Dziś jest: Niedziela, 29 marca 2020, godzina 23:07
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: hunter jak grac ??

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
oched
Wiadomość [#1]: 21.02.2007 o 18:48

Konto skasowane

szukam pomocy dopiero zaczolem grac w wowa mam night elfa huntera na 5 lvl ale mam problem z atakowaniem na filmach gracze latwo uciekają i jakos tak szybko strzelają a mi to ni w ząb idzie i zawsze mnie potwór dogania co robić?? jak mozecie to opiszcie jak najlepiej grac ? i kiedy sie klika atak czy on sam strzela ?? moze lepiej nie uciekac tylko sie nauczyc walczyc bronią białą ??

Zertul
Wiadomość [#2]: 21.02.2007 o 19:07

Konto skasowane

Oj dziecko dzieck hunterzy łatwo uciekają bo na wyższym lvl'u dostają skill który zwiększa ich prędkość o 30% zresztą na stronie głównej jest to napisanie ale ty jesteś śmierdzącym leniem i wolisz zaśmiecać forum niż poczytać.

Dudu
Wiadomość [#3]: 21.02.2007 o 23:49

Konto skasowane

Na poziomie mniejszym niż 10 po prostu pozwól mobowi do Ciebie podejść. Dopiero wraz z 10 lvl (pet) zabawa się zaczyna ;)

OUR /Y WILL BLOCK OUT THE SUN!

THEN WE WILL /S IN THE SHADE

29.09.2007 - Gutrot's Sen'Jin Beach Party
Minok
Wiadomość [#4]: 22.02.2007 o 11:59

Konto skasowane

szybkie strzelanie- instant attacki, auto shotem się nie da.
szybkie bieganie- aspect of the cheeth (+30%, ale spowalnia Cie każdy dmg zadany. W pve sluży to do szybszego przemieszczania się i bicie mocnych elitarnych mobów
Kontrola moba- różne spowolnienie (wing clip etc), trapy, oszołomienia. Ogólnie hunter ma tego sporo.
Pet- od 10 lvl dostajesz peta ze skillem "growl" dzięki temy moby będą biły tylko jego.
Ogólnie gra hunterem zrobi się dynamiczna gdzieś tak od 30 lvl, teraz to nuda jest.

[Edycja - Minok w 28-02-2007 o 21:08]

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
razormw
Wiadomość [#5]: 28.02.2007 o 16:25

Konto skasowane

jakim smierdzacym leniem. bez wyzwisk/ chłopak dopiero zaczoł wowa i huntera. mam osobiscie 64lvl hunter krasnalod i super sie gra. przy wiekszych lvl albo jak ktos cie dogoni i zacznie jebac to stawiasz frozening traba albo scarret shota. potem shota z spowalnianiem zanim dojdzie do ciebie juz zdechl. w duelach rogal nawet nie podejdzie do mnie bo juz nie zyje. osobiscie jestem w talentach mark i beast mastery. nie polecam survival bo sa bez sensu

Heidi
Wiadomość [#6]: 28.02.2007 o 16:51

Konto skasowane

Zertul swoją wypowiedzią pokazałeś ,że jesteś typem człowieka który stawia sie wyżej od innych tylko dlatego ,że w jakąś gierke gra dłużej niż inni i wie o niej nieco więcej. Niestety nie jesteś jedynym bo sporo ludzi można spotkać którzy stawiają siebie na piedestał tylko dlatego ,że coś tam zdobyli w wirtualnym świecie. Okazałeś zero szacunku do autora tematu co nie świadczy dobrze o Tobie. Sorry za takie kazanie ale myślę ,że jeśli temat byłby niezgodny z regulaminem lub powtarzający się moderatorzy by sie tym zajęli (ciągle w nich wierze), także proszę jeśli denerwują Cie nowi gracze WoW i ich "śmieszne" pytania zaciśnij zęby i pozostaw te tematy bez komentarza. Pozdrawiam

paat
Wiadomość [#7]: 28.02.2007 o 17:22

Konto skasowane

udaje cfaniaka bo ma 30 lvl xD

Maksymilian
Wiadomość [#8]: 28.02.2007 o 18:12

Konto skasowane

Minok napisał:
Ogólnie gra hunterem zrobi się dunamiczna gdzieś tak od 30 lvl, teraz to nuda jest.

Hunter?
Dynamika?
Hahahahahahaha tongue.gif
No dobra dynamika moze jakas jest... tongue.gif
Ale granie hunterem jest taaaaaaaaaaaaakie nudne...

Nie cierpię pracować z tymi... Ludźmi.

Ech chyba czas zmienic klase...
>>> http://img509.imagesha(...)tua3.jpg <<<
>>> http://img117.imagesha(...)3vl8.jpg <<<

oger 123, Airvy - zaklad o dote2 vs lol - pamiętajmy...
pochw str 32

"Linki Luneya" - pamiętamy [*]
"Bany Lilly" - pamiętamy [*]
"List do blizzarda ciemiężonych użytkowników wowcenter" - pamiętamy [*]
Matelin
Wiadomość [#9]: 28.02.2007 o 19:12

Konto skasowane

no nie wiem... na 70 lvl pet cholernie traci aggro i trzeba sie troche nagimnastykowac, zeby sie oddalic od mobka na odległosc strzału... Sczególnie jak FD jest juz na cooldownie. Ale jesli chodzi na przykład o instance itp, to rzeczywiscie jest troszke nudno... I irytujaco jeżeli na przykład outdps'uje cie ench shammy albo druid... Ale tak czy siak proponowałbym najpierw hunterem pograc a dopiero potem wydawać opinie. Wcale nie jest aż tak nudno smiley.gif

Minok
Wiadomość [#10]: 28.02.2007 o 21:08

Konto skasowane

Maksymilian napisał:
Minok napisał:
Ogólnie gra hunterem zrobi się dunamiczna gdzieś tak od 30 lvl, teraz to nuda jest.

Hunter?
Dynamika?

dYnamiczna błąd zrobiłem to raz.
Dwa, gra hunterem nudna? Jak się widzi boty co tylko auto attack i pet tank to może i tak, ale w pvp jest super. W pve też, szczególnie jak moby są dużo silniejsze, gdzie normalne trzymanie agro na pecie nie daje rady.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
newb
Wiadomość [#11]: 28.02.2007 o 22:55

Konto skasowane

paat napisał:
udaje cfaniaka bo ma 30 lvl xD

ahaha

MacMaster
Wiadomość [#12]: 01.03.2007 o 13:55

Konto skasowane

Maksymilian napisał:
Minok napisał:

Hunter?
Dynamika?

a grales hunterem na levelu wyzszym niz 25? nie sadze wiec sie zamknij i nie wygłaszaj takich komentarzy bo zaczne mowic co mysle o paladynach

[Edycja - MacMaster w 01-03-2007 o 14:22]

Accidentally

My own chain healer
Minok
Wiadomość [#13]: 01.03.2007 o 14:54

Konto skasowane

MacMaster napisał:
Maksymilian napisał:
Minok napisał:

Hunter?
Dynamika?

a grales hunterem na levelu wyzszym niz 25? nie sadze wiec sie zamknij i nie wygłaszaj takich komentarzy bo zaczne mowic co mysle o paladynach

Spokojnie, przecież każdy może co innego mówic.
Dla mnie gra warlockiem czy shamanem jest nudna, a dla innych jest najbardziej pasjanujaca. Po co wprowadzac chamstwo?

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Alu200
Wiadomość [#14]: 01.03.2007 o 15:02

Konto skasowane

Minok napisał:
MacMaster napisał:
Maksymilian napisał:
Minok napisał:

Hunter?
Dynamika?

Dla mnie gra warlockiem czy shamanem jest nudna, a dla innych jest najbardziej pasjanujaca. Po co wprowadzac chamstwo?

Rodzice niektórych nie uczą co to jest dobre wychowanie...

Bronzebeard EU / Human / Mage / IceT Konto Frozen.
Zertul
Wiadomość [#15]: 01.03.2007 o 22:00

Konto skasowane

Heidi napisał:
Zertul swoją wypowiedzią pokazałeś ,że jesteś typem człowieka który stawia sie wyżej od innych tylko dlatego ,że w jakąś gierke gra dłużej niż inni i wie o niej nieco więcej. Niestety nie jesteś jedynym bo sporo ludzi można spotkać którzy stawiają siebie na piedestał tylko dlatego ,że coś tam zdobyli w wirtualnym świecie. Okazałeś zero szacunku do autora tematu co nie świadczy dobrze o Tobie. Sorry za takie kazanie ale myślę ,że jeśli temat byłby niezgodny z regulaminem lub powtarzający się moderatorzy by sie tym zajęli (ciągle w nich wierze), także proszę jeśli denerwują Cie nowi gracze WoW i ich "śmieszne" pytania zaciśnij zęby i pozostaw te tematy bez komentarza. Pozdrawiam

W wow'a gram krótko i nim zacząłem jeszcze grać wiele przeczytałem i jak czegoś nie wiedziałem to najpierw kożystałem z google, czytałem różne serwisy poświęcone grze a dopiero potem pytałem a nie to co większość robi - Aaa niechce mi sie szukać poprostu zapytam na forum.

MacMaster
Wiadomość [#16]: 01.03.2007 o 23:07

Konto skasowane

Alu200 napisał:
Minok napisał:
MacMaster napisał:
Maksymilian napisał:
Minok napisał:

Hunter?
Dynamika?

Rodzice niektórych nie uczą co to jest dobre wychowanie...

niektorzy miewaja zle dni...

Accidentally

My own chain healer
newb
Wiadomość [#17]: 02.03.2007 o 00:18

Konto skasowane

Zertul napisał:
Heidi napisał:

W wow'a gram krótko i nim zacząłem jeszcze grać wiele przeczytałem i jak czegoś nie wiedziałem to najpierw kożystałem z google, czytałem różne serwisy poświęcone grze a dopiero potem pytałem a nie to co większość robi - Aaa niechce mi sie szukać poprostu zapytam na forum.

chyba po to to forum istnieje
yabol.gif

kesto
Wiadomość [#18]: 02.03.2007 o 01:04

Konto skasowane

MacMaster a niektórzy tłumaczą się że mają zły dzień lub piszą bez sensu byle coś napisać jak np. Ja.

oLe666
Wiadomość [#19]: 17.07.2007 o 18:57

Konto skasowane

razormw napisał:
jakim smierdzacym leniem. bez wyzwisk/ chłopak dopiero zaczoł wowa i huntera. mam osobiscie 64lvl hunter krasnalod i super sie gra. przy wiekszych lvl albo jak ktos cie dogoni i zacznie jebac to stawiasz frozening traba albo scarret shota. potem shota z spowalnianiem zanim dojdzie do ciebie juz zdechl. w duelach rogal nawet nie podejdzie do mnie bo juz nie zyje. osobiscie jestem w talentach mark i beast mastery. nie polecam survival bo sa bez sensu

ej razormw jestem początkującym graczem i gram hunterem. Największą trudność sprawia mi to że nie wiem w co dodawać w talentach ;( byłbyś taki miły i wysłałbyś mi screena z drzewkiem talentów confused.gif mój mail to ole_parcour_(at)_onet.eu

Z góry dzięki

Dektiv
Wiadomość [#20]: 17.07.2007 o 19:43

Konto skasowane

Zertul , powiedz mi , który dobrze grający hunter używa aspect of pack , albo tego drugiego przy duelu/bg/arenie ?
Przecież to jest fajne na 20 lvl żeby szybciej chodzić , ale na pvp się nie nadaje , aspect of Hawk albo ew. Monkey. A co do grania hunterem , łatwo się nim bije lvl , na BG jest dobry jak się gdzieś przyczai ( multi shoot !!) , ale jak już ktoś wybije go z rytmu ataków , zamrozi go , spowolni , ogłuszy , to tylko dobry gracz potrafi sobie poradzić.

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :