Dziś jest: Sobota, 20 lipca 2019, godzina 16:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pochwal sie swoim UI - mk2

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Kelgar
Wiadomość [#21]: 08.03.2007 o 09:50

Konto skasowane

Nie sciagaj photka zrob sobie sam z poszceglonych modow ui ... A look jak u photka tez osiagniesz.

Btw Trinitybars moze byc ale ktos tam sie jeszcze pytal to polecam stary dobry Bongos do ustawiania barow etc.

kek ?
korwin
Wiadomość [#22]: 08.03.2007 o 13:23

Konto skasowane

podpisuje się pod postem Kelgara wszystkim czym mogę, Bongos to najłatwiejszy i najprzyjemniejszy addon do ustawiania UI z jakim miałem styczność biggrin.gif

ProPrezes
Wiadomość [#23]: 08.03.2007 o 15:29

Konto skasowane

Bartender3 też jest fajny smiley.gif

Milkyway
Wiadomość [#24]: 08.03.2007 o 20:06

Konto skasowane

Bartender3 jest o wieeeeeeeeeele lepszy od Bangosa.

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
Modez
Wiadomość [#25]: 08.03.2007 o 21:42

Konto skasowane

Ja się ostatnio przerzuciłem z Bongos na TrinityBars i jestem bardzo zadowolony.

luney
Wiadomość [#26]: 09.03.2007 o 01:49

Konto skasowane

a ---- tutaj ---- mój UI w całej okazałości, postarałem się pokazać jak najwięcej modów w użyciu ;).

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Aleczka
Wiadomość [#27]: 09.03.2007 o 08:08

Konto skasowane

luney napisał:
a ---- tutaj ---- mój UI w całej okazałości, postarałem się pokazać jak najwięcej modów w użyciu ;).

luney, ale choć podaj nazwy swoich addonów, ja jako początkujący gracz....
1zhelp.gif

Holy priest 70 lvl
Fire mag 70 lvl
gnomen
Wiadomość [#28]: 09.03.2007 o 08:57

Konto skasowane

A oto moje UI

http://img258.imagesha(...)idp2.jpg

Ludzie ktorzy nie potrzebuja innych ludzi, potrzebuja innych ludzi, by pokazac innym ludziom, ze sa ludzmi, ktorzy nie potrzebuja innych ludzi.
Kelgar
Wiadomość [#29]: 11.03.2007 o 21:14

Konto skasowane

luney napisał:

ale malo czytelny ktm tongue.gif

ogulnie ui ladne.

Pozdr.

kek ?
Milkyway
Wiadomość [#30]: 11.03.2007 o 21:43

Konto skasowane

Ja tam musze miec ustawione Healer mode gdzie sie tylko da x] Przez co ograniczam w pewnym zakresie Over Heal\a x]

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
korwin
Wiadomość [#31]: 11.03.2007 o 22:10

Konto skasowane

daj screena!1!1one!11one1!1.

luney
Wiadomość [#32]: 11.03.2007 o 23:45

Konto skasowane

Kelgar napisał:
ale malo czytelny ktm tongue.gif

Na tym screenie kijowo wygląda, bo jest trochę kijowo jakość. Zresztą KTM healerowi nie jest aż tak potrzebny jak dpserowi (co nie znaczy, że nie jest ;p)

Kelgar
Wiadomość [#33]: 13.03.2007 o 19:09

Konto skasowane

Nom zawsze lubie go miec zalaczonego zeby moc opieprzac ludzi na tsie ze nie patrza na ktma :P

kek ?
Alu200
Wiadomość [#34]: 13.03.2007 o 22:11

Konto skasowane

luney napisał:

Te animowane portreciki postaci to jaki mod? Tzn. Aby wygladalo identycznie jak u ciebie. przegladalem Curse i nie znalazlem.

[Edycja - Alu200 w 13-03-2007 o 22:24]

Bronzebeard EU / Human / Mage / IceT Konto Frozen.
Minok
Wiadomość [#35]: 13.03.2007 o 22:26

Konto skasowane

Aleczka napisał:
luney napisał:

luney, ale choć podaj nazwy swoich addonów, ja jako początkujący gracz....
1zhelp.gif

Właśnie, daj liste addonów plz:> Bo przyznam, że wyglada calkiem fajnie i przejrzyście, bo niektórzy to nawalają tych addonów, żeby były, a potem nic nie widacbiggrin.gif

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
luney
Wiadomość [#36]: 14.03.2007 o 02:17

Konto skasowane

Właśnie, daj liste addonów plz:> Bo przyznam, że wyglada calkiem fajnie i przejrzyście, bo niektórzy to nawalają tych addonów, żeby były, a potem nic nie widac

Chociaż strasznie mi się nie chciało ;o to wrzucam listę addonów, z krótkim komentarzem od czego on jest.

SCREEN: http://users.vlo.gda.p(...)4755.jpg

OPIS MODÓW:
!OmniCC - mod, który pozwala na wyświetlanie wszelkich cooldownów czarów/skilli/itd. Od pewnego czasu TrinityBars posiada już swój własny cd mod (kiedyś niestety nie miał takowego, więc było trzeba samemu czegoś poszukać i jakoś już u mnie ten mod został). [na screenie widać czerwone "1" na paskach z czarami - to właśnie za to jest odpowiedzialny mod]

CT_Mod + CT_RA - do ustawienia Main Tanków. [na screenie nie widać, bo to nie raid]

KLHThreatMeter - pokazuje kto jaki ma aktualnie treat. [mod widać w prawym górnym rogu]

Pom Tracker - mod, który pozwala łatwo sprawdzać na kim jest aktualnie Prayer of Mending. [mod widać po lewej stronie, mniej więcej po środku]

TrinityBars - główny mod eliminujący standardową belkę na spelle. Bardzo łatwy w konfiguracji. [widać go w dole na środku, wszystkie spelle]

ChatMOD - kolorowanie nicków w czacie, możliwość wklejania linków itemów na kanałach nie tylko Trade, możliwość skrócenia nazwy kanału (zamiast "Guild" samo "G") [widać w okienkach czatu]

DetachedMiniButtons - pozwala ustawiać gdzie się żywnie podoba ikonki modów, które są przy minimapie [widać posegregowane przeze mnie ikony przy minimapie, mod jednak umożliwia rozmieszczenie ikon gdzie tylko chcemy, nie tylko w obrębie minimapy]

DoTimer - odmierza czas dotów i hotów [na screenie widać tickujące Renew przy portrecie targetu]

ElkBuffBar - modyfikuje wygląd buffów. [pod portretem postaci, kilka niebieskich pasków]

eCastingBar - zmienia wygląd paska rzucania czaru - wiele możliwości konfiguracji. [widać castujący się Greater Heal Rank 2 na screenie]

HealBot - kombajn-mod dla healerów. Ja go sobie ostro znerfowałem, gdyż nie lubię jak mod wyręcza mnie we wszystkim. [widać go mniej więcej na środku, pokazuje xywy i hp wszystkich w party]

MoveAnything - dzięki niemu przesuniesz dosłownie wszystko w swoim UI. [nie widać samego moda, ale część rzeczy przesuwałem używając właśnie niego]

OneBag oraz OneBank - mod robi z kilku bagów jednego, jak sama nazwa wskazuje. [można screen zobaczyć tutaj: http://users.vlo.gda.p(...)3313.jpg]

PlayerLinkMenu - po kliknięciu prawym klawiszem (można zmienić w opcjach) na xywie gracza wyświetla się menu z: Invite, Who, itp. [nie widać na screenie]

RatingBuster - wszelkie wartości, jak np. increases xxx rating by 20 na procenty. [nie widać na screenie]

ScrollCombatText - chyba każdy zna tego moda, ja go w sumie używam w okrojonej wersji do pokazywania za ile uleczyłem dany target i ile z tego było overhealem. [nie widać ;p]

simpleMinimap - mod pozwalający na skonfigurowanie minimapy. W sumie nie iwem czemu w nazwie moda jest "simple", bo można tyle pozmieniać w minimapie dzięki temu modowi, że nikt nie nazwałby tego "simple" ;). [prawy dolny róg]

SimpleTip - po najechaniu myszką na jakiś target wyświetlają się dane na jego temat. (np. Ranga, xywa, PvP on/off, gildia, itd.) [niestety nie widać]

Titan + podmody - pasek u góry to nic innego jak Titan + kilka oddzielnych podmodów do niego.

TrinketMenu - zarządzanie trinketami, czyli menu ze wszystkimi trinketami jakie masz w bagach, pokazuje dodatkowo komunikat w stylu sct, że za 30 sekund skończy się cd na jakimś trinkecie, którego masz w bagach. [widać tylko dwa założone trinkety na screenie (prawa belka), jakby się najechało myszką na któryś z nich, otworzyłoby się menu z resztą trinketów]

XPerl - mod odpowiedzialny za wyświetlanie (u mnie w UI) porteretów, mod sam w sobie posiada znacznie więcej gigantycznych, aczkolwiek pamięciożernych, opcji. [wszelkie portrety]

----

Mam nadzieję, że zadowoliłem co niektórych. HF w budowaniu własnego UI.

[Edycja - luney w 14-03-2007 o 02:20]

Alu200
Wiadomość [#37]: 14.03.2007 o 14:09

Konto skasowane

luney napisał:
Właśnie, daj liste addonów plz:> Bo przyznam, że wyglada calkiem fajnie i przejrzyście, bo niektórzy to nawalają tych addonów, żeby były, a potem nic nie widac

Chociaż strasznie mi się nie chciało ;o to wrzucam listę addonów, z krótkim komentarzem od czego on jest.

SCREEN: http://users.vlo.gda.p(...)4755.jpg

OPIS MODÓW:
!OmniCC - mod, który pozwala na wyświetlanie wszelkich cooldownów czarów/skilli/itd. Od pewnego czasu TrinityBars posiada już swój własny cd mod (kiedyś niestety nie miał takowego, więc było trzeba samemu czegoś poszukać i jakoś już u mnie ten mod został). [na screenie widać czerwone "1" na paskach z czarami - to właśnie za to jest odpowiedzialny mod]

CT_Mod + CT_RA - do ustawienia Main Tanków. [na screenie nie widać, bo to nie raid]

KLHThreatMeter - pokazuje kto jaki ma aktualnie treat. [mod widać w prawym górnym rogu]

Pom Tracker - mod, który pozwala łatwo sprawdzać na kim jest aktualnie Prayer of Mending. [mod widać po lewej stronie, mniej więcej po środku]

TrinityBars - główny mod eliminujący standardową belkę na spelle. Bardzo łatwy w konfiguracji. [widać go w dole na środku, wszystkie spelle]

ChatMOD - kolorowanie nicków w czacie, możliwość wklejania linków itemów na kanałach nie tylko Trade, możliwość skrócenia nazwy kanału (zamiast "Guild" samo "G") [widać w okienkach czatu]

DetachedMiniButtons - pozwala ustawiać gdzie się żywnie podoba ikonki modów, które są przy minimapie [widać posegregowane przeze mnie ikony przy minimapie, mod jednak umożliwia rozmieszczenie ikon gdzie tylko chcemy, nie tylko w obrębie minimapy]

DoTimer - odmierza czas dotów i hotów [na screenie widać tickujące Renew przy portrecie targetu]

ElkBuffBar - modyfikuje wygląd buffów. [pod portretem postaci, kilka niebieskich pasków]

eCastingBar - zmienia wygląd paska rzucania czaru - wiele możliwości konfiguracji. [widać castujący się Greater Heal Rank 2 na screenie]

HealBot - kombajn-mod dla healerów. Ja go sobie ostro znerfowałem, gdyż nie lubię jak mod wyręcza mnie we wszystkim. [widać go mniej więcej na środku, pokazuje xywy i hp wszystkich w party]

MoveAnything - dzięki niemu przesuniesz dosłownie wszystko w swoim UI. [nie widać samego moda, ale część rzeczy przesuwałem używając właśnie niego]

OneBag oraz OneBank - mod robi z kilku bagów jednego, jak sama nazwa wskazuje. [można screen zobaczyć tutaj: http://users.vlo.gda.p(...)3313.jpg]

PlayerLinkMenu - po kliknięciu prawym klawiszem (można zmienić w opcjach) na xywie gracza wyświetla się menu z: Invite, Who, itp. [nie widać na screenie]

RatingBuster - wszelkie wartości, jak np. increases xxx rating by 20 na procenty. [nie widać na screenie]

ScrollCombatText - chyba każdy zna tego moda, ja go w sumie używam w okrojonej wersji do pokazywania za ile uleczyłem dany target i ile z tego było overhealem. [nie widać ;p]

simpleMinimap - mod pozwalający na skonfigurowanie minimapy. W sumie nie iwem czemu w nazwie moda jest "simple", bo można tyle pozmieniać w minimapie dzięki temu modowi, że nikt nie nazwałby tego "simple" ;). [prawy dolny róg]

SimpleTip - po najechaniu myszką na jakiś target wyświetlają się dane na jego temat. (np. Ranga, xywa, PvP on/off, gildia, itd.) [niestety nie widać]

Titan + podmody - pasek u góry to nic innego jak Titan + kilka oddzielnych podmodów do niego.

TrinketMenu - zarządzanie trinketami, czyli menu ze wszystkimi trinketami jakie masz w bagach, pokazuje dodatkowo komunikat w stylu sct, że za 30 sekund skończy się cd na jakimś trinkecie, którego masz w bagach. [widać tylko dwa założone trinkety na screenie (prawa belka), jakby się najechało myszką na któryś z nich, otworzyłoby się menu z resztą trinketów]

XPerl - mod odpowiedzialny za wyświetlanie (u mnie w UI) porteretów, mod sam w sobie posiada znacznie więcej gigantycznych, aczkolwiek pamięciożernych, opcji. [wszelkie portrety]

----

Mam nadzieję, że zadowoliłem co niektórych. HF w budowaniu własnego UI.

[Edycja - luney w 14-03-2007 o 02:20]

Wielgachne dzieki

luney napisał:

Łatwy jak cholera...pol godziny sie z nim meczylem az sie wscieklem i wrocilem do standardowego paska.

[Edycja - Alu200 w 14-03-2007 o 15:09]

Bronzebeard EU / Human / Mage / IceT Konto Frozen.
ProPrezes
Wiadomość [#38]: 14.03.2007 o 17:45

Konto skasowane

Mój 12 letni kuzyn dał sobie radę bez problemu hahaha.gif

Muradin
Wiadomość [#39]: 14.03.2007 o 22:21

Konto skasowane

TrnityBars jest bardzo prosty w obsłudze.
Na pewno o wiele, wiele lepszy od tego blizzardowskiego badziewia gdzie nawet rougiem się nie mieszczą skille.

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Gregormaru
Wiadomość [#40]: 15.03.2007 o 02:35

Konto skasowane

Mógłby mi ktoś podac linka do nowej wersji atlas i onebag? (wszędzie tylko stare v.)

REKLAMA
Strona 2 z 100.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :