Dziś jest: Piątek, 10 lipca 2020, godzina 04:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ulubiona rasa

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
maestrino
Wiadomość [#101]: 30.08.2007 o 01:21

Konto skasowane

No to tak.
Najpierw były Nocne Elfy. Moja pierwsza "miłość" w WC3 Vanilla. Ten klimat, muzyka, drzewce itp. Później Nieumarli, bardzo podobał mi się ten kryształ w nawiedzonej kopalni :P Ich budynki sposób wznoszenia, herosi itp. Później orkowie, głównie prostota rasy, a na końcu ludzie, którzy najmniej mi sie podobali ze względu na to, że sam należę do ich rasy potluczony.gif Później jak doszedł TFT to najpierw ta rasa, która mi się najbardziej nie podobała :P Spodobały mi się ich itemy w sklepie i blood mage - miodzio :P Później Elfy, ukochana Wardenka, najbardziej mi się podobały widoki, jak na ladderze w 20 sek. leję BMa (orc) Shadow strikiem :P później orkowie ze swoim trollikiem z falą i koffanym voodoo (długo się nim nie nacieszyłem dowiadując sie, że sam SH nie jest nieśmiertelny castując to ulti smiley.gif, a na końcu UD z trochę małymi zmianami, choć bardzo zadziwił mnie CL. Nie wiedziałem że Blizzard zrobi z robala bohatera :P
Tak na koniec to do tej pory nie mogę się zdecydować czym grać smiley.gif lubię po trochu wszystkie rasy, aktualnie gram orkiem, później zobaczę co dalej będzie.

LoL referral link
OskarX
Wiadomość [#102]: 30.08.2007 o 09:10

Konto skasowane

jak będziecie na battle net to zobaczcie moje staty jak bym był. zobaczycie ,że grałem każdą rasą ale ludzmi najmniej bo jak pisałem już ludzie niemajom nic nadzwyczajnego, takie normalne i woogule. Zresztą na forum też widze że ludzi najmniej. ja byc chciał żęby prawie nikt niegrał elfami naprawde
smiley.gif smiley.gif

ulti15
Wiadomość [#103]: 30.08.2007 o 13:18

Konto skasowane

a) nikt nie będzie specjalnie wchodził oglądać twoich statsów, poza tym skąd mamy wiedzieć na jakim nicku grasz
b) możesz wkleić linka do twojego konta na b.net

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
OskarX
Wiadomość [#104]: 30.08.2007 o 15:04

Konto skasowane

ehh. ALE JAK GRACIE CHYBA NIE??!!! po.gif po.gif oczywiscie nietrudno sie dpomyslić ,że na OskarX prawie wszędzie go używam

maestrino
Wiadomość [#105]: 30.08.2007 o 15:17

Konto skasowane

Ludzie wg mnie są najbardziej magiczną rasą smiley.gif Te efekty, iskry + czary. MIODZIO! smiley.gif Te światełka nad sanktuarium albo te kule nad arcane vault :P

LoL referral link
Korgdens
Wiadomość [#106]: 30.08.2007 o 19:03

Konto skasowane

Każdy przypisuje sobie ulubioną rasę pod względem własnego charakteru i basta... Moja ulubiona to ud. A dlaczego to sam niewiem potluczony.gif

pierdzimak
Wiadomość [#107]: 30.08.2007 o 19:57

Konto skasowane

Ja sie chyba nie musze wypowiadać... smiley.gif

Linkin park rulez! uzi2.gif
Scarab
Wiadomość [#108]: 30.08.2007 o 20:12

Konto skasowane

OskarX napisał:
ehh. ALE JAK GRACIE CHYBA NIE??!!! po.gif po.gif oczywiscie nietrudno sie dpomyslić ,że na OskarX prawie wszędzie go używam

hahaha.gif

Te wypowiedzi są wprost genialne. Brawo dziecko Neostrady.

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
ulti15
Wiadomość [#109]: 30.08.2007 o 22:05

Konto skasowane

Scarab - cieszę się, że choć Ty, jak zawsze, mnie rozumiesz smiley.gif

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
OskarX
Wiadomość [#110]: 01.09.2007 o 10:35

Konto skasowane

czemu nikt nielubi neostrady?? ja niemam neostrady a to znaczy że niemoge inv crying.gif crying.gif crying.gif i wogule jest droga! ale czemu nikt jej nielubi?

Eccentric
Wiadomość [#111]: 01.09.2007 o 10:56

Konto skasowane

Tu nie chodzi o samą Neostradę (która notabene ma zapewne tylu zwolenników co przeciwników), ale o pewną grupę osób, zwanych "dziećmi Neo(strady)". Specjalnie dla Ciebie zamieszczam cytat ze strony Akcji "NIE dzieciom Neo", bo podejrzewam, że sam byś tam raczej nigdy nie zajrzał.

"Kto to jest 'dziecko neo'?

Jest to dziecko, które dostało w prezencie od rodziców łącze internetowe w promocji (lub bez) i atakuje fora oraz grupy dyskusyjne nie mając najmniejszego pojęcia o podstawowych zasadach czy netykiecie. Podobnie jak Neo w filmie Matrix, one również mają swój wirualny świat, często zastepujący im prawdziwy. Kilka lat temu Internet był słabo dostępny, a modemy były kosztownym przywilejem, stąd z Internetu korzystali Ci, którzy go bardziej potrzebowali (ciężko wyobrazić sobie dyskusję na forum licząc się z każdym impulsem). Ekspansja wielu tanich łącz w kraju uczyniła go łatwiej dostępnym, stąd też rodzice fundowali je swoim pociechom "do nauki", a dzieci niemające pojęcia o Internecie zalały go falą bezsensu i dużą dozą bezmyślności. Dzieckiem neo moze byc każdy. Może to być również użytkownik łącza z kablowki, łącza radiowego, DSL, popularnej 'osiedlówki' lub jeszcze innego. Jeśli nie pozostajesz w zgodzie z netykietą, to niezależnie co używasz - będziesz trollem.

'Ale przecież każdy może korzystać z Internetu!'

Tak, o ile nie szkodzi innym. Osoba wpadająca na forum, "bo gra nie działa" natychmiast pisze wątek, zapominając o przeczytaniu obowiązującego regulaminu czy sprawdzeniu w wyszukiwarce, czy nie było już takie pytanie, nie jest mile widziana i o ile kontynuuje swój destrukcyjny proceder zyskuje miano trolla. Określenie troll jest bardzo rozległe i uznawane za obraźliwe. Dziecko neo jest jego synonimem, bliższym polskim realiom."

Wystarczająco jasne? Jeśli nie - przeczytaj raz jeszcze i weź sobie do serca.

matino3
Wiadomość [#112]: 14.10.2007 o 15:36

Konto skasowane

Nikt nie pisze na temat!
No to ja odpowiem na temat:
Moją ulubioną rasą jest Horda(Orkowie) a nienawidzę Plagi(Nieumarłych)ponieważ moim zdaniem ta rasa jest najsilniejsza i szybko się nią zwycięża...uzi2.gif >:-(

PureEvil
Wiadomość [#113]: 14.10.2007 o 18:23

Konto skasowane

matino3 napisał
a nienawidzę Plagi(Nieumarłych)ponieważ moim zdaniem ta rasa jest najsilniejsza i szybko się nią zwycięża...uzi2.gif >:-(

Gram nią od początku. Bilans wszystkich gier bez kolegów (solo, RT przez ladderka) w granicach 5-30.

Shunt... We miss you sad.gif

Fan Pokemonów, Kodu Lyoko i Power Rangers.

http://www.pokemonff.prv.pl - moje opowiadanie o Pokemonach diablotin.gif
Langus
Wiadomość [#114]: 14.10.2007 o 20:52

Konto skasowane

szkoda że jak przeniesiono ten temat na nową wersję forum to skasowała się ankietacrying.gif

balzar
Wiadomość [#115]: 15.10.2007 o 19:17

Konto skasowane

Ja ubóstwiam nieumarlaki, które są w połączeniu z ludźmi przez nich opętanymi. Po prostu poezja.
Aaachh...

LeWaNd
Wiadomość [#116]: 25.11.2007 o 14:36

Konto skasowane

z tą wypowiedzią balzara akurat się zgadzam. Ja też lubie taki połączenie.

Booyaka, booyaka 619...
kondzar
Wiadomość [#117]: 01.12.2007 o 17:52

Konto skasowane

Najbardziej podobaja mi sie nocne elfy. Sa one potezne dzieki bohaterom szczegolnie lowca demonow oraz armi poloczanej driad i chimer.

Najbardziej podobaja mi sie nocne elfy. Sa one potezne dzieki bohaterom szczegolnie lowca demonow oraz armi poloczanej driad i chimer.

LeWaNd
Wiadomość [#118]: 01.12.2007 o 18:00

Konto skasowane

Ale u NE moim sdaniem nie bardzo pasuje łowca demonów. wszyscy z magią natury połączeni tylko on z ogniem i demonami.

Booyaka, booyaka 619...
Macius7685
Wiadomość [#119]: 19.12.2007 o 13:17

Konto skasowane

no wiec to bylo tak. Kiedy mialem tylko RoC'a to ciagle gralem NE bo uwielbialem DH. Teraz wole jednak orki.Dlaczego?? Bo doszly nowe jednostki oraz SH (ta fala rulez!). Sa nowe polepszenia na burrowy oraz sklepik. Zastanawialem sie nad ludzmi ale mi sie znudzili. Tak wiec juz zostaje przy orkach gdyz lubie te rase i w/g mnie jest to najlepsza rasa w W3 (chyba ze wyjdzie jakis dodatek)

Ostrze mrozu jest CHŁODNE biggrin.gif

http://s4.gladiatus.on(...)d=118162
Edwulf
Wiadomość [#120]: 19.12.2007 o 20:50

Konto skasowane

Orkowie. Od zawsze ich lubiłem, od kiedy tylko zobaczyłem, ze względu na taki dziki, barbarzyński plemienny klimat. Ogólnie w każdej grze gdzie się tylko da gram orkiem nie tylko w W3.

REKLAMA
Strona 6 z 9.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :