Dziś jest: Poniedziałek, 1 czerwca 2020, godzina 18:23
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Znów to samo

RindHart
Wiadomość [#1]: 10.02.2007 o 17:43

Konto skasowane

Witajcie. Pewnie podobnych postów już kilka tutaj jest ale postanowiłem zrobić własny. Mam od dłuższego czasu problemy z BN, a konkretniej gdzieś od patha 1.10. Z tego powodu przestałem grać w diablo 2 (nerwy mi poprostu puszczały) i teraz po roku znowu wróciłem do gry, a problem jak był tak jest nadal. Mianowicie.. Założenie gry na BN za pierwszym podejściem jest ZAWSZE udane, natomisat kolejne próby to już kwestia szczęścia a w pewnym momencie graniczy to już z cudem. W pewnym momencie nie mam już szans na założenie gry, wyskakują zamknięte drzwi i komunikacik "nie udało się dołączyć do gry" (po minucie gdzieś, w ogóle to powinni udostępnić w trakcie łączenia opcję CANCEL ale nie ważne..). Co ciekawe dołączanie się do gier innych zawsze działa. Tak dla zasady.. mam kabel 1MB/sec i zero lagów w jakichkolwiek grach na sieci, używam routera który przekierowuje wszystko tak jak należy, firewall dla Diablo też jest otwarty. Po założeniu gry ludzie mogą normalnie się do niej dołączać, a ja do ich.. do czasu. Pytałem o to już ludzi na różnych kanałach i twierdzą że to wina Diablo, że im też tak się dzieje i że musze zrobić reloga albo odnowa uruchomić Diablo. Czasem po ponownym połączeniu się udaje, ale to sporadyczne przypadki.
Druga kwestia to LAG. Diablo czasem idzie jak burza a czasem jak krew z nosa.. ile już itemów natraciłem przez lagi to Bóg chyba sam jeden tylko wie. Normalnie powiedziałbym że może to być wina kogoś innego w grze.. ale to dzieje się też w grach gdzie jestem tylko ja (np. Mefowanie), potem relog, znowu gra.. i znów jest dobrze.
Czytałem tu niektóre posty z podobnymi problemami i ktoś napisał gdzieś że BN jest przeciążony. No normalnie nie chce mi się wierzyć żeby przez tyle czasu nic w tym kierunku nie zrobili tymbardziej że jest to naprawde problem bardzo często występujący i **** denerwujący. Więc pytanie do was, czy wy też się z tym spotkaliście i czy może jest na to jakaś łata, sam już nie wiem, ale tak się poprostu nie da grać. Z góry dzięki za odpowiedź.

Ulvar
Wiadomość [#2]: 10.02.2007 o 19:16

Konto skasowane

Łata nie ale rada tak.
Kup sobie wygodny fotel , fajke - ja tak zrobiłem no i jeszcze ciepłe kapcie i wspominaj przy kominku stare dobre czasy kiedy jeszcze dało się grać. Teraz to juz tylko trade pozostało ale i tu można sie boleśnie sparzyć. Ciężar run powoduje, że kursor ledwie je unosi. Za to bez żadnego problemu znikają jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ciekawe dlaczego ....

RindHart
Wiadomość [#3]: 10.02.2007 o 19:46

Konto skasowane

Tak, bardzo mnie pocieszyłeś. Poszukałem w między czasie czegoś na ten temat na oficjalnym forum BN i podobno spowodowane jest to masowym duplikowaniem itemów, co stwarza kolosalny lag na sieci, a Blizzard ma to poprostu gdzieś. Szkoda, wielka szkoda.
Dla zainteresowanych link :
http://www.battle.net/forum(...)st472919

Ato_Boldon
Wiadomość [#4]: 10.02.2007 o 21:18

Konto skasowane

No niestety, mowiac wprost - jest obora na BN. Na 1.12 nie ma ponoc juz co czekac i liczyc, wiec zostaje Ci jedynie znalezc dobry priv serv ...

-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
kazik82
Wiadomość [#5]: 13.02.2007 o 21:29

Konto skasowane

no wiec jak ... macie jakis fajny priv serw ?? bo bym pogral ale nie ma niestety gdzie :/

gejkiller
Wiadomość [#6]: 14.02.2007 o 01:15

Konto skasowane

jak to nie ma?! obrażasz ludzi którzy tutaj w specjalnym temacie opisywali swoje serwery! znajdź sobie, jest przypięty smiley.gif

shuy
Wiadomość [#7]: 14.02.2007 o 11:28

Konto skasowane

To chyba nie tylko duperzy. Największe lagi są w godzinach 15 - 22 (mnie więcej ofc) czyli wtedy kiedy servery są najbardziej obciążone. Pewnie blizz trochę ich zlikwidował.
Jeżeli udało Ci się dołączyć do zlagowanej gry, to nawet jak z niej wyjdziesz Twoja postać ciągle w niej jest na serverze. Sprawdź netstat -n w wierszu poleceń. Jak masz połączenie z portem 4000 to znaczy, że tak naprawdę ciągle jesteś w grze. Kiedyś Blizz radził czekać 5 sekund przed połączeniem z następną grą, obecnie trzeba czekać nawet kilka minut, albo założyć grę inną postacią.
Podsumowując
1. graj rano albo w nocy biggthumpup.gif
2. Odczekaj trochę przed ponownym założeniem/dołączeniem do gry (problemy przy baalrunach - gra jest pełna)
3. smiley.gif Nie kupuj HR w ilościach hurtowych i innych typowych dupów np jewel 15/40, soj za 3 ist etc. Popyt nakręca duperów. Co prawda jedna osoba niewiele zmieni ale będziesz mógł powiedzieć "to nie moja wina". ;)

BTW - tyle tu topików z prośbą o petycję do Blizza. Ciekawe czy ci co tak narzekają mają już eni, cta, botd na każdej postaci? Czy jeszcze jest jakiś druid z "obedience"? smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :