Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 15:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Devilman - online

Pierwsza     <<   <   ... | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | ...  >   >>     Ostatnia
Croc
Wiadomość [#941]: 27.09.2004 o 22:30

Konto skasowane

Omega20_01 napisał:
Croc napisał:
YeTT_AC napisał:
pakOs napisał:
i takw lasnie mysle tylko wedlug mnie powinien zajac sie tym Devilman jako tworca naszego serverka ;) wtedy to bylaby rozmowa na poziomie 2 adminow roznych realmow.

o, to jest dobra mysl biggthumpup.gif

Luudzieeeee!! Dlaczego Wy od razu zakladacie ze Devilmana nie bedzieconfused.gif Sam Admin serwera tego nie powiedzial wiec nie myslcie narazie o jakims przenoszeniu!! smash.gif

Hmmmm, uczymy sie czytania ze zrozumieniemconfused.gif? Przeczytaj kilka ostatnich postow jeszcze raz bardzo powoli i uwaznie....
Wtedy bedziesz wiedzial czemu chcemy przeniesc postacie z Deva na Sg.
Btw ja na sg dorobilem sie juz sprzetu conajmniej takiego jak na devie, brakuje mi tylko kilku czak i annihilka love.gif love.gif , wiec nie wiem czy taka wymiana bylaby dla mnie korzystna, ale skoro lud chce ... :P
Po 2 na sg jest duzo wiecej ludzi, wtedy stara ekipa deva dodaje sie na fl i jest lux. W kilku slowach... milo by bylo
beerchug.gif

Tak piszesz, a jakos ja nie widzialem tam zeby sam Devilman sie wypowiedzial.. Wiec po co snuc plany?

YeTT_AC
Wiadomość [#942]: 27.09.2004 o 23:36

Konto skasowane

naucz sie cytowac, planow nie snujemy, to ze 99% dev realmu tam gra to fakt
jeszcze cos?

maly edicik:
sg jest do dupy, niestety

chcemy devila !

[Edycja - YeTT_AC w 07-10-2004 o 22:33]

kodipar
Wiadomość [#943]: 13.10.2004 o 16:03

Konto skasowane

Ostatnimi czasy ucieklem z mojego ukochanego serverka gdzie gralem ponad rok, szwedalem sie po innych polskich realmach, ale w kazdym bylo cos nie tak sad.gif Lagi, atmosferka do dupy, z(wulg.) regulamin dueli, chcialbym sprobowac gry na devilmanie, mzoe tu osadzilbym sie na stale, Devil postaw plz server - acha jakas strona jest? bo jakos niemoge sie doczytac o regulaminie dueli, czy przyznawaniu kont...

Egoista
Wiadomość [#944]: 13.10.2004 o 22:05

Konto skasowane

kodipar 1 wrunek posiadania konta na devie to konto na TYM wlasnie forum
biggthumpup.gif poza tym jak dostaniesz acc to juz tylko gra przed toba a co do warunkow dueli to sie
z pewnoscia bys mogl dogadac ze swoim przeciwnikiem bo chociaz gralem na TYM realmie
tylko przez wakacje to zauwazylem jednak ze jest spox atmosferka i ludzie
i raczej nikt zadnych problemow nie robi liczy sie tylko dobra i uczciwa walka,gra
ale juz chyba dev nie postawi na nogi tego serva yabol.gif crying.gif sad.gif yabol.gif
ale tak czy inaczej byl to najlepszy serv w POLSCE z najfajniejszymi ludzmi biggthumpup.gif coolgleamA.gif grins.gif

RaQ-HPL
Wiadomość [#945]: 14.10.2004 o 05:02

Konto skasowane

pewnie ze to byl najlepszy serv smiley.gif . ale moze kiedys jeszcze odzyje, z checia bym czasem pogral ze starą ekipą devilmanową.

pozdrowienia dla wszystkich devilmanowcow biggrin.gif

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
LorD_WizarD
Wiadomość [#946]: 24.10.2004 o 09:41

Konto skasowane

nie było Mnie troszkE CZasu wiĘc Mam Pytanko.. smiley.gif czY devilMaN DZiaŁa Czy niEe ?? Prosze powiedzCie.. smiley.gif.. bo ja poprostu kochałem tamtą ekipe.. smiley.gif.. Ech.. aż Sie ROzMażyŁeM.. JeśLi MoShna TO byM ChCiał StroNKe.. HoStA.. i Sie DowieDZieĆ CzY muSze JeszCZe Ras sie o KonTo staraĆ.. smiley.gif.. Bo 2 miechy bez DaBeŁa.. sad.gif( CiĘżko BYŁo.. --> POZDRO DLA CAŁEJ EKIPY Z DEVILMANA<--

tomtom
Wiadomość [#947]: 24.10.2004 o 09:58

Konto skasowane

ekipa wyemigrowala na Stargate. Devilman jesli wstanie, to nie za szybko z prozaicznego braku czasu.

LorD_WizarD
Wiadomość [#948]: 24.10.2004 o 10:06

Konto skasowane

Dzięki za szybką odpowieć.. TO ja też tam emigruje.. :P lol.gif

LorD_WizarD
Wiadomość [#949]: 24.10.2004 o 10:15

Konto skasowane

taa.. JuŻ se pograŁem "Formularz zostaje zadblokowany na czas nieokreslony" po.gif eCh POczeKamy.. ZObaczyMy.. A moZe KtoS PoLeCi JakiS InnY sErVEr.. Na KtórY moZNa Sie w MiaRe SZyBko DoStaĆ ?? HELP

Devilman
Wiadomość [#950]: 29.10.2004 o 15:01

Konto skasowane

hejka
ostatnio po prostu nie mam czasu na zabawy z ustawianiem serwa ...
wszystkie sejwy i konta sa na dysku u mnie serwer powinien jeszcze stanac na nogi ale ...
u mnie niestety moze byc tylko ewentualnie czat i konta trzeba by bylo zalatwic komputer na ktorym moga stanac gry
stawianie tego na samej neostradzie gdzie jeszcze dodatkowo sa userzy w sieci mija sie z celem po prostu beda lagi jak nie wiem
ponadto czesto nie ma mnie w Krakowie adres ip zmienia sie codziennie ktos musi dogladac serwa nie moge caly czas obciazac tym klata
wiec jesli ktos ma kompa ktory chodzi 24/24 i jako takie lacze niech da znac

Trang-Oul
Wiadomość [#951]: 29.10.2004 o 17:08

Konto skasowane

Jestem już jakiś czas na tym SG przyznam że serw nawet działa bez zarzutów ale to nie to co stary Devilman tam nie ma tamtej atmosferki to już nie to samo kręci się tam mnóstwo noobów co kradną stuff a o chamstwie już nie będę wspominał tylo ***wa i tak na okrągło raz była taka sprawa że przerzucałem sobie sprzęt pytam się mogę przerzucić a oni meżesz to sobie przerzucam zostawiłem sporo cennego stuffu przchodze zaraz zapakowac do mula a tam nic jak lezalo wszystko tak nie bylo nic wzieli moje rzeczy pytam sie kto wzial niech odda o gostek wypada i mnie wyzywa mowi ze to jego nirmalnie szlag mnie trafia..... uzi2.gif

PSN Nec by Trang-Oul
[img]http://img212.imageshack.us/img212/7052/sygnaturatrangkopiakk4.gif[/img]
RaQ-HPL
Wiadomość [#952]: 29.10.2004 o 17:46

Konto skasowane

ja jakis czas temu zalozylem konto na sg, pogralem z tydzien i mi sie odechcialo. nie wiem czemu, ale odpycha mnie ten serv, wiec jade na cbn. ale jak ktos udostepni lacze dla deva to ja z mila checia bede tam wpadal i gral, mysle ze troche osob ze starej ekipy tez by wrocilo. chyba ze nie beda chcieli sie juz rozstac ze swoim sprzetem na sg ^^ . pozdro

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
tomtom
Wiadomość [#953]: 29.10.2004 o 18:39

Konto skasowane

mnie sie na sg gra przyzwoicie, ale ekstazy nie odczuwam. Za tydzien lacze w domu poszerza mi do 1500/384, jak bede mial czas i wygospodaruje miejsce na drugi komp, serwer stanie. Powtarzam - jak bede mial czas...

Egoista
Wiadomość [#954]: 30.10.2004 o 12:58

Konto skasowane

Tomtom dasz rade wszyscy trzymaja kciuki diablotin.gif beerchug.gif biggthumpup.gif

Kastrator
Wiadomość [#955]: 30.10.2004 o 15:06

Konto skasowane

Tez pogralem chwile na SG ale nie za bardzo mi sie podobalo. 0 klimatu duuzo wozacych sie malolatow i modki uwazajacy sie za bogow, zenujace zasady pvp... To wszystko raczej zniecheca niz przyciaga.W zwiazku z powyzszym przylaczam sie do inicjatywy wskrzeszenia Devilka :P

Omega20_01
Wiadomość [#956]: 03.11.2004 o 18:54

Konto skasowane

LorD_WizarD napisał:
taa.. JuŻ se pograŁem "Formularz zostaje zadblokowany na czas nieokreslony" po.gif eCh POczeKamy.. ZObaczyMy.. A moZe KtoS PoLeCi JakiS InnY sErVEr.. Na KtórY moZNa Sie w MiaRe SZyBko DoStaĆ ?? HELP

To wlasnie masz okazje sobie pograc, dzisiaj zostaje odblokowany formularz, ale tylko dla 50 pierwszych osob wiec musisz sie pospieszyc smiley.gif

Devilman
Wiadomość [#957]: 10.11.2004 o 20:54

Konto skasowane

tomtom stawiaj tego serwa smiley.gif przegrywamy konta i gramy ...
cyknal bym cos smiley.gif

Egoista
Wiadomość [#958]: 10.11.2004 o 23:15

Konto skasowane

Ave Devimanl!!!!!!!!!!!!!!!!!!! beerchug.gif biggthumpup.gif biggrin.gif diablotin.gif coolgleamA.gif uzi2.gif potluczony.gif tongue.gif grins.gif lol.gif

Maciok
Wiadomość [#959]: 11.11.2004 o 19:38

Konto skasowane

No, w koncu jakas dobra wiadomosc. Devilman odzyje! Juz nie moge sie doczekac az zagram na starym, dobrym realmie :P. Mam nadzieje ze zoabzcze tam caly crew DC i ludzi ktorzy gdzies 'znikneli' po upadku dev realmu (Pakos,Raq,Lilly,Alakhai). Pozdro dla wszystkich i powodzenia tom :] biggthumpup.gif beerchug.gif

Alakhai
Wiadomość [#960]: 11.11.2004 o 20:25

Konto skasowane

@Maciok:Gralem troszke na sg ,a potem juz nie mialem czasu. Jak to juz gdzies pisalem , wiele osob odeszlo z d2 , szczegolnie z czasow tcp/ip. Legend sie juz nie wygrzebuje bo traca swoj blask.

REKLAMA
Strona 48 z 58.
Pierwsza     <<   <   ... | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :