. Nabilem 20lvl i szykuje sie do rozpoczecia "normalnej" gry w wowa i poki co przygotowuje sie i tak pomyslalem ze na moim Warlocku juz nie daje rady z podstawowym interfejsem i zlookalem to co jest tu. I niektorzy to prawie nic nie widza , to wyglada jak symulator statku kosmicznego - milion przyciskow , tabelek , paskow...

Teraz mam troche czasu na ogarniecie tego... jak modyfikowac sobie Interfejs? Z poziomu gry moge dzieki dodatkom odpowiednim czy jak? I co polecacie?

http://img63.imageshac(...)724.jpg/

Ok , poki co Action Bary poustawialem i mini-mapke dalem wzorem ktoregos z powyzszych konfigow. Teraz pytanie. Widzicie jak mi zawalaja questy - zawsze moge zamknac to okienko tylko wolalbym miec je otwarte. Czy jest mozliwe "odczepienie" questow od mini mapy?

Do tego dodam jeszcze jakiegos DoT'timera.

I jeszcze jedno pytanie- czy jest jakis macro , add on ktory pozwala dokladnie wybrac ktorego mooba atakowac? Bo w Dungeonach mam problemy jak taureny lub orkowie bija moobka zeby go nacelowac a po smierci kolejnego.

[Edycja Ryyuku - 18.12.2010 o 13:54]

Gruee
Wiadomość [#1962]: 21.12.2010 o 16:57

Konto skasowane

Tu mosz pokozone dzie to je :lol: "Show Movers" i bedzie git.

AdaMS11
Wiadomość [#1963]: 03.01.2011 o 00:32

Konto skasowane

Nieraz widze UI na których jest kilka pasków ze skillami jeden pod drugim. Ja używam 4 pasków do skilii z klawiatury, paski zmieniam wciskając shift+1, shitf+2 idd, jak zrobić żeby mieć te wszystkie paski widoczne, a kombinacji shift+ cyfra uzywac do przemieszczania się między nimi?

Nieraz widze UI na których jest kilka pasków ze skillami jeden pod drugim. Ja używam 4 pasków do skilii z klawiatury, paski zmieniam wciskając shift+1, shitf+2 idd, jak zrobić żeby mieć te wszystkie paski widoczne, a kombinacji shift+ cyfra uzywac do przemieszczania się między nimi?

raziel666
Wiadomość [#1964]: 03.01.2011 o 02:32

Konto skasowane

nie rozumiem.

jesli ktos ma na ekranie kilka barow to po to zeby widziec / wciskac / zbindowac sobie az tyle skili a nie skakac miedzy barami jakims shift+cyfra.
powiedz mi po co chcesz miec widoczne powiedzmy 4 paski jak i tak chcesz grac na jednym. zmieniajac go na inne przy pomocy shift+cyfra?
albo to albo to. jak shiftujesz bary to wystarczy ci widziec tylko ten jeden bar. jak masz widoczne wszystkie to po kiego(wulg.)a skakac miedzy nimi?

wiecej barow mozesz sobie pokazac addonem (bartender, dominos) albo po prostu w opcjach wowa wlaczyc dodatkowe action bary (interface > action bars, jakbys nie mogl znalezc).

btw. to nie jest temat od takich pytan jakbys nie zauwazyl. taki temat masz nizej. mam nadzieje, ze ci sie myszka omsknela i tylko dlatego ci wybaczam i nie usuwam posta.

[Edycja raziel666 - 03.01.2011 o 02:35]

Madness is the gift, that has been given to me!
AdaMS11
Wiadomość [#1965]: 03.01.2011 o 19:01

Konto skasowane

Ok, dziękuje za odpowiedź i wyjaśniam po co chce mieć coś takiego. A no po to, bo szybciej się używa skilli przy pomocy klawiatury niż myszki, i dlatego chce mieć wszystkie widoczne naraz żeby mieć informacje dotyczące cooldawnu, no i żeby sobie przez przypadek nie pomylić numeru przydzielonego do skilla. Następne pytania umieszczał będę w odpowiednich tematach, za ten tutaj przepraszam.

Nekkro
Wiadomość [#1966]: 03.01.2011 o 21:12

Konto skasowane

Bartender 4 na ten przyklad

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Ryyuku
Wiadomość [#1967]: 06.01.2011 o 22:43

Konto skasowane

Ktory z nich najlepszy? Widac ze ten z obrazkiem Undeada jest chyba najladniejszy ale za to najmniej funkcjonalny... Co myslicie o tych UI? Co warto jeszcze dodac? Mam DoT'a jak widac , Dominos i kilka innych addonow...

[Edycja Ryyuku - 06.01.2011 o 22:48]

Exles
Wiadomość [#1968]: 10.01.2011 o 00:13

Konto skasowane

http://img408.imageshack.us/img408/4738/wowscrnshot010911201514.png

Ktoś mógłby powiedzieć jakich addonów użyć aby uzyskać tak ustawione buffy/debuffy, wygląd skilli i wygląd ikony postaci wraz z paskami ?

Czarne tło pod każdym z addonów to kgpanels jeśli się nie mylę ?

[Edycja Exles - 10.01.2011 o 00:13]

raziel666
Wiadomość [#1969]: 10.01.2011 o 01:33

Konto skasowane

a czy to ci wyglada na temat "spytaj sie tutaj jakie addony sa uzyte w danym ui"?
idz do wazywniaka i spytaj sie czy nie maja gwozdzi.

Madness is the gift, that has been given to me!
pixa
Wiadomość [#1970]: 18.01.2011 o 11:58

Konto skasowane

panowie a ja mam problem bo xperl niepokazuje mi debuffa o co kaman ?

// CZYTAJ POST WYZEJ. to nie jest temat od zadawnia glupich pytan!! taki temat masz nizej!

[Edycja raziel666 - 18.01.2011 o 13:32]

lozovsky
Wiadomość [#1971]: 23.01.2011 o 13:55

Konto skasowane

Małe zmiany w UI ^^

Uploaded with ImageShack.us

[Edycja lozovsky - 23.01.2011 o 14:01]

Wojownikorgi
Wiadomość [#1972]: 26.01.2011 o 17:13

Konto skasowane

Uploaded with ImageShack.us

Dojda do tego jeszcze jakies odliczacze czasu do debuffow (tylko musze znalezc jakies latwe w konfiguracji)..

oger123
Wiadomość [#1973]: 27.01.2011 o 16:33

Konto skasowane

Ostatnio postanowilem ,,reaktywowac" swoje stare UI ktore utracilem wraz z przerwa od gry w WoWa+zmiana kompa.Taki efekt koncowy:

LINK

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
webbie
Wiadomość [#1974]: 20.02.2011 o 04:33

Konto skasowane

Moje, własnego autorstwa, nieskomplikowane UI (tanka oczywiście).

[Edycja webbie - 20.02.2011 o 04:35]

webbiasty - goblin warrior @ burning legion <End Game>
rebo
Wiadomość [#1975]: 26.02.2011 o 22:25

Konto skasowane

Webbie, mógłbyś napisać jakich addonów używasz? Chodzi mi przede wszystkim o ustawienie hotkeyów, tą dziwną odmanę reccounta, pasek buffów oraz ten, co "wyświetla" zadawane obrażenia, rage etc. Z góry dzięki.

JEDIDJ
Wiadomość [#1976]: 26.02.2011 o 23:17

Konto skasowane

rebo napisał
Webbie, mógłbyś napisać jakich addonów używasz? Chodzi mi przede wszystkim o ustawienie hotkeyów, tą dziwną odmanę reccounta, pasek buffów oraz ten, co "wyświetla" zadawane obrażenia, rage etc. Z góry dzięki.

Może nie jestem Webbie smiley.gif ale z tego co widze to masz:
- ustawienie hotkeyów - Bartender
- ta dziwna odmiana recounta - to na 99% Omen
- to coś do wyświetlanai obrażeń - MikScrollingBattleText

webbie
Wiadomość [#1977]: 27.02.2011 o 02:08

Konto skasowane

rebo napisał

Hej!
Hotkeye to tak jak napisał kolega wyżej - Bartender.
Recounta ani innego dmg metera nie używam, bynajmniej dopóki nie wymienię laptopa na nowego.
Jedyne co mierze, o co zapewne Ci chodziło, to threat widoczny tutaj na Omenie. (środek, dół)
Po prawej stronie na dole jest jeszcze EavesDrop (taka tabelka).
Obrażenia, rage itd. pokazuje MSBT (Mik Scrolling Battle Text)
Buffy - Satrina's Buff Bars

Dodatkowo jeszcze kilka addonów:
- Shadow Unit Frames (paski życia etc, unit frames generalnie)
- Grid (ten raidframe z suf mi nie odpowiadał)
- DBM
- NuttyWarAnnounce (announcer, tylko dla warriorów ale za to daje większe możliwości ustawienia)
- Tiptac (tooltip)
- Ora3 (raid cooldowny)
- prat (czat)
- jakiś niezbyt pamięciożerny addon zmieniający minimapę.. pełno ich =]

[Edycja webbie - 27.02.2011 o 02:12]
Prisna napisał
Strasznie nawalone na ekranie Webbie , musiałbym grać chyba na 30 calowym monitorze aby cokolwiek ogarnąć co się dzieje naokoło raidu =] sorry za off top

[Edycja Prisna - 05.03.2011 o 12:56]

Rzeczywiście może tak to wyglądać ale ekran mam 17 calowy (laptop) i na większości bossów mogę podziwiać otoczenie, postaram się wkleić jeszcze jeden screen z normalnego bossa. Niedługo przesiadam się na nowy, lepszy lapek - będę mógł pozmieniać addony i zwiększę fps - za to ekran będzie mniejszy ale to mnie jakoś specjalnie nie boli. Ogólnie wbrew temu co widać na screenie widzę dużo (tyle, co tank powinien widzieć).

[Edycja webbie - 06.03.2011 o 11:37]

webbiasty - goblin warrior @ burning legion <End Game>
Prisna
Wiadomość [#1978]: 05.03.2011 o 12:55

Konto skasowane

Strasznie nawalone na ekranie Webbie , musiałbym grać chyba na 30 calowym monitorze aby cokolwiek ogarnąć co się dzieje naokoło raidu =] sorry za off top

[Edycja Prisna - 05.03.2011 o 12:56]

Aselfer
Wiadomość [#1979]: 06.03.2011 o 19:57

Konto skasowane

moje ;d nic nadzwyczajnego :P

od razu mam pytanie, jeśli można ;d.
mam addon moveanything i chciałbym sobie przesunąć to okienko informacyjne z prawego dolnego rogu (widać na screenie, info o skillu, targecie itp), komunikaty Blizzarda typu "another action is in progress" i to coś pomarańczowe w prawym górnym rogu, nawet nie wiem co to jest ;d. wie ktoś może pod jakimi nazwami w tym addonie tego szukać ?

[Edycja Aselfer - 06.03.2011 o 19:57]

Aselfer - profil last.fm
Velvelvanel - Blood Death Knight (Nagrand EU)
Wojownikorgi
Wiadomość [#1980]: 06.03.2011 o 20:24

Konto skasowane

informacje = Tooltip, Komunikaty blizza - nie mam pojecia, To pomaranczowe cos - buffy.

http://img141.imagesha(...)3847.jpg

slabe bo slabe, ale wole nie obciazac mojego cudownego laptopa..

REKLAMA
Strona 99 z 100.
Pierwsza     <<   <   ... | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :