Dziś jest: Piątek, 3 lipca 2020, godzina 18:48
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ulubiona rasa

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Iwanov
Wiadomość [#141]: 21.06.2008 o 22:49

Konto skasowane

Vatar napisał

Może nie wszystkim się to udaje i dlatego bronią się głupimi uwagami typu że nieumarli nie mogli sobie poradzić na górze Hyjal chociaż baza ludzi bez pomocy wytrzymuje max 4 natarcia.

HAHAHAHAHHAHA hahaha.gif HAHAHAHA. CO !! Kto tak mowi ? Co to ma wogóle znaczyć. Co to ma wspólnego z tematem. lol.gif x 500

Jedr200
Wiadomość [#142]: 22.06.2008 o 11:05

Konto skasowane

Tez sie wlasnie zastanawialem o co mu chodzi z ta gora Hyjal biggrin.gif

Jesli chcesz pomoc wejdz tu --> http://www.youtube.com/watc(...)nel_page

"Under The Bridge"
"Give It Away"
"Power Of The Equality"

PT Boat on the way of Havanna
I used to be a little guy pickin the bannana
Now I'm a guide for the CIA
Hooray for the USA

BabY BabY Make me LoCo
BabY BabY Make me MaMb00

YeaH
Iwanov
Wiadomość [#143]: 22.06.2008 o 11:47

Konto skasowane

Wygląda na to, że gościowi miesza się balans z lore potluczony.gif

Vatar
Wiadomość [#144]: 22.06.2008 o 22:14

Konto skasowane

Arkonus napisał
A ja mówie ze nieumarli to debile bo nawet góry hyjal z Archimondem nie potrafili zajać biggrin.gif

A o to mi właśnie chodzi z tą górą Hyjal!!!

Malygos
Wiadomość [#145]: 23.06.2008 o 20:40

Konto skasowane

Tu chodziło o lore lulku.

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
Akolita1407
Wiadomość [#146]: 10.07.2008 o 23:32

Konto skasowane

orkowie za ten swój charakter toć oni są fajni

//Ostrzegam, że za odgrzewanie kotletów można dostać bana, jeszcze jeden i ban (Nie było mnie kilka dni i taki burdel sie zrobił)

[Edycja Olos - 12.07.2008 o 11:52]

Wejdź tu
Wejdź tu
Wejdź tu
sol-ymr
Wiadomość [#147]: 04.08.2008 o 18:45

Konto skasowane

Olos, wyluzuj! Ten temat istnieje po to, by każdy mógł się w nim wypowiedzieć. Nie ważne, że stary, po prostu każdy powinien móc się wypowiedzieć. A nie, że modzi zamykają tematy, bo dawno nikt się nie wypowiedział!
A moją ulubioną rasą są Nocne Elfy, bo:
-baza może sama się bronić
-lubię ich fioletowy kolor skóry
-Łowca Demonów na 6 levelu wymiata
-Chimera jest bardzo ładna
-Dzięki ognikom ich zapas drewna jest niewyczerpywalny

//Chcesz mnie pouczać? Są tutaj pewne zasady. Chyba nie czytałeś regulaminu dokładnie jak sie tu rejestrowałeś kolego.

[Edycja Olos - 05.08.2008 o 18:27]

[Edycja sol-ymr - 02.05.2010 o 12:42]

DevilWizard
Wiadomość [#148]: 05.08.2008 o 19:57

Konto skasowane

Ja lubie też nocne elfy i gram nimi ;] Poprostu mają w sobie taką tajemniczość, w wielu książkach mnie zawsze fascynowały np w LOTR ;]

A propo szanownego moderatora to obserwuje juz od początku i zrozum że jestes człowiekiem ,a nie bogiem, nie zawsze masz racje i najważniejsze siedze na różnych forach po pare lat tak jak i na tym i zrozum ze forum jest dla użytkowników i w nie pisanej umowie należy do nich bo bez nich nie miał byś co robić ,a Ty zachowujesz sie jak admin całego battlenetu, ZLUZUJ troche i weź do serca sobie opinie innych, rozumiem że porządek musi być ale nie dyscyplina jak marynarce wojennej. Dziękuje.

//Ja też dziękuje za przypomnienie mi zasad jakie panują na forach w internecie XD

[Edycja Olos - 05.08.2008 o 20:59]

//Ej chcesz bana za mówienie ze moderator moze nie miec racji? xd joke ofc ;p

[Edycja Bart_Illidan - 06.08.2008 o 12:30]

K0Zaq
Wiadomość [#149]: 20.08.2008 o 16:03

Konto skasowane

1.Nie wiem czemu uwazasz ze baza moze sie sama bronic.Wystarczy kilka katapult i po bazielol.gif.
2.Masz racje zapasy drewna sa niewyczerpywalne,jednak trzeba miec duzo ogników by w miare szybko uzyskiwac drewno.A dla orka (jesli wezmie bm'a) baza elfa to raj!Ogniki maja bardzo mało punktów zycia wystarczy pare hitów i po ogniku.Chyba ze go zdetonujesz ale stracisz złoto (60 to nie duzo ale zawsze coślol.gif )

sol-ymr
Wiadomość [#150]: 21.08.2008 o 18:01

Konto skasowane

1.No,może i wystarczy kilka katapult,ale prawie każdy budynek może atakować.
2.Ale i tak drewno jest pozyskiwane ociupinkę szybciej niż u innych ras.Tak samo złoto.

K0Zaq
Wiadomość [#151]: 22.08.2008 o 07:41

Konto skasowane

Masz racje ale te budynki są strasznie powolne biggrin.gif

Tyrande
Wiadomość [#152]: 22.08.2008 o 16:23

Konto skasowane

No ja także lubię nocne elfy ale budynki najszybciej się robią u nieumarłych chodzi o to że nie musi być żaden budowniczy no i u elfów niektóre budynki pobierają budowniczych ogniki

I' m Tyrande Whisperwind ; Niech oświetli was światłość elune

A tak pozatym szukam ludzi do klanu
Humek
Wiadomość [#153]: 24.08.2008 o 21:47

Konto skasowane

Ludzie ^^

Mogą przejąc kontrolę nad przywołanymi jednostkami, kapłani mogą zdejmować magię a łamacze "przenosić buffy". Osiem czarodziejek może spowolnić całą armię. Paladyn który z miksturą niesmiertelności jest nieznisczalny (45 sek boskiej obrony, potem miksturka i następna obrona). Mają najlepsze jednostki oblężnicze. Fajny jest jeździec smoeczego jastrzębia który więzi powietrzne jendostki a chmurami traktuje wieże. Ich robole mogą stać sie milicją, mogą w kilkuosobowej grupie stawiać razem budynki i mają fajną gadkę "więcej pracy?" ;D. Rycerze są szybcy i groźni a cała rasa wyglada tak... zwyczajnie. I ta zwyczajność mi się podoba.

Tyrande
Wiadomość [#154]: 26.08.2008 o 11:36

Konto skasowane

No fakt ludzie są silni ale gwarantuje Ci że jakbym grała nieumarłymi to bym Cie zniszczyła

Nie jesteś w stanie odrazu mieć czarodziejek musiałbyś mieć przeciwni8ka nooba

Nie przecze ludzie są silni ale żeby nimi grać potrzebna jest osoba która naprawdę wie wszystko o nich i zna parę dobrych strategii

[Edycja Tyrande - 26.08.2008 o 11:36]

I' m Tyrande Whisperwind ; Niech oświetli was światłość elune

A tak pozatym szukam ludzi do klanu
saint942
Wiadomość [#155]: 26.08.2008 o 15:35

Konto skasowane

@up na gwarantwanie to chyba za wczesnie;p nigdy nie wiadomo jak on gra tymi ludzmi... ale osobiscie wytepilbym te sorki i kaplanow coilem i nova... jakies gargi/destro i pare abo do tankowania.. i gg

Humek
Wiadomość [#156]: 26.08.2008 o 18:40

Konto skasowane

Na wszystko są kontry ;p Jakbyśmy tak mieli to rozpatrywac to nie ma najlepszej rasy ;p

Przemo770
Wiadomość [#157]: 26.08.2008 o 20:33

Konto skasowane

Zcontruj ghule i desy na fasttechu.

ulti15
Wiadomość [#158]: 27.08.2008 o 17:56

Konto skasowane

Skontruj peon rusha wispami.

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Przemo770
Wiadomość [#159]: 27.08.2008 o 18:00

Konto skasowane

A dlaczego wispami?O.o
Raz widziałem jak UD przemassował NE akolami z CL i postawił tr'a xD

K0Zaq
Wiadomość [#160]: 27.08.2008 o 20:38

Konto skasowane

Tyrande chyba sie musze z Tobą troszq pokłócic ;D Pewnego razu gralem na turnieju orkami na humana.zrobilem bm'a 2 grunty a tu mi przychodzi do bazy "ludź" z milicją,arcymagiem,żywiołakiem i 3-4 piechurami (juz nie pamietam ile ich bylo ;/) potem zaczyna budowac wieze i gg.Więc moim zdaniem czlowiek zrobi takim sposobem każdą rase z wyjątkiem nieumarłych (nerubianskie wieze ;/).smiley.gif

REKLAMA
Strona 8 z 9.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :