Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 05:57
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Ulubiony bohater

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Langus
Wiadomość [#1]: 28.01.2007 o 22:02

Konto skasowane

Piszcie kto jest waszym ulubionym bohaterem i dlaczego. Może być ciekawy temat. cool.gif
Ps. Chodzi mi o typ, a nie konkretną postać z kampanii.

[Edycja - Langus w 28-01-2007 o 22:47]

torpida
Wiadomość [#2]: 28.01.2007 o 22:16

Konto skasowane

Wódz Taurenów
Powody:
-Ma niezłe spele, np. fala uderzeniowa - dzięki której to możemy niszczyć budynki i załatwiać unity smiley.gif na 3 levelu 1 fala potrafi zabić (bądź poważnie uszkodzić) chłopa
reinkarnacja - z pewnością denerwująca dla kolesi którzy lubią focus - to sprawia że jest silny
bojowe stąpnięcie - b. dobry spell biggrin.gif przydaje się w bitwie
aura wytrzymałości - zwiększa szybkość armi/bohatera oraz jej/jego szybkość ataku ( przydaje się również na bitwach smiley.gif )

Poza tym: Wódz Taurenów na 10 levelu + dobre itemy typu: Kula Błyskawic i jakieś tam itemy dodające siłe oraz pancerz, stwarzają nam imba herosa.
Dodam jeszcze, że podoba mi się jego wyglad :P nie jest przy kości xD

No jeszcze lubię blademastera smiley.gif

Langus
Wiadomość [#3]: 28.01.2007 o 22:27

Konto skasowane

Ja lubie arcymaga, bo żywiołaki wody są bardzo silne, zamieć regeneruje się w takim tempie, że jak skończy ją rzucać to jest już załadowana i aura świętości szybko regeneruje mane. I teleportacja, bo można się ciągle przenosić.

GarfFun
Wiadomość [#4]: 28.01.2007 o 23:30

Konto skasowane

TC oczywiscie. Nie raz sie nim wygrywalo szkolne turnieje(TC na pierwszego, full miksturek many ze sklepu i fast tech do T3smiley.gif). Ten hero moze rozniesc kazdeggo jesli bedzie mial +6lvl i pare dobrych itemow.

segas
Wiadomość [#5]: 02.02.2007 o 14:31

Konto skasowane

DH aka superman...
smiley.gif
kto sie nie zgodzi??smiley.gif
z 10 lvl w metamorfozie z wlaczonym spalaniem...
kula jadu jakies itemki do agiliti.. opcjolnalnie miksyurki/zycia many..
no ale na tc i tak nie ma(wulg.)a...
no chyba ze lami strasznie to mu i nawet ta reinkarnacja nie pomoze smiley.gif

Arkonus
Wiadomość [#6]: 03.02.2007 o 16:04

Konto skasowane

Moja 3 ulubionych bohaterow to:
1.Strażniczka bo uwielbiam się nią teleportować i kiedy hero wroga ucieka to dobić uderzeniem cienia.
2.Demonhunter bo uwielbiam działać na nerwy kolesiom i im spalać mane.
3.No i Blade master ze względu na dobre skile.Jak wróg miał BM na 10lvl i 2 rękawice szybkości to BM walił szybciej niż 1 na sekunde biggrin.gif.

No i gdyby jeszcze dodać itemki do agi i many to byłoby spoko bo mnie wkurza to ze ci hero mają bardzo malo many a dobre spelle.

Svatopluk
Wiadomość [#7]: 19.02.2007 o 16:39

Konto skasowane

Ja llubie Unded Lorda nieumarłych ba ma fenomenalną aure wampira, uśpienie którym moge uspić np takiego groźnego wodza taurenów, średnią tą fale ścierwojadów, i zaaaaaaaajebistego Infernusa, z pozatym jakoś mi szybko zdobywa poziomy

Ale oprócz tego uważam że NE mają najlepszych bohaterów bo
a Łowca Demonów najlepszy moim zdaniem heros
b Kapłanka raczej cienka ale ma także fenomenalne spadające gwiazdy
c bo i Strażnik Gaju dzieki aurze cierni i leczącemu deszczowi lubie go rzucać w środku walki bo leczy wojo

DevilWizard
Wiadomość [#8]: 19.02.2007 o 18:06

Konto skasowane

Ja najbardziej lubie DH smiley.gif dlatego że MB jest dla mnie jedenym z najlepszych skili w grze (nie licząc ulti).Wy mówicie na 10 lvl jest jakis hero imba itp itd ale kto na bn czesto dochodzi do takiego lvla? :blahblah:

Gothic
Wiadomość [#9]: 20.02.2007 o 20:26

Konto skasowane

Ja lubie DK najlepszy to on nie jest ale wez mass ghul + aura= atakuje,ucieka,regeneruje rzycie znowu atakuje ghule otaczają bohatera i kaput. biggrin.gif No i oczywiście coil

A Hero is not one that never Falls
He is the one that gets up,
Again and again,
Never losing sight
of his dreams
Mundek
Wiadomość [#10]: 21.02.2007 o 11:23

Konto skasowane

Arcymag, bo
-można się nim teleportować,
- ma fajnego żywiołaka,
- i grad też ma dobry.

Beni
Wiadomość [#11]: 23.02.2007 o 19:16

Konto skasowane

Blademaster najlepszy

Gothic
Wiadomość [#12]: 26.02.2007 o 07:44

Konto skasowane

To chodż BM na TC diablotin.gif

Again and again,
Never losing sight
of his dreams
ulti15
Wiadomość [#13]: 26.02.2007 o 18:52

Konto skasowane

W solówce, 10lvl na 10lvl TC, w stanie pokonać go będzie tylko DH. Ew. BloodMage.

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Bart_Illidan
Wiadomość [#14]: 26.02.2007 o 20:03

Konto skasowane

i tak liczyc sie tylko mikro
a na 10 lvl to sprobujcie pokonac kombo dklish cl jakimi kolwiek herosami xD a dklish to prawie jak jeden hero

[Edycja - Bart_Illidan w 26-02-2007 o 20:04]

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
ulti15
Wiadomość [#15]: 26.02.2007 o 20:09

Konto skasowane

tc bm sh ich pojada w solowce.

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Jaaa
Wiadomość [#16]: 26.02.2007 o 20:58

Konto skasowane

hehe... ja mam takie zajebiste micro że losowym bohaterem pojade wszystkich pozostałych bohaterów z palcem gdzieś ;)

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Gothic
Wiadomość [#17]: 02.03.2007 o 16:30

Konto skasowane

apropo kombo chodż na dk i cl zobzczymy czy ci sie uda biggrin.gif a gdyby walka była na polu zwłok to nie ma takiego huja co by ich pokonał diablotin.gif

Again and again,
Never losing sight
of his dreams
Jaaa
Wiadomość [#18]: 02.03.2007 o 18:40

Konto skasowane

hehe...ja nie powiedziałem że przeciwko żywym ludziom bym wygrał,miałem na mysli komputery... whosyourdaddy i sprawa załatwiona ^^

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Arth7
Wiadomość [#19]: 04.03.2007 o 18:20

Konto skasowane

moj ulubiony heroes to KAPLANKA KSIEZYCA

quasit
Wiadomość [#20]: 04.03.2007 o 18:27

Konto skasowane

Kazdy gada o solowach bohaterow. Tylko co normalnego gracza obchodzi solo bohaterow ;] Wazna jest ich przydatkosc w walce ze wspomaganiem jednostek. Moim ulubiencem akurat jest DH, czyli jak ktos tu juz zauwazyl- juz na 6 lvlu supermen, nie do rozpykania. Zwazajac ze na wstepie (okolo 2 lvlu) kupuje mu sie buty szybkosci, potem kula jadu i chlopak nie do zajechania jest. A przy dobrym mikro sam tnie pol armii przeciwnika ;]

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :