Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 07:27
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Kolejny Ban ... Czytajcie Wszyscy Atakujemy BattleNet

Odpowiedź

Temat: Kolejny Ban ... Czytajcie Wszyscy Atakujemy BattleNet

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Ziemniak16
Wiadomość [#21]: 29.01.2007 o 23:49

Konto skasowane

DontAskMeWhy napisał:
Ziemniak16 napisał:
Mam dosc tego ze wiecznie cos musi z tym BN zle... czesto mam takie zeczy ktore wypisal zalozyciel tego tematu... OGARNIJCIE SIE I ZROBCIE COS Z TYM!!

ok. juz cos z tym robie: (pstryka palcami): PSTRYK. ok. powinno sie juz naprawic hahaha.gif

Zabawny jestes .... CHODZILO MI O BN...

gejkiller
Wiadomość [#22]: 30.01.2007 o 01:01

Konto skasowane

no tak, mówisz MY myśląc ONI. wnioskując po pisowni jesteś kwiatem młodzieży polskiej.
(może chciałeś napisać na forum battle.net a nie battlenet.pl)

DontAskMeWhy
Wiadomość [#23]: 30.01.2007 o 06:52

Konto skasowane

Ziemniak16 napisał:
DontAskMeWhy napisał:
Ziemniak16 napisał:
Mam dosc tego ze wiecznie cos musi z tym BN zle... czesto mam takie zeczy ktore wypisal zalozyciel tego tematu... OGARNIJCIE SIE I ZROBCIE COS Z TYM!!

ok. juz cos z tym robie: (pstryka palcami): PSTRYK. ok. powinno sie juz naprawic hahaha.gif

Zabawny jestes .... CHODZILO MI O BN...

ty jestes zabawny. chcesz zebysmy cos zrobili z lagami na bn kiedy na tym forum nie zaglada zaden z pracownikow blizzarda. nawet nie wiem czy chociaz 1% ludzi z blizza wie ze to forum istnieje...

Hisagi
Wiadomość [#24]: 30.01.2007 o 13:52

Konto skasowane

Ja rowniez naleze do grona osob, ktorym BN sie niechce polaczyc. Gdy probuje sie polaczyc wyskakuje mi ta wiadomosc z modemem ze niejeest podlaczaony cos tam cos. Chcialem zobaczyc jak jest z inna kraina i podlaczylem sie do U.S.West dziala mi bez zarzutu.
Od 3 dni mam komunikat o modemie
Dosc czesto mam ze kraina odlaczona,
ze jakis tam protokolw 6112 i sproboj ponownie.
Mam internet Vectra i tam sa 2 IP na cala polske -.- od czwartku powinienem miec prywatne IP i zobaczymy czy cos sie zmieni.
Prawda jest taka ze od czasu jak wyszedl WoW, D2 sie zrypalo.... blizzardowi zalezy naczyms z czego maja kase....
Zebrac z 1000 kont xD wyslac jakis mail 'petycje' i podpisem wszystkie te konta xD moze cos zrobia xD

gejkiller
Wiadomość [#25]: 30.01.2007 o 15:57

Konto skasowane

ja zostałem zmuszony do gry na us east w wc3 ;] jednak nie narzekam...

zmuszony = pewnego ranka zobaczyłem napis żebym upewnił się że jestem połączony z internetem, no i trwa to już tydzień.

[Edycja - gejkiller w 30-01-2007 o 15:58]

Ziemniak16
Wiadomość [#26]: 05.02.2007 o 12:58

Konto skasowane

Kurdeeeee... pogralem kilka dni i znow.... tylko nie wiem co sie teraz dzieje... bo na europe nie chce mnie zalogowac a na azje i te us obydwa mnie loguje... nie rozumiem tego:/ ktos wie o co chodzi w tym??;[

KamilUriel
Wiadomość [#27]: 05.02.2007 o 13:32

Konto skasowane

O jaaa... jak na europe jest za duzo ludu to stawiaja kreske i blokuja naplyw... proste... jak sie zwolnia miejsca to bedziesz mogl graac... biggrin.gif

Ziemniak16
Wiadomość [#28]: 05.02.2007 o 22:26

Konto skasowane

Heh a ile to moze trfac?

KamilUriel
Wiadomość [#29]: 05.02.2007 o 23:46

Konto skasowane

U mnie trwa od 15minut do 13 godzin... wspolczuje bo wiem jakie to uczucie ;p

Ziemniak16
Wiadomość [#30]: 06.02.2007 o 01:02

Konto skasowane

aha a u mnie trwalo ostatnio 2 tygodnie;/ czy ktos ma moze maila do tych ludzi zajmujacych sie BN?

[Edycja - Ziemniak16 w 06-02-2007 o 01:02]

MIrageM
Wiadomość [#31]: 08.02.2007 o 11:33

Konto skasowane

korespodowalem z tym ziomem z blizarud przez tydzien kolo wiecznie mi pisal ze albo mam bana albo problem z netem a ja ciagle pisalem na ile po 5 wiadomosciach sie zrozumielismy i odpisal mi ze bana sie dostaje glownie za spam/szybkie laczenie sie z netem i rozlaczanie + wchodzenie do gier szybko;] ban ten trwa 2 tygodnie :P ja mialem tyle przynajmniej biggrin.gif dzis juz sobie na lajciku gram smiley.gif wiec trzeba cierpliwie przeczekac bo cie blizard nie odbanuje biggrin.gif nawet jak im zaplacisz biggrin.gif a tak btw to najbardizje dotyka tych co maja stale ip bo ci co maja neo i zmienne to sr#$ą na to bo rozlacza sie i polacza i juz maja lajcik np moj kumpel biggrin.gif

aerd2
Wiadomość [#32]: 03.08.2009 o 21:08

Konto skasowane

6. Wyskakuje nam okno podczas próby logowania że nie możemy sie połączyć i proszą o skontaktowanie sie z BN. ( czyli tzw. BAN )

ManiacDiablo2LOD
Wiadomość [#33]: 17.08.2009 o 18:31

Konto skasowane

Wszystko to sad.gif

kalkam i kalkam2

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :